Similar lots by type
-
#168
Een fluitvaas van geslepen kleurloos kristal op een voet van brons en geel koper. XIXe eeuw. Restauratie aan de kelk.
Vase flûte en cristal taillé incolore sur piédouche en bronze et cuivre jaune. XIXe siècle. Réparé.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 25/35 -
#162
“Jongen op paal”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Naar een werk van Boverie.
“Garçon sur un poteau”. Statuette en bronze à patine foncée. D’après Boverie.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H 36 cmEstimate: € 100/120 -
#139
“Diana”. Bronzen beeld met donker patina. Met gieterijstempel en gesigneerd Houdon. Letsels aan de boog.
“Diane”. Sculpture en bronze à patine brune. Avec cachet de fonderie et signée Houdon. Dégât à l’arc.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. H 62 cmEstimate: € 250/350 -
#106
Een bronzen vide-poche in de vorm van een varken.
Vide-poche en bronze en forme d’un cochon.No longer availableOnline onlyDim. l: 19 cmEstimate: € 50/80 -
#112
Een kleine vide-poche van grijs marmer, versierd met een voorstelling van een jongetje op een gans van bruingepatineerd brons. Enkele schilfers.
Petit vide-poche en marbre gris surmonté d’un petit garçon assis sur une oie en bronze à patine brune. Quelques éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 50/80 -
#100
Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#169
Een voorstelling van Garuda van donkergepatineerd brons.
Statuette de Garuda en bronze à patine foncée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 100/120 -
#148
“De schilder” en “De schrijver”. Twee beelden van donkergepatineerd brons.
“Le peintre” et “L’écrivain”. Deux sculptures en bronze à patine foncée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 240/360 -
#164
Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 120/200 -
#166
Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#89
“Vissersboot op een meer” Twee aquarellen, resp. gemonogrameerd ‘M H’ en
“J W N E”. Het laatste beschadigd.
“Bateau de pêche sur un lac”. Deux aquarelles, l’une monogrammée M.H., l’autre JWNE. Cette dernière abîmée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 11 x 17 & 31 x 15 cmEstimate: € 30/50 -
#58
“Heilig Hart - Jezus en Maria” een paar biscuit beeldjes (met stolp). Er wordt een vieux Bruxelles Mariabeeldje aan toegevoegd
“Sacré Coeur” et “Jésus et Marie”. Paire de statuettes en biscuit sous globes en verre. Ainsi qu’une statuette de la Vierge en porcelaine dite Vieux Bruxelles.No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Estimate: € 40/60 -
#23
Set zilverkleurig tafelservies uit het interbellum. Bestaande uit een koffiepot, een melkkan,een suikerpot en een botervlootje. Metaal met kunststoffen handvaten.
Service de table de couleur argent de l’entre deux guerres. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier et un beurrier. Métal aux anses en pastique.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 50/80 -
#152
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#78Valentijn De Waele
Lot van drie landschappen. Houtskool en kleurkrijt op papier.
Lot de trois paysages. Fusain et craie sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 20/30 -
#45
Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine d’Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#16C. Masson
Beeldje van aardewerk in de vorm van een liggende leeuwin. Gesigneerd.
Statuette en faïence en forme d’une lionne couchée. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. L. 20 cmEstimate: € 20/30 -
#86
Twee oude foto’s van schepen, waarbij de eerste op de lijn Hong Kong - Antwerpen uit 1899 en de tweede van de ‘Great Eastern Railway Antwerpen - Harwich’ uit 1920.
Deux anciennes photos de bateaux dont un de la ligne Hong Kong-Anvers de 1899 et l’autre du “Great Eastern Railway Antwerp-Harwich” de 1920.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 20/25 -
#21
Een klein gietijzeren weegschaaltje.
Petite bascule en fonte.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 20/25 -
#159
“Warriors”. Een groep van zwartgepatineerd zamak op houten sokkel.
“Warriors”. Groupe en régule à patine noire sur socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 120/200 -
#77
Drie Egyptische schilderingen op papyrus.
Trois peintures égyptiennes sur papyrus.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 12/20 -
#174
Twee verschillende kruiken van meerkleurig aardewerk, waarbij één gemerkt van Becquet.
Deux différentes cruches en faïence polychrome dont une avec la marque de Becquet.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 20/25