Similar lots by type
-
#652
Een houten wandelstok met een handgreep van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vuist.
Une canne en bois, le manche en ivoire sculpté en forme de poign.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 80/100 -
#25
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300/400 -
#628
Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor. Binnenin vier doosjes en acht schaaltjes. Pootjes gerestaureerd. Schade aan de lak aan de zijkant van het deksel.
Une boîte chinoise en bois laqué noir au décor doré. A l’intérieur se trouvent quatre petites boîtes et huit coupelles. les pattes sont restaurées. Dégâts à la laque sur le côté du couvercle.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#637
Een recente vaas van Cantonporselein.
Un vase en porcelaine Canton récent.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50/60 -
#772
Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50/70 -
#633
Een houten wandelstok met een ivoren handvat en punt.
Une canne à pointe et manche en ivoire.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 40/60 -
#602
“Sint Anne-ten-drieën”. Een Heiligenbeeld van gebeeldhouwd lindehout. XVIIe eeuw met latere polychromie.
“Sainte-Anne Trinitaire”. Sculptures en tilleul sculpté. XVIIe siècle, polychromie tardive.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 800/900 -
#802
Een lot 19de eeuwse houten pruiken-en hoedenstaanders.
Lot de supports de perruques et de chapeaux en bois. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#636
Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.
Une armoire à deux portes chinoise en bois laqué et polychrome, représentation de personnages à la cour Impériale.No longer availableDim. 118 x 80 x 30 cmEstimate: € 150/200 -
#649
“Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
“Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70/100 -
#588
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#627
Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#599
Een paar grote Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein met een decor van draken en bloesems.
Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de dragons et floraisons.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1800/2000 -
#598
Een antieke liggende Thaise Boeddha van brons met goudkleurig patina.
Un Bouddha thaï antique couché en bronze, patine dorée.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 2600/2800 -
#631
Een zeshoekige vaas van cloisonné op brons met een decor van bloemen en vogels en met ringen als handvatten. Onderaan gestempeld. Omstreeks 1900.
Un vase hexagonal en cloisonné sur bronze au décor de fleurs et oiseaux , les manches en forme d’anneaux.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/140 -
#729
Een masker van gebeeldhouwd hout met witgepatineerde details. Dembe, D.R. Congo.
Un masque en bois sculpté au détails blancs. Dembe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 75/85 -
#562
Vier verschillende theekopjes met onderschoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Onderaan gemerkt.
Quatre tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine, décors bleu sur blanc. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#516
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hout, versierd met draken. Met marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.No longer availableDim. 77 x 45 cmEstimate: € 120/180 -
#692
Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#769
Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#734
Een gebeeldhouwd houten masker. “Ibo, Nigeria.
Un masque en bois sculpté. Ibo, Niger.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 75/85 -
#722
Een gebeeldhouwd houten maskertje, getooid met een vogel. Baoule, Ivoorkust.
Un petit masque en bois sculpté, décoré d’un oiseau. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55/65 -
#704
Een Afrikaans houten masker met gevlochten haren.
Un masque en bois africain au cheveux tressés.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#689
Een Japans dienblad van gelakt hout met een meerkleurig decor van geisha’s in een tuin aan de voet van de berg Fuji.
Un plateau de service japonais en bois laqué au décor de geishas dans un jardin au pied de la montagne Fuji.No longer availableDim. 44 x 56 cmEstimate: € 70/80
Other lots in this auction
-
#263
Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. In originele doos.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 150/180 -
#424Hergé
“Les aventures de Tintin: Le secret de la Licorne”. Ed. Casterman, 1956. Flink gelezen.
“Les aventures de Tintin: Le secret de la Licorne”. Ed. Casterman, 1956. Bien lu.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#514
“Bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Ropele.
”Jeune fille et fleurs”. Huile sur toile . Porte la signature: Ropele.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#161Vincennes, France
Een paar vazen van meerkleurig porselein, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap. De voet en de hals versierd met vergulde motieven op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine polychrome, décors de couples romantiques dans des paysages. Les pieds et cols décorés de motifs dorés sur fond bleu.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/300 -
#297
Een lampenvoet van donkergepatineerd borns in de vorm van een heer met een hoge hoed met paraplu en met een bloemvormig glazen kapje. Omstreeks 1900.
Un pied de lampe en bronze en forme de monsieur à haute forme avec un parapluie et un abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80/120 -
#125
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en robijnbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct et de rubis baguettes ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 15,15 gEstimate: € 1900/2000 -
#206
Een sobere gefineerde kussenkast met bolpoten.
Une armoire à coussins en bois de placage au pieds boules.No longer availableDim. b: 188 cmEstimate: € 200/300 -
#726
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 172 x 94 cmEstimate: € 40/50 -
#585
“Veter strikkende man”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme qui noue ses lacets”. Un netsuke en ivoire sculptée. Signée. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 80/100 -
#593
“Godheden bij drie geiten tegenover drie krijgers onder een wilg”. Een fijn uitgewerkte groep van Chinees ivoor op houten voetstuk. Gesigneerd. Tijdperk Xinhairevolutie.
”Dieux auprès de trois chèvres en face de trois guerriers sous un saule”. Un groupe en ivoire de Chine finement travaillé sur un socle en bois. Porte une signature. Période Révolutionnaire Xinhair.No longer availableDim. 30 x 36 x 20 cmEstimate: € 3200/3500 -
#759
Twee verschillende Westminsterklokken.
Deux pendules Westminster différentes.No longer availableDim. b: 75 & 60 cmEstimate: € 30/50 -
#78Sèvres
Een paar siervazen van roze porselein met voet en monturen van messing en met vergulde decors. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases de décoration en porcelaine rose sur pied et montures en laiton et décors doré. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/240