Similar lots by type
-
#585Keisai EisenPeriod: 1290 - 1848
“Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.
”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#648
Twee Chinese hoofdjes van terracotta.
Deux petites têtes en terre cuite de Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120/160 -
#638
Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Une statue représentant Guan Yin en porcelaine monochrome blanche d’après le blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 70/90 -
#627
Twee antieke Chinese églomisés met een decor van vogels. Afkomstig uit het Museum van Scheut.
Deux églomisés antiques de Chine avec un décor d’oiseaux. provenance: le Musée de Scheut.No longer availableDim. 41 x 31 cmEstimate: € 200/300 -
#202
Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000/1200 -
#578
Een Chinese schotel van grijsgroen crackleware met een reliëfdecor van een draak.
Un plat chinois en crackleware vert et décor en relief d’un dragon.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#643
Een kraagvaas van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de -Chine.
Un vase à col en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/160 -
#591
Een wandversiering van roodgeglazuurd Chinees porselein in de vorm van een snaarinstrument, versierd met een draak.
Une décoration murale en porcelaine de Chine rouge en forme d’instrument à corde, décor de dragon.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 360/400 -
#628
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kraanvogels.
Un vase en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de hérons.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70/90 -
#495
Een netsuke van gesculpteerd ivoor met een draaibaar hoofdje. We voegen er een tweede stuk van kunststof aan toe.
Un netsuké en ivoire sculptée avec une tête tournante. Nous ajoutons une deuxième pièce en plastique.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 40/60 -
#583
Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.
Un plat en porcelaine de Chine avec un décor de fleurs bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 420/500 -
#637
Een groep van monochroom wit porselein in de vorm van een fluitspeler op een waterbuffel in de geest van het blanc-de-Chine.
Un groupe en porcelaine monochrome blanche représentant un joueur de flûte sur un buffle, dans l’esprit blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#574Utagawa HiroshigePeriod: 1795 - 1885
“Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Gesigneerd. Omstreeks 1830 - 1840.
”Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Porte une signature. +- 1830-1840.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#579
Een plaquette van meerkleurig Chinees porselein met een afbeelding van een Guan Yin.
Une plaquette en porcelaine de Chine avec une représentation de Guan Yin.No longer availableDim. 55 x 32 cmEstimate: € 220/300 -
#631
Een paar ruitvormige potjes van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots en forme de losange en porcelaine de Chine bleu clair. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 160/200 -
#594Toyohara ChikanobuPeriod: 1838 - 1912
“Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.
”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200/260 -
#563
Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes en met vleermuizen op het deksel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc de chauves-souris et fous.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120/200 -
#598
Een paar Chinese tuinstoeltjes van blauw en wit porselein met een decor van personages in een landschap.
Deux petites chaises de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de personnages dans un paysage.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 600/750 -
#664
Een Chinese scroll met een landschap. Inkt op papier. Gesigneerd.
Un scroll chinois avec un paysage. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 175 x 47 cmEstimate: € 100/160 -
#597
Een buikvaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikendecor.
Un vase pansu en porcelaine de Chine polychrome avec un décor aux neuf pêches.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 650/1000 -
#603
Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een perzikstruik.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un pêchier.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 700/1000 -
#634
Twaalf herdrukken van houtsneden uit het boek “Selected insects” door Kitagawa Utamaro.
Douze réimpressions de gravures sur bois venant du livre “Selected insects” par Kitagawa Utamaro.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 120/200 -
#601
Een zeshoekige jardinière van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloesemende takken.
Une jardinière hexagonale en porcelaine de Chine avec un décor d’oiseaux sur des branches florissantes.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 550/650 -
#641
Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.
Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#171
Een schouwpendule in de stijl van Boulle met schildpad en koperen inlegwerk. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Het geheel versierd met voorstellingen en versieringen van brons. Sleutel en slinger incluis. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en tortue et cuivre incrusté, style Boulle. Le cadran porte des chiffres romains émaillés. Balancier et clé inclus. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 1000/1800 -
#608
Een paar jardinières van zwartgepatineerd brons, versierd met vrouwen- en mannenhoofden en met everzwijnenkoppen.
Paire de jardinières en bronze à patine noire décorées de têtes humaines et de têtes de sangliers.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 1700/2000 -
#319J. De Busschere
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.
”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 35/45 -
#402
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit drie vaasjes, een schaaltje, twee glazen, een grote schaal op voet, een kannetje en een coupe.
Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant trois petits vases, une coupelle, deux verres, un grand plat sur pied, une verseuse et une coupe.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#450
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct.No longer availableDim. 4,59 gEstimate: € 250/350 -
#205
Een paar piëdestals van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad. Versierd met marqueterie en verguld bronsbeslag.
Deux piédestaux en bois de placage, style Louis XV, tablettes en marbre. Décoration de marqueterie et montures en bronze.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 650/750 -
#192Regnier de HerdePeriod: 1914 - 2004
“Marine - Trouville”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Marine - Trouville”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 550/600 -
#471Michel Hereman
“Honden”. Een aardewerken kunstwerk. Gemonogrammeerd.
”Chiens”. Une oeuvre d’art en faïence. Porte un monogramme.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 70/100 -
#757Val St. Lambert
Een bonbonnière, een asbak, een glas en een karaf van geslepen kleurloos en roze kristal. Allen gemerkt, de bonbonnière genummerd.
Une bonbonnière, un cendrier, un verre et une carafe en cristal incolore et rose taillé. Portent une marque, la bonbonnière est également numérotée.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#413Val saint Lambert
Een Coupe van geslepen mauve kristal.
Une coupe en cristal mauve taillé.No longer availableDim. diameter: 25,5 cmEstimate: € 120/200 -
#375
Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit een coupe en twee vazen, waarbij één in de vorm van een reiger en de andere versierd met een slang.
Un lot d’objets en faïence de Flandre comprenant une coupe et deux vases dont un représentant un héron et l’autre avec une décoration de serpent.No longer availableDim. h: 32 Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#8Meissen
Een lotje meerkleurig porselein, bestaande uit een kandelaar, een vaasje en een inktpot.
Un lot d’objets en porcelaine polychrome, comprenant un vase, un chandelier et un encrier.No longer availableDim. h: 8 - 19 cmEstimate: € 25/40