Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee bronzen plaquettes, waarbij één met de beeltenis van Rafael en Fornarina en één met een mythologische scène. We voegen er een gedreven koperen sierschotel met beeltenis van Christus aan toe;

Twee bronzen plaquettes, waarbij één met de beeltenis van Rafael en Fornarina en één met een mythologische scène. We voegen er een gedreven koperen sierschotel met beeltenis van Christus aan toe.

Deux plaquettes en bronze, dont une avec une représentation de Raphaël et Fornarina, et une autre avec une représentation d’une scène mythique. Nous ajoutons un plat en cuivre repoussé avec une représentation du Christ.
Dim. h: 14 & 8 cm & Ø: 40 cm
SKU: 1112180707.
Categories: Brons, Koper.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #707
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #752

    Een lot van acht verschillende kandelaars, waarbij vijf van rood koper en drie van messing.

    Un lot de huit candélabres différents, dont cinq en cuivre rouge et trois en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #693

    Een paar XIXde eeuwse olielampen uit aardewerk en geel koper.

    Une paire de lampes à huile du XIXème siècle en faïence et cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #527

    Een bronzen wierookkommetje met een reliëfdecor van bloemenstruiken. Onderaan gemerkt.

    Un encensoir, décor en relief d'arbustes fleuris. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #6

    Een paar barokke kerkkandelaars van messing.

    Une paire de candélabres d’église en laiton. Style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #376

    Een messingen luchtertje met vijf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en laiton à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #23

    Twee Engelse messingen kandelaars. Omstreeks 1800.

    Une paire de candélabres anglais en laiton. +- 1800.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #167

    “De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.

    ”Le charmeur de serpent”. Une statue en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Charles Arthur Bourgeois.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #580

    Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.

    Une lanterne à suspension en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #138

    “Leeuwin”. Een beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Barye.

    ”Lionne”. Une statue en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre par Barye.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #148

    “Windhond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Fremiet.

    ”Lévrier”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille d’après Fremiet.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #366

    Een rood koperen luchtertje met vier lichtpunten.

    Un petit lustre en cuivre rouge à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #208

    “Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld.

    ”Nu féminin”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 101 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #601

    Een grote bronzen koro van cloisonné op brons op een voetstuk. De buik versierd met Fo-honden in reliëf in cartouches op een achtergrond van bloemen. Het deksel getooid met een Fo-hond en het voetstuk met een draakje.

    Un grand koro en bronze et cloisonné sur bronze sur un socle. La panse décorée de chiens Fo en relief sur cartouches sur un fond fleuri. Le couvercle est décoré d’un chien Fo et le pied est décoré d’un petit dragon.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #178

    Een neushoorn van brons.

    Un rhinocéros en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #717

    Een gestileerd olifantje van brons op een grijs marmeren sokkel.

    Un petit éléphant stylisé en bronze sur socle de marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #203

    Een bronzen barometer van vuurverguld brons met een beeltenis van Chronos en een cherubijn.

    Un baromètre en bronze doré au feu , décor de Chronos et un chérubin.
    No longer available
    Dim. l: 85 cm
    Estimate: € 3000 / 3400
  • #197

    Een paar bronzen vergulde kandelaars in Empirestijl, gedragen door bronzen vrouwen.

    Une paire de candélabres en bronze doré, style Empire, portés par des femmes en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #784

    Een bronzen vijzel met stamper.

    Un mortier en bronze et pilon.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #198

    Een paar kandelaars van brons met telkens drie vergulde lichtpunten, gedragen door een putto en op een voetstuk van wit marmer.

    Une paire de candélabres en bronze à trois points lumineux dorées, portés par un putto et sur socle en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #414

    Een lot van twee koffiepotten en een koperen lamp.

    Un lot de deux moulins à café et une lampe en cuivre.
    No longer available
    Dim. h : 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #168

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.

    Une paire de girandoles en bronze à six bras lumineux et pendeloques en cristal. Modèles semblables.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #111
    A. Collard

    “Zittende dame”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.

    ”Dame assise”. Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #585

    Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.

    Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #471

    Een paar processielantaarns van geel en rood koper op getorste stokken.

    Une paire de lanternes de procession en cuivre rouge et jaune sur des bâtons torsadés.
    No longer available
    Dim. l: 258 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #628

    Een dekselvaas van Chinees polychroom porselein met pleine page decor van vogels en bloeiende struiken. Randschade aan de dekselknop. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décor plein page d’oiseaux et arbustes en floraison. Dégâts au couvercle. marque sous la base. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #225

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffieren in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de saphirs taillés Marquise ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,08 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #465

    Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.

    Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm Ø 40 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #155

    Een 18 karaats twee kleurige geel gouden halssnoer met bijpassende armband.

    Un collier et bracelet assorti en or 18 ct.
    No longer available
    Dim. 32,67 g
    Estimate: € 700 / 900
  • #750

    Zes klepkannen van meerkleurig Brussels aardewerk, waarbij vier met mankerend deksel. XVIII en XIXe eeuw.

    Six pichets couverts en faïence de Bruxelles, dont quatre sans couvercle. XVIIIème et XIXème siecle.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 21 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #614

    Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.

    Un secrétaire avec abattant à trois grands et trois petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 101 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #322
    Christian-Pieter Snijders
    Period: 1881 - 1943

    “Binnenhaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en waarschijnlijk uit de XIXde eeuw.

    ”Port d’intérieur”. Huile sur toile. Signée et probablement du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 18 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #653
    Val St. Lambert

    “Prince de Gales” Een glasservies in kristal. 42 stuks.

    ”Prince de Galles”. Un service à verres en cristal. 42 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #540

    Nederlandse kanonneerboot omstreeks 1830. Grote maquette.

    Une canonnière des Pays Bas, +- 1830. Une grande maquette.
    No longer available
    Dim. L. 116 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #336

    Een reeks van zes gebeeldhouwd eikenhouten stoelen in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en met lederen zit en rug.

    Une série de six chaises en chêne sculpté, style Renaissance, décoration de têtes de lions, assises et dos en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #78

    Lot van 5 diverse porseleinen voorwerpen: Een bonbonschaal met verguld koperen montuur, gemerkt “copie d’ancien Sèvres” (32,5 x 21 cm). Een visterrine met deksel (Ø 20,5 cm). Een gebakschotel op voet (genummerd 2216, letsel aan de schacht, Ø 21 cm). Een rechthoekig schaaltje (”rehaussé main”, Parijs, 36 x 14 cm). Een kom (genummerd 5/320 en met een Engels registratiemerk, Ø 14,5 cm).

    Un lot de porcelaine, 5 pièces: une bonbonnière aux montures en cuivre doré, marqué “copie d’ancien Sèvres”. (32,5 x 21 cm), une terrine à poisson avec couvercle (Ø 20,5 cm), un plat à tarte sur pied (numéroté 2216, dégâts au pied, Ø 21 cm), un petit plat rectangulaire (‘rehaussé main”, Paris, 36 x 14 cm) et un bol (numéroté 5/320 et marque de régistration anglaise, Ø 14,5 cm).
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #315

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 5,58 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More