Similar lots by type
-
#304Kleine koets met vier paarden en drie personages. Groepje van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine de Saxe représentant un petit carrosse à quatre chevaux et trois personnages. Marque à la base.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#613Een buikvaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met vogels op bloesemtakken in cartouches. Onderaan gemerkt.
Un vase pansu en porcelaine chinoise , décor famille rose avec des oiseaux sur des branches en fleurs, en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#24Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.
Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#510Een balustervaas en een halsvaas van meerkleurig Chinees porselein, waarbij de eerste met een decor van kostbaarheden en de tweede met personages in een interieur. De eerste onderaan gemerkt.
Un vase balustre et un vase à col en porcelaine polychrome chinoise, le premier avec un décor de signes auspicieux et le deuxième avec des personnages. Le premier porte une marque sous la base.No longer availableDim. h: 47 & 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#570Een porseleinen doos gedecoreerd met bloemenmotief en goudopleg. Begin XXste eeuw. Apocrief gemerkt: Sèvres.
Boîte en porcelaine décorée de fleurs et de dorure. Début du XXe siècle. Marque apocryphe de Sèvres.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#557Een zittende Boeddha van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc de Chine.
Un Bouddha assis en porcelaine chinoise dans l'esprit des blancs de Chine.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 25 / 35 -
#444Een balustervaas en een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein, waarbij de dekselvaas getooid met een zittende Fo-hond, de andere met een schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre et une potiche en porcelaine de Chine polychrome et dorée, le couvercle surmonté d’un chien de Pho assis, un éclat au rebord du vase. Marques sous les bases.No longer availableDim. h62 cmEstimate: € 50 / 60 -
#450Een driedelig kaststelletje van blauw crackleware.
Une petite garniture de trois vases en crackleware bleu.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#678Een lampetstel met schaal van blauw en wit porselein met een floraal decor.
Un ensemble d'une lampe et plat en porcelaine blanche et bleue avec décor floral.No longer availableDim. h: 24 Ø: 26 cmEstimate: € 60 / 70 -
#577Een gemberpot van meerkleurig porselein met een famille-rosedecor. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un pot à gingembre en porcelaine polychrome, décor famille rose. Marque sous la base. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#515Twee gemberpotten van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen.
Deux pots à gingembre en porcelaine chinoise et décor de fleurs.No longer availableDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#774Een lot porselein, bestaande uit een incomplete tête à tête uit Tsjechoslovakije en zes kopjes met acht ondertasjes uit Engeland.
Un lot d'objets en porcelaine, comprenant un tête-à-tête incomplet venant de la Tchécoslovaquie, et six tasses et huit soucoupes anglaises.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#19Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.
Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#125“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee parels.
“Toi et Moi”. Une bague en or blanc sertie de diamants de taille marquise ayant un poids total de 0,50 ct et deux perles.No longer availableDim. 8,33 gEstimate: € 700 / 900 -
#611Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Lange Lijzen. Gerestaureerd. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine chinoise avec un décor de Longues Elises. A été restauré. +- 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#629Een groot bord van Chinees porselein met een decor van personages in het plat en kraanvogels op rode achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
Grande assiette en porcelaine de Chine à décor de personnages sur le plat et de grues sur fond rouge sur l’aile. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#560Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#404Een lot porselein, bestaande uit een vaasje, zes kopjes en ondertasjes, een dekseldoos met Japans decor en een schelpvormige schaal.
Un lot d'objets en porcelaine comprenant un petit vase, six tasses et sous-tasses, une boite à couvercle à décor chinois et un plat en forme de coquillage.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#520Een plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vissen.
Une plaquette en porcelaine de Chine avec un décor polychrome de poissons.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#163Goebel, GermanyAcht kerstbeeldjes van meerkleurig porselein, waarbij Maria, St. Jozef, de os en Jezus uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Huit statuettes de Noël en porcelaine polychrome, dont une Sainte-Marie, Saint-Joseph, le boeuf et Jésus. Font parties d'une série de M.I. Hummel. Portent tous une marque.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#632Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#622Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#402ViennaEen sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#540Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een famille rosedecor van kinderen in cartouches. Onderaan gemerkt.
Deux pots à gingembre en porcelaine chinoise avec décor famille rose d’enfants en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#287Een bord van Weens porselein met voorstelling van de Sabijnse maagdenroof. Achthoekig. Achteraan gemerkt.
Une assiette en porcelaine de Vienne avec une représentation de l'enlèvement des Sabines. Marque au verso.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#117Een Naamse koffiepot op pootjes met zilveren montuur. XVIIe eeuw. Barst aan de bovenkant.
Une cafetière de Namur sur pieds et monture en argent. XVIIième siècle. Il y a une craquelure au dessus.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 180 / 240 -
#674“Stadszicht met markt.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Vue de la ville et son marché". Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 59 x 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#397FuerstenbergEen driedelig koffiestel van monochroom wit porselein met verzilverde monturen.Onderaan gemerkt.
Un service à café en trois pièces en porcelaine blanche avec monturen argentées. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#672Marinus Van Eys“Marine met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
"Marine au voilier". Huile sur toile. Signée. Petit dégât.No longer availableDim. 42 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#314Een paar lampvoeten van groengeglazuurd aardewerk.
Deux pieds de lampes en faïence verte.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14Een kandelaar van Saksisch porselein met twee pastorale figuren (kleine letsels, H. 24 cm) en twee dito miniatuurvaasjes met een zittende en een staande mopshond (één hersteld aan de rand, H. 8 cm). Beide onderaan gemerkt. Einde XIXde eeuw.
Un candélabre en porcelaine de Saxe avec deux figures pastorales (quelques dégâts, hauteur 24 cm) et deux petits vases avec en décor un chien assis et un chien debout ( réparations). Portent une marque sous la base. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#339Lot koper: weegschaal, processielamp, kruisbeeld, offerschaal, twee kolenscheppen.
Un lot d'objets en cuivre, comprenant une balance, une lampe de procession, un crucifix, un plat d'offrande et deux pelles à charbon.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#185Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 4,79 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#25Een brillenetui van geäjoureerd zilver in barokke stijl. Duitsland, 800‰.
Etui à lunettes en argent ajouré de style baroque. Poinçons allemands, 800‰.No longer availableDim. 84,33 gEstimate: € 65 / 80 -
#464Max AppelboomPeriod: 1924-2003“Compositie”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition”. Une aquarelle. Signée et datée.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#271Een kalebasvaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Une gourde en faïence de Delft, décor fleuri polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 140










