Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee Chinese geisha’s van meerkleurig porselein.

Twee Chinese geisha’s van meerkleurig porselein.

Deux geisha en porcelaine de Chine polychrome.
Dim. H 51cm
SKU: 0812150728.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #728
Estimate: € 850 / 900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #742

    Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.

    Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #602

    Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van kraanvogels.

    Vase en porcelaine du Japon à décor polychrome de grues.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #585

    Een bolvormig benen pillendoosje met een maritiem thema versierd. Chinees werk.

    Boîte sphérique en os à décor maritime. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H 5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #757

    Een ronde Duitse klok van messing met een handgeschilderde wijzerplaat. XIXde eeuw.

    Pendule allemande ronde en laiton. Cadran peint à la main. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #347
    Victoria, Chzecho-Slovakia

    Een tête-à-tête van wit en verguld porselein op een dienblad. Gemerkt. We voegen er een porseleinen olielamp, gemonteerd op elektriciteit aan toe.

    Tête-à-tête en porcelaine blanche et dorée sur présentoir. Marque au verso. Nous ajoutons une lampe à huile en porcelaine monté à l’électricité.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #45

    Twee Chinese kommetjes van blauw en wit porselein met een vis in het decor.

    Deux bols chinois en porcelaine bleue et blanche décorés d’un poisson.
    No longer available
    Dim. Ø: 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #773

    Een Indiase vaas van blauw en wit aardewerk. Schilfers aan de voet.

    Vase indien en faïence bleue et blanche. Eclats au pied.
    No longer available
    Dim. H 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #435

    Een lot van vijf amuletten met afbeeldingen van Boeddha in verschillende materialen.

    Lot de cinq amulettes représentant le Bouddha. Différents matériaux.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #373

    Een lot porselein, bestaande uit een theepotje, een suikerpot, een siercoupe, schoteltjes, asbakken, een kom en een dekseldoos. Merken van Limoges en Parijs.

    Lot de porcelaines comprenant une théière, un sucrier, une coupe décorative, des plats, des cendriers, un bol et une boîte couverte. Marque de Limoges et de Paris.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #799

    Een paar halsvazen van Chinees porselein met een famille rose decor op gele fond. Schilfers aan de randen.

    Paire de vases aux longs cols en porcelaine de Chine à décor famille rose sur fond jaune. Eclats aux bords.
    No longer available
    Dim. H 26 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #795

    Een vaasje van meerkleurig Perzisch aardewerk.

    Petit vase en faïence persane polychrome.
    No longer available
    Dim. H 27 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #615

    Een netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.

    Netsuké en bois sculpté en forme de dragon.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #734
    Limoges

    Een porseleinen servies voor vier personen met een meerkleurig Chinees decor bestaande uit een theepot, een chocoladekan, een melkkannetje, vier mokkatasjes met onderschoteltjes, twee koppen met vier bijbehorende onderschoteltjes en vier borden. Onderaan gemerkt.

    Service pour quatre personnes au décor polychrome à la chinoise comprenant une théière, une chocolatière, un pot à lait, quatre tasses et soucoupes à moka, deux tasses et quatre soucoupes et quatre assiettes. Marques au verso.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #371

    Twee vierhoekige schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Deux plats carrés en porcelaine d’Imari. Marque sous la base. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #426

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel tussen bloemen. Onderaan gemerkt.

    Petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un oiseau entouré de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 42 / 48
  • #356
    Napoli

    Twee borden van handgeschilderd en 24 karaats verguld porselein. Onderaan gemerkt.

    Deux assiettes en porcelaine peinte à la main et à la dorure 24 ct. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. Ø: 26,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #781

    Een Chinese presenteervitrine van gesculpteerd hardhout, bovenaan versierd met twee draken.

    Vitrine de présentation chinoise en bois de fer sculpté. Le dessus décoré de deux dragons.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #747

    Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.

    Socle en bois polychrome à décor d’un paysage peint. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #446

    Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.

    Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.
    No longer available
    Dim. H 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #796

    Een klein halsvaasje van Chinees porselein met een famille rose decor.

    Petit vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille rose.
    No longer available
    Dim. H 20 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #475

    Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van twee konijntjes.

    Netsuké en ivoire sculpté en forme de deux lapins.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #718

    Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees blauw en wit porselein met landschappen in cartouches op de buik.

    Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine bleue et blanche aux paysages dans des cartouches sur la panse.
    No longer available
    Dim. H 41 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #721

    “Staande Kuan Yin op schildpad”. Een beeldje van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.

    Guanyin débout sur une tortue. Statuette en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. H 46 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #723

    Een paar Chinese dekselpotten van blauw en wit porselein.

    Paire de pots couverts en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. H 51 cm
    Estimate: € 180 / 220

Other lots in this auction

  • #85

    Een hanger van zilver en goud met bladmotief bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een zilveren ketting. Einde XIXde eeuw.

    Pendentif en or et argent en forme de feuille sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct et une chaîne en argent. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 3,30 g
    Estimate: € 200 / 400
  • #88

    Een lot aardewerk, bestaande uit vier diepe borden, twee platte borden en een schotel met een blauw ‘OId Willow’ - decor. We voegen er twee borden met historische afbeeldingen aan toe.

    Lot de faïences comprenant quatre assiettes creuses, deux assiettes plates et un plat à décor “Old Willow”. Nous ajoutons deux assiettes aux représentations historiques.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #532

    “Dooi op de Leie” & “Winterlandschap”. Twee litho’s naar Saverys. De eerste gesigneerd Hebbelinck en genummerd 262/350, de tweede 255/350.

    “Dégel sur la Lys” et “Paysage d’hiver”. Deux lithographies d’après Saverys, la première signée Hebbelinck et numérotée 262/350, la deuxième 255/350.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #316
    Jozef Tilleux
    Period: Antwerpen 1896 - 1978

    “Boszicht met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 96 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #315

    Een 18 karaats tweekleurige gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bracelet d’esclave en or à deux couleurs 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 61,35 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #650
    Genève Quartz

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet dame en or jaune 18 ct. Bracelet à maillons en or jaune 18 ct également.
    No longer available
    Dim. 65,58 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #707

    Een lot diverse lijsten met religieuze prenten, Chinees borduurwerk enz.

    Lot de différents cadres aux estampes religieuses, broderies chinoises etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #149
    Kurt Peiser
    Period: 1887-1962

    “Vrouwenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Portrait de femme”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #14

    Een lot grafiek e.d., bestaande uit twee ingekleurde etsen met zichten op New Orleans, twee oude modeprenten, vijf Chinese aquarellen op linnen en een klein surrealistisch olieverfschilderijtje op board.

    Lot de gravures e.a. comprenant deux eaux-fortes en couleurs aux vues de New Orléans, deux planches de mode anciennes, cinq aquarelles chinoises sur lin et un petit tableau surréaliste en huile sur carton.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #194

    “Heiligentafereel”. Gouache op papier. XIXe eeuw. Vochtsporen.

    “Scène de la vie d’un saint”. Gouache sur papier. XIXe siècle. Traces d’humidité.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #35

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen met Medusa afbeelding.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune et blanc 18 ct représentant une tête de Méduse.
    No longer available
    Dim. 13,25 g
    Estimate: € 260 / 300
  • #631

    Een zittende Boeddha met 24 armen van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Bodhisatva assis à 24 bras. Porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More