Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee bronzen plaquettes in art-nouveau stijl naar het werk van Alfons Mucha.

Twee bronzen plaquettes in art-nouveau stijl naar het werk van Alphonse Mucha.

Deux plaques de bronze de style Art Nouveau d'après l'oeuvre d'Alphonse Mucha.
Dim. 8,5 x 23 cm
SKU: 2405220477.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #477
Estimate: € 360 / 380
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #684

    Een meerkleurig geglazuurd aardewerken herdershond. Lichte schade aan de staart.

    Chien de berger en faïence émaillée multicolore. Légers dégâts à la queue.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #505

    Een paar gestileerde verguld messingen ramskoppen.

    Une paire de têtes de bélier stylisées en laiton doré.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 420 / 440
  • #669

    Een zeshoekige vaas van brons met een cloisonné decor van reigers en bloemen.

    Vase hexagonal en bronze à décor cloisonné de hérons et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #235

    “Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.

    “Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #581

    “Kubistische muzikant”. Een houten beeldje. Draagt handtekening onderaan.

    « Musicien cubiste ». Une figurine en bois. Signée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #521

    “Samen onder de paraplu”. Een grote bronzen groep.

    "Ensemble sous le parapluie". Un grand groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #511

    “Steigerende paarden”. Twee groen gepatineerde bronzen beelden.

    "Chevaux cabrés". Deux statues en bronze à patine verte.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #159

    “Charakterkopf”. Een expressieve bronzen buste op een wit marmeren sokkel. Naar het voorbeeld van Franz Wavier Messerschmitt.

    "Charakterkopf". Un buste expressif en bronze sur un socle en marbre blanc. D’après l’exemple de Franz Wavier Messerschmitt.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #193

    “De gebroken eitjes”. Een art deco groepje van brons en ivorine op sokkel van roze en bruine onyx. Gesigneerd ‘Mednat’. Beschadiging aan een hoek achteraan.

    "Les Oeufs Cassés". Un groupe art déco en bronze et ivoire sur une base d'onyx rose et marron. Signé 'Mednat'. Dommages à un coin à l'arrière.
    No longer available
    Dim. h: 29,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #514

    “Jager te paard met jachthoorn en -honden”. Een grote bronzen groep op marmeren voetstuk. Recente geut naar werk van P. J. Mêne.

    Chasseur à cheval avec cor de chasse et chiens. Grand groupe en bronze sur socle en marbre. Fonte récente d'après l'oeuvre de P. J. Mêne.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 400 / 700
  • #233

    “De landverhuisster”. Een gepatineerd bronzen beeld op natuurstenen sokkel. Gedateerd 1993 en genummerd 87/3999.

    "L'émigrée". Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre naturelle. Daté de 1993 et numéroté 87/3999.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #174

    Een Heilig-Hartbeeld van bruingepatineerd brons.

    Une statue du Sacré-Cœur en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #471

    Een paar vazen van Japans brons met email champlevé-decor. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.

    Paire de vases japonais en bronze à décor d'émaux champlevés. Marqué en bas. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #198

    Twee hertenkalfjes van ijzer.

    Deux veaux de cerf en fer.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #188
    Mathurin Moreau
    Period: 1822 - 1912

    “Diana”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met opschrift ‘hors concours’.

    "Diane". Une statue en bronze à patine brune. Signé et avec inscription 'hors concours'.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #382

    “Gestileerd vrouwelijk naakt”. Een beeldje van groen graniet. Lichte randschade aan de basis en bovenaan aan de achterkant. Draagt monogram en genummerd.

    « Nu féminin stylisé ». Une figurine de granit vert. Légers dommages sur les bords de la base et du haut du dos. Porte monogramme et numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #183

    “Cupido”. Een bruingepatineerd bronzen groep op (losse) grijs marmeren sokkel, versierd met bronzen golfmotieven.

    "Cupidon". Un groupe en bronze à patine brune sur un socle en marbre gris (détaché), décoré de motifs de vagues en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #157
    Eutrope Bouret
    Period: 1833 - 1906

    “Herderinnetje”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.

    "Bergers". Une statue en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #169

    “Madonna met kind”. Een gesculpteerd houten beeld.

    "Vierge à l'enfant". Une statue en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #115

    “De kunstenaar”. Een bronzen beeldje op houten sokkel. Onder stolp.

    "L'artiste". Une statue en bronze sur un socle en bois. Sous cloche.
    No longer available
    Dim. h: 21 (beeld) 40 cm (stolp)
    Estimate: € 60 / 100
  • #537

    Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.

    Un Guan Yin en marbre blanc sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #517

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.

    "Mercure". Statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, ornée d'un décor en relief dans une frise. D'après une oeuvre de Jean de Bologne.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #587

    Een zittende Boeddha van gesculpteerd hardhout.

    Un Bouddha assis en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #314

    Twee verschillende bronzen vijzels met stamper.

    Deux mortiers en bronze différents avec pilon.
    No longer available
    Dim. H: 7-13cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #295

    Een art nouveau sierstuk van faience. Onderaan genummerd 270.

    Faïence décorative Art Nouveau. Numéroté 270 en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #316

    Serie van vier armstoeltjes in Régencestijl, bekleed met naaldwerk (slijtage).

    Série de quatre fauteuils de style Régence, sièges tapissées (usures).
    No longer available
    Dim. 59 x 74 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #616

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 203 x 143 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #31
    Val Saint-Lambert

    Een sierglas van geblazen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd Etienne Devert 1984 en genummerd.

    Verre décoratif en cristal soufflé, partiellement coloré rouge dans la masse. Marqué en bas, signé Etienne Devert 1984 et numéroté.
    No longer available
    Dim. H. 28,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #27
    Val Saint-Lambert

    Een getorste lampenvoet van geslepen kristal, in de massa deels lichtgroen gekleurd. Onderaan gemerkt. Hoogte zonder montuur.

    Un pied de lampe torsadé en cristal taillé, en partie coloré vert clair dans la masse. Marqué en bas. Hauteur sans monture.
    No longer available
    Dim. H. 27,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #182

    Een spotprent uit de Eerste Wereldoorlog. Olieverf op doek. Afgebeeld staat Paus Benedictus XV, gezeten op een gouden kalf op de Ark van het Heilige Verbond, gedragen door vooraan Keizer Wilhelm II naast de overleden Keizer Wilhem I die op zijn beurt Keizer Karel I van Oostenrijk aan de hand houdt. Achteraan Sultan Mehmet V met afgehakte Christenenhoofden in de hand en naast hem de duivel. In de achtergrond gesneuvelde en stervende soldaten op de flank van de berg Golgotha en met brand in de ver(..)

    Un dessin animé de la Première Guerre Mondiale. Huile sur toile. Représenté est le pape Benoît XV, assis sur un veau d'or sur l'Arche de la Sainte Alliance, porté par l'empereur Guillaume II devant à côté de feu l'empereur Guillaume Ier qui à son tour tient l'empereur Charles Ier d'Autriche dans la main. À l'arrière, le sultan Mehmet V avec des têtes chrétiennes coupées à la main et à côté de lui le diable. En arrière-plan, des soldats tombés et mourants sur le flanc du mont Calvaire et avec du(..)
    No longer available
    Dim. 115 x 85 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #278

    Een houten regulateur. Enkele beschadigingen.

    Un régulateur en bois. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #333

    Een zamakken zeeleeuw tegen glazen ijsschots als schemerlampje. Glas beschadigd.

    Une otarie en régule contre une banquise de verre en guise de lampe. Verre endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #482

    “Javaans landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Paysage javanais". Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 16 x 28 cm
    Estimate: € 50 / 800
  • #256

    Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met marmeren blad. Bovenaan een lade in doucine, klapblad met overlangse barst. Onderaan twee deuren. Tijdperk Louis-Philippe. Poten toegevoegd.

    Bureau droit en placage d'acajou avec plateau en marbre. En haut un tiroir en doucine, abattant à fente longitudinale. Deux portes en bas. Epoque Louis-Philippe. Pieds ajoutées.
    No longer available
    Dim. 152 x 98 X 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #41
    Val Saint-Lambert

    Drie diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en met label.

    Trois petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 19 à 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #312
    Val Saint Lambert

    Een lampvoet van deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal partiellement coloré bleu dans la masse. Marqué.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More