Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee bronzen vijzels waarvan één met stamper.

Twee bronzen vijzels waarvan één met stamper.

Deux mortiers en bronze dont un avec pilon.
Dim. h: 14 - 16 cm Ø 16 - 19 cm
SKU: 2510220098.
Category: Brons.
Auction day: 25 October 2022 19:00
Catalogue #98
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #201

    Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van vrouwelijke naakten met bloemen. Op marmeren sokkels.

    Une paire de serre-livres en bronze en forme de nus féminins avec des fleurs. Sur des socles en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #131
    Léon Bureau
    Period: 1866 - 1906

    “De houtsnip in de strikval”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd en met cachet van de ‘Societé des bronzes de Paris. Kleine vervorming aan de bek.

    « La bécasse dans le piège à collet ». Une statue en bronze patiné. Signé et avec cachet de la 'Société des bronzes de Paris. Petite déformation au niveau de la bouche.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #521

    “Krijger te paard”. Een West-Afrikaans bronzen beeldje. We voegen er een klein bronzen koetsje aan toe, eveneens West-Afrikaans.

    "Guerrier à cheval". Une statuette en bronze d'Afrique de l'Ouest. On y ajoute un petit carrosse en bronze, également d'Afrique de l'Ouest.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 12 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #386

    Een bronzen bollantaarn met gebogen glas.

    Une lanterne boule en bronze avec verre bombé.
    No longer available
    Dim. H:80cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #647

    “Le général Napoleon”. Een bronzen plaquette.

    "Le Général Napoléon". Une plaque de bronze.
    No longer available
    Dim. Ø: 15,5 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #113
    Rik Honsia
    Period: 1912 - 2004

    “De krijgsgevangene”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.

    "Le prisonnier de guerre". Une statue en bronze sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #577

    Een haan van bruingepatineerd brons met onder de poot een bolvormig klokje en het geheel op albasten voet. Met sleuteltje. Mechanisme te reviseren.

    Un coq en bronze patiné brun avec un horloge sphérique sous la patte et le tout sur un pied en albâtre. Avec clé. Mécanisme à réviser.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #163

    “De Venus van Milo”. Een bruingepatineerd bronzen beeld.

    "La Vénus de Milo". Une statue en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #151
    Alexandre Morlon

    “Zittend naakt met geitje”. Een groep van deels gepatineerd en deels verzilverd brons op houten voetstuk. Gesigneerd en met stempel.

    “Nu assis avec une chèvre". Un groupe de bronze en partie patiné et en partie argenté sur un socle en bois. Signé et avec cachet.
    No longer available
    Dim. 41 x 81 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #378

    Een bronzen bel, gedateerd 1834.

    Une cloche en bronze, datée de 1834.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #638

    Een antieke Shiva Nataraja van brons.

    Un ancien Shiva Nataraja en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #157

    Een paar bronzen girandoles met telkens zes elektrische lichtpunten, versierd met kristallen pegels en pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux électriques chacune, décorées de pendentifs et de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #548

    Een ronde bronzen voorraadpot op drie pootjes en versierd met symbolen. Chinees werk.

    Pot de provision rond en bronze sur trois pieds et décoré de symboles. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #443

    Een bronzen profiel op groen marmeren sokkel.

    Un profil en bronze sur un socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #168

    Een sierschotel van Sèvresporselein met een handgeschilderde afbeelding van een dame en een heer in het plat. De vleugel met vergulde motieven op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt met dubbele ‘L’. De schotel in verguld bronzen montuur, versierd met bloemenguirlandes.

    Plat décoratif en porcelaine de Sèvres avec une image peinte à la main d'une dame et d'un monsieur au centre. L'aile aux motifs dorés sur fond bleu cobalt. Marqué en bas d'un double 'L'. La soucoupe à monture en bronze doré, à décor de guirlandes fleuries.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #31

    Vaas van iriserend porselein met een detail in koper.

    Vase en porcelaine irisée avec un détail en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #57

    “De brief”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Sokkel gerestaureerd.

    "La lettre". Une statue en bronze sur un socle en pierre bleue. Socle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #376

    Een bronzen lantaarn in Lodewijk XVI-stijl met gebogen en geslepen glas.

    Lanterne en bronze de style Louis XVI avec verre bombé et taillé.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #208

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van Griekse Sfinksen op arduinen sokkels.

    Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx grecs sur des socles en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #228

    Een paar bronzen plaquettes met art nouveau-voorstelling naar voorbeeld van Alphonse Mucha.

    Une paire de plaques en bronze avec des scènes Art Nouveau d'après l'exemple d'Alphonse Mucha.
    No longer available
    Dim. 23 x 9 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #511

    Een zilvergepatineerde metalen (bronzen?) koe. Gebruikssporen aan het patina.

    Une vache en métal argenté patiné (bronze ?). Signes d'utilisation à la patine.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #433

    Een zeshoekige vaas van brons met een cloisonné decor van reigers en bloemen.

    Vase hexagonal en bronze à décor cloisonné de hérons et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #217

    “Kattenorkest”. Zes beeldjes van gepolychromeerd brons.

    "Orchestre de chats". Six figurines en bronze polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #161

    Een paar bronzen boekensteunen met duwende olifanten.

    Une paire de serre-livres en bronze avec des éléphants qui poussent.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 & 27,5 cm
    Estimate: € 460 / 500

Other lots in this auction

  • #139
    D. Pauwels

    “Schepen voor anker bij avondzon”. Olieverf op doek. Recent werk.

    "Navires à l'ancre au soleil du soir". Huile sur toile. Recent.
    No longer available
    Dim. 62 x 91 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #109
    Gust Verhelst

    “Havenzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1944.

    "Vue sur le port." Huile sur toile. Signée. Datée 1944.
    No longer available
    Dim. 79 x 79 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #180

    Een paar 18 K witgouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,16 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en forme de fleur en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,16 ct.
    No longer available
    Dim. 4,45 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #118

    Een gedeelte zilveren bestek 800‰ bestaande uit zes lepels, zes vorken, drie lepels, drie vorken, zes dessertlepels en zes dito vorken met een ander decor, Een vork en een lepel met een derde decor, acht dessertvorken met een vierde decor en twaalf messen met een vijfde decor en een suikertang. 53 stuks. Gewicht zonder de messen.

    Un ensemble de couverts en argent 800‰ composée de six cuillères, six fourchettes, trois cuillères, trois fourchettes, six cuillères à dessert et six fourchettes idem avec un décor différent, Une fourchette et une cuillère avec un troisième décor, huit fourchettes à dessert avec un quatrième décor et douze couteaux avec un cinquième décor et une pince à sucre. 53 pièces. Poids sans les couteaux.
    No longer available
    Dim. 2505 g
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #270

    Een 18 K geelgouden gemarteleerde broche in de vorm van een tak.

    Une broche martelée en or jaune 18 carats en forme de branche.
    No longer available
    Dim. 6,35 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #197
    Val Saint Lambert - Studio Crystal

    Een designvaas van rozebruin kristal met een verguld swirldecor. Gemerkt.

    Vase design en cristal rose-marron à décor de volutes dorées. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 38,5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #7
    Val Saint Lambert

    Een asbak van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Un cendrier en cristal taillé et doublé vert. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #192
    Cornelis (Kees) Koppenol
    Period: 1865 - 1946

    “De Ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.

    "Le gardien des oies". Peinture à l'huile sur panneau. Signé en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 12 x 16 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #205

    Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten en safier en smaragd baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants et de baguettes de saphir et d'émeraude d'un poids combiné de +- 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 4,83 g
    Estimate: € 550 / 600
  • #530
    Herodia

    Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.

    Une montre femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. bruto: 26,68 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #430

    Een 18 K geelgouden horlogeketting.

    Une chaîne de montre en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 15,70 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #420
    Herodia

    Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.

    Une montre femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 29,68 g
    Estimate: € 450 / 550
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More