Other lots in this auction
-
#222P. StefaniPeriod: Roubaix, 1938“Vissersboten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bateaux de pêche sur la plage . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 75 cmEstimate: € 150 / 200 -
#324Twee potloodstudies op papier. Beide gesigneerd ‘Laurent Guilly’ (?)
Deux études au crayon sur papier. Tous deux signés Laurent Guilly (?)No longer availableDim. 12 x 8 & 13,5 x 10,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#102L. VanaerschotTwee stillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux natures mortes”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#361Een art deco handspiegeltje, beslagen met gedreven zilveren roosjes.
Un miroir de poche Art Déco, parsemé de roses en argent ciselé.No longer availableDim. l: 27,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#98Een lot van 62 oude Bijbeltaferelen op karton. Randschade.
Lot de 62 vieilles scènes bibliques sur carton. Dommages aux bords.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#129Magda Resseler“Wachtende dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Geïnspireerd op een werk van Alma Tademan.
Dame qui attend . Huile sur panneau. Signé. Inspiré d'une œuvre d'Alma Tademan.No longer availableDim. 64 x 118 cmEstimate: € 200 / 300 -
#678Een vaas van gekleurd kristal. Jaren ‘50. Mogelijk Val St. Lambert.
Un vase de cristal coloré. Années 1950. Peut-être Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#164Paul PermekePeriod: 1873 - 1955“Zeegezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Marine . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29,5 x 40 cmEstimate: € 350 / 400 -
#692Lladro & Nao“Torero”; “Flamencodanseres” & “Vrouw met kruik bij paellapan”. Drie beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Allen gemerkt onderaan.
Torero ; Danseuse de flamenco & Femme avec pichet et poêle à paella . Trois figurines multicolores en porcelaine espagnole. Toutes marquées en bas.No longer availableDim. h: 22, 23 & 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#590Rogaska, SloveniëEen whiskyset van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf met zes tumblers. In originele doos.
Un ensemble de whisky en cristal incolore taillé, composé d'une carafe avec six gobelets. Dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#643Een porseleinen cachepot met Imari decor van bloemen en vogels in uitsparingen. Onderaan gemerkt met het Gold Imari logo.
Cache-pot en porcelaine à décor Imari de fleurs et d’oiseaux dans des cartouches. Marque sous la base au logo de Gold Imari.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#196Een gefineerde eetkamer, bestaande uit een breed buffet met twee afgeronde deuren op de hoeken naast twee gevitreerde deuren en onder twee laden, met rood marmeren blad en met spiegel, een smal buffet met twee paneeldeurtjes en twee laden, eveneens met marmeren blad en spiegel, een verlenbare ovale tafel en acht stoelen.
Une salle à manger en placage, composée d'un large buffet avec deux portes arrondies aux angles à côté de deux portes grillagées et sous deux tiroirs, avec dessus en marbre rouge et avec miroir, un buffet étroit avec deux portes à panneaux et deux tiroirs, également avec plateau en marbre et miroir, table ovale extensible et huit chaises.No longer availableDim. b: 202 & 133 cmEstimate: € 200 / 300





