Other lots by Cockx
-
#694M. Cockx
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 38 X 46 cmEstimate: € 100/150 -
#679M. Cockx
“Vrouw met kat”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Femme au chat”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#684Marcel CockxPeriod: 1930-2007
“Bloemenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Fille aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#592Marcel CockxPeriod: 1930-2007
“Een pierrot, een clown en een jongetje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Un pierrot, un clown et un petit garçon”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 X 75 cmEstimate: € 50/80 -
#664M. Cockx
“Rokende clown”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Clown fumant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#675Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Dorpszicht”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 22 cmEstimate: € 160/200 -
#614L. Ad Cock
“Zittende vrouwenfiguur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Femme assise”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 58 x 44 cmEstimate: € 60/80 -
#489A. Pilate
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1976.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1976.No longer availableDim. 35 x 48 cmEstimate: € 20/40 -
#659Pieter Pas
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 30/50 -
#314Georges Chappuis
“Fontaine à St. Paul”. Aquarel. Gesigneerd
“Fontaine à St. Paul”. Aquarelle signée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#542Theo Idserda
“Haven van Nieuwpoort”. Twee aquarellen. Gesigneerd.
“Le port de Nieuport”. Deux aquarelles. Signées.No longer availableDim. 68 x 88 cmEstimate: € 200/300 -
#214
“Portret van een adellijke dame”. Pastel op papier. XIXe eeuw.
“Portrait d’une dame de qualité”. Pastel sur papier. XIXe siècle.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#649Hilde Hendrickx
“Dame met rozen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame aux roses”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 110 x 75 cmEstimate: € 100/150 -
#619Anne Verrassel
Een reeks van drie architecturale studies voor een woning. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
Suite de trois études architecturales. Aquarelle sur papier. Signées et datées ‘96.No longer availableDim. 34 x 99 cmEstimate: € 60/80 -
#382Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918
“Hoeve”, “Boereninterieur” en “Landschap”. Aquarel op papier. We voegen er een paar dorpszichten en vier landschappen aan toe. Potlood op papier, waarvan twee gesigneerd.
“Ferme”, “Intérieur campagnard” et “Paysage”. Aquarelle sur papier. Nous ajoutons une paire de vues de village et quatre paysages. Crayon sur papier, dont deux signés.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 30/40 -
#642Tony-Luc Blickx
“Winterlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40/60 -
#623
“Vrouwenportret”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening en ‘48
“Portrait de femme”. Technique mixte. Porte une signature et ‘48.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#357Leon AbryPeriod: 1857 - 1905
“Soldaten bij de open haard”. Aquarel op papier.
“Soldats devant l’âtre”. Aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#194
“Heiligentafereel”. Gouache op papier. XIXe eeuw. Vochtsporen.
“Scène de la vie d’un saint”. Gouache sur papier. XIXe siècle. Traces d’humidité.No longer availableDim. 18,5 x 13 cmEstimate: € 50/80 -
#564Helleu
“Portret van een jonge vrouw”. Zwart en rood krijt op papier. Gesigneerd.
“Portrait de jeune femme”. Craie rouge et noire sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 22,5 cmEstimate: € 100/150 -
#702
“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#114
“Dame met parasol”. Een Oriëntalistische aquarel op papier.
“Dame à l’ombrelle”. Aquarelle orientaliste sur papier.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#56Gerard CoxPeriod: 1902-1982
“Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 119 cmEstimate: € 120/180 -
#674Frans Croes
“Heidezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.
“Vue de bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1986.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#749
“Familiescène aan de haard”. Pastel op papier.
“Scène de famille devant l’âtre”. Pastel sur papier.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#301Keralouve
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een gestileerd vogeldecor in reliëf. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase en faïence polychrome au décor d’oiseaux stylisés en relief. Marque et numéro sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#769Lilihan
Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 320 x 200 cmEstimate: € 80/120 -
#778
Een kleine commode van groengepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl en met een beige marmeren blad.
Petite commode en bois patiné vert de style Louis XV. Tablette en marbre beige.No longer availableDim. b: 78 cmEstimate: € 80/120 -
#402
Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. H 61 cmEstimate: € 160/180 -
#157
Een Lodewijk XVI-pendule van verguld brons, albast en porselein in de geest van Sèvres. Bekroond met een staande dame met een portret van Henry V in de hand op een zuil en een spelend kind met hond. Klokwerk ontbreekt. We voegen er twee gelijkaardige kandelaars, gemonteerd als lamp, aan toe.
Pendule de style Louis XVI en bronze doré, albâtre et porcelaine dans l’esprit de Sèvres. Surmontée d’une femme debout, tenant un portrait d’Henri V sur une colonne, et d’un enfant jouant avec son chien. Mouvement manque. Nous ajoutons deux candélabres semblables montés en lampe.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 300/400 -
#139
“Man met kruik”. Olieverf doek. Omstreeks 1800.
“Homme à la cruche”. Huile sur toile. Vers 1800.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 180/220 -
#150Rolex Oyster Perpetual
Submariner. Een automatisch herenpolshorloge van 18 karaats geel goud. Donkerblauwe wijzerplaat en bezel.
Submariner. Montre à bracelet homme en or jaune 18 ct. Cadran et lunette bleu foncé.No longer availableDim. 184,60 g brutoEstimate: € 6000/8000 -
#42Frans Hens
“Zichten op Antwerpen”. Vier etsen. Buiten de plaat gesigneerd.
“Vues d’Anvers”. Quatre eaux-fortes. Signées hors planche.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#437
Een driedelig klokstel van arduin met marmeren accenten, bestaande uit een pendule met geelkoperen wijzerplaat en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Tijdperk Napoleon III.
Garniture de cheminée en pierre de taille aux accents en marbre, comprenant une pendule au cadran en laiton et deux cassolettes en forme de coupes aplaties. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 20°0/240 -
#494
“Huizen aan de Demer”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1943.
“Maisons au bord de la Demer”. Huile sur panneau. Illisiblement signé et daté 1943.No longer availableDim. 50 x 55 cmEstimate: € 60/100 -
#105
Een paar wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en twee grote parels.
Paire de boucles d’oreilles serties de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et deux grandes perles.No longer availableDim. bruto: 12,12 gEstimate: € 800/1000 -
#52
Een lot grafiek, bestaande uit een romantisch koppel van A. Danse, een moeder met kind van Th. Verschaeren, een zicht op de Palingbrug van P. Verhaert, een winters zicht van De Vree en een straatzicht van Lauters.
Lot de gravures comprenant un couple romantique par A. Danse, une mère à l’enfant par Th. Verschaeren, une vue de la Palingbrug par P. Verhaert, une scène d’hiver par De Vree et une vue de rue par Lauters.No longer availableEstimate: € 25/40