Other lots in this auction
-
#329Guido Vanderheyden“Vier zwart-wit litho’s met gebouwen en interieurs”. Gesigneerd buiten de plaat.
Quatre lithographies noir-blanc d’immeubles et d'intérieurs. Signées hors planche.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#327Een witmarmeren voorstelling van Da VInci.
Une représentation de Da Vinci en marbre blanc.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#13Een grote granieten vijzel met stamper.
Un grand mortier avec pilon en granite.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#143Kubistisch personage. Witmarmeren sculptuur. Klein letsel.
”Personnage cubique”. Une sculpture en marbre blanc. Petit dégât.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 180 / 220 -
#438Een barokke kerkkandelaar van gedreven messing met een voorstelling van het Lam Gods.
Un candélabre d’église en laiton repoussé, représentation de l’Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 60 / 100 -
#62François Ponsaerts“Naakt in portaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu et portail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#71Een botermes en een vismes met 800‰ zilveren handvatten. In etui. Bijgevoegd een tweede etui met een dubbel vleesbestek met zilveren handvatten.
Un couteau à beurre et un couteau à poisson, manches en argent 800‰ dans un étui. Nous ajoutons un deuxième étui avec un double couvert à viande à manches en argent.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#249Armand LaureysPeriod: 1867 - ?“Damesportret aan het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait de dame à la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27,5 x 17,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#212Maurice Wyckaert“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#371Een verzilverd metalen bestek in bestekkoffer. Voor twaalf personen. Enkele stukken manco.
Une ménagère et couverts en métal argenté pour douze convives. Quelques pièces manquantes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#305Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en onyx.
Une paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et onyx.No longer availableDim. 28 gEstimate: € 700 / 800 -
#48Een gebeeldhouwd jaden groep in de vorm van een vogel en pioenen.
Un groupe en jade sculptée sous forme d’oiseaux et de pivoines.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 80 / 120

