Other lots in this auction
-
#322Victor Dolphyn“Palatino”. Aquarel op papier. Gesigneerd en met opdracht.
”Palatino”. Une aquarelle sur papier. Signé et avec dédicace.No longer availableDim. 26 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#304Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Bewolkt dorpszicht langs de Schelde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur village et l’Escaut avec des nuages”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#239“Kasteelpark”. Met aquarel gehoogde tekening. Draagt een handtekening. Achteraan een toeschrijving aan de Gouve de Nuncques.
”Parc de château”. Un dessin rehaussé d’aquarelle. Porte une signature. Dédicace au dos au Gouve de Nuncques.No longer availableDim. 15 x 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#248“Bloemen”. Gemengde techniek. Monogram en signatuur.
”Fleurs”. Techniques mixtes. Monogramme et signature.No longer availableDim. 61,5 x 65,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#227Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange Lijzen en kinderen. Met houten deksels. Omstreeks 1900. Eén met kleine randschilfers.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise à décor polychrome de longues Elises et enfants.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#253Een paar verguld bronzen kandelaars in rococostijl met telkens vijf lichtpunten.
Une paire de candélabres en bronze doré, style Rococo, à cinq points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#262Rika Loyens“Tulp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.
”Tulipe”. Pastel sur papier. Signé et daté 1986.No longer availableDim. 60 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#40Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met een 24 karaats geel gouden hanger van 10 g.
Un porte-clé en or jaune 18 ct avec pendentif en or jaune 24 ct de dix grammes.No longer availableDim. 15,52 gEstimate: € 500 / 600 -
#438Een barokke kerkkandelaar van gedreven messing met een voorstelling van het Lam Gods.
Un candélabre d’église en laiton repoussé, représentation de l’Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 60 / 100 -
#187DelvauxEen handtas van zwart “toile-de-cuir bucket bag”. Met stofhoes.
Un sac à main “toile-de-cuir bucket bag”. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#303Een platte balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in reliëf op blauwe fond.
Un vase balustre plat en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs sur fond bleu.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#226Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableDim. 250 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 120

