Other lots in this auction
-
#659Karlos De Wilde
“Fantasieportret met vogels en fee.” Gravure met gemengde techiek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
Portrait fantastique avec oiseaux et fée. Gravure avec technique mixte Signée et datée 1974.No longer availableDim. 47 x 47 cmEstimate: € 50/70 -
#100
Een 18 K witgouden ring bezet met diamand baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,79 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 0,79 ct.No longer availableDim. 4,53 gEstimate: € 900/1000 -
#69Piet Mees
“Winters hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage de ferme d'hiver . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#294Walter SeysPeriod: 1946 - 2020
“War Requiem voor Ieper”. Een linosnede. Gesigneerd en genummerd 4/20 buiten de plaat.
War Requiem for Ypres . Une linogravure. Signé et numéroté 4/20 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 30/50 -
#139Louis Belen
“Grote markt Brussel”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Grand Place de Bruxelles . Aquarelle sur papier. Signée et datée 1925.No longer availableDim. 75 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#355Val St. Lambert
Een vaasje van blauw glas, bekleed met opengewerkt koperen montuur met voorstellingen van vogels en bloemen. Gemerkt. Haarscheur in het glas binnenin.
Un petit vase en verre bleu, recouvert de montures en cuivre ajourées représentant des oiseaux et des fleurs. Marqué.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80/120 -
#210
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en een centrale smaragd van +- 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,70 ct. Et une émeraude centrale de + - 0,75 ct.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 700/800 -
#595
Een klok van roze marmer met een beeld van zamak van een jongen met druiven.
Pendule en marbre rose surmontée d’une statue en régule représentant un garçon aux raisins.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 80/120 -
#507
Een driedelig art deco klokstelletje van rose en beige marmer en het uurwerk geflankeerd door bronzen vogeltjes.
Une horloge art déco en trois parties en marbre rose et beige et le mécanisme d'horlogerie flanqué d'oiseaux en bronze.No longer availableDim. h: 15 & 25 cmEstimate: € 40/60 -
#191Chopard, Genève
Een zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 130/150 -
#692Lladro & Nao
“Torero”; “Flamencodanseres” & “Vrouw met kruik bij paellapan”. Drie beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Allen gemerkt onderaan.
Torero ; Danseuse de flamenco & Femme avec pichet et poêle à paella . Trois figurines multicolores en porcelaine espagnole. Toutes marquées en bas.No longer availableDim. h: 22, 23 & 24 cmEstimate: € 50/70 -
#685
Een reeks Benezit en andere kunstboeken.
Une série de Benezit et d'autres livres d'art.No longer availableEstimate: € 100/120