#699Een oude grammofoon met messingen hoorn.
#103Een officierssabel in lederen schede.
#350Val Saint LambertEen kleurloos kristallen cocktailshaker met verguld deksel. Gemerkt.
#587Twee verschillende messingen koetslampen.
#1Een paar koperen beelden in de vorm van hanen.
#102Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 88 x 75 cmEstimate: € 140 / 200 -
#457Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100 / 120 -
#152Gipsen hoogreliëf met guirlandemotief als muurversiering.
#615Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein.
#467Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van geisha’s in een tuin. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de geishas dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 200