Other lots in this auction
-
#21Een plexiglazen lezenaar en een houten tafelvitrine.
Un lutrin en plexiglas et une vitrine de table en bois.No longer availableDim. 33 x 53 & 31 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#446Een paar Lodewijk XV nachtkastjes met een lade en een tussenblad. Gemarquetteerd.
Paire de tables de chevet de style Louis XV ouvrant à un tiroir et à tablette d’entretoise. Marquettées.No longer availableDim. 68 x 35,5 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#31Een albasten schouwpendule in empirestijl. Slinger en sleutel manco.
Une pendule de cheminée en albâtre, style Empire. Balancier et clé manquants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#183Een Oosters theepotje met draken motief.
Une théière orientale à motif de dragons.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 200 / 250 -
#253Een paar verguld bronzen kandelaars in rococostijl met telkens vijf lichtpunten.
Une paire de candélabres en bronze doré, style Rococo, à cinq points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#393Een XVIIIe eeuwse kruithoorn van kokosnoot met een zilveren (?) montuur.
Une corne du XVIIIème siècle en noix de coco et montures en argent (?).No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#288Een lot van zeven borden van meerkleurig porselein. Japans en Chinees.
Un lot de sept assiettes en porcelaine polychrome. Travail japonais et chinois.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 70 / 100 -
#396Een ovaal bijzetmeubeltje met zes getorste poten, met twee gecanneerde tussenbladen en een roze marmeren blad.
Un petit meuble à six pieds torsadés, deux tablettes cannées au milieu et tablette en marbre rose.No longer availableDim. 81 x 90 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#359M. Selly“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#380Een notenhouten violontafel in barokke stijl.
Une table violon en noyer style Baroque.No longer availableDim. b:105 cmEstimate: € 70 / 100 -
#139Garstin CoxPeriod: 1892 - 1933“Veld met hooimijten”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Pré et meules de foin”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154“Vrouw, leunend tegen een omheining onder een boom”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk G. B. Brunfaut, maar zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Une femme, elle s’appuie contre une clôture sous un arbre”. Huile sur panneau. Probablement G.B. Brunfaut, mais sans signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 36,5 x 24 cmEstimate: € 240 / 300

