#493Twee gestileerde bronzen kwartels, decoratiestukken.
#37“Veritable irrigateur systeme docteur Eguisier”. In houten kistje
#519Henry SchoutenPeriod: 1864 - 1927“Koe, stier en kalfje in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met beschadiging boven de handtekening.
#568Een staande Thaise Boeddha van verguld brons.
#388Een klein Japans porseleinen halsvaasje.
#698Een merkwaardige aardewerken vaas in de vorm van een dier met twee eenden.
#575Een kleine gefineerde commode op tapse poten met vier laden, versierd met ingelegde boord. Een sierlijstje los.
#598Een paar meerkleurig Italiaans glazen schelpen.
#135Een 18 K witgouden schakelketting bezet drie verschillende kleuren parels.
Une chaîne à maillons en or blanc 18 carats sertie de trois couleurs de perles différentes.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 150 / 200