Other lots by Cockx
-
#694M. Cockx“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 38 X 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#679M. Cockx“Vrouw met kat”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Femme au chat”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#684Marcel CockxPeriod: 1930-2007“Bloemenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Fille aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#592Marcel CockxPeriod: 1930-2007“Een pierrot, een clown en een jongetje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Un pierrot, un clown et un petit garçon”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 X 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#664M. Cockx“Rokende clown”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Clown fumant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 40 / 60
Similar lots by type
-
#702“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#489A. Pilate“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1976.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1976.No longer availableDim. 35 x 48 cmEstimate: € 20 / 40 -
#314Georges Chappuis“Fontaine à St. Paul”. Aquarel. Gesigneerd
“Fontaine à St. Paul”. Aquarelle signée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#382Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918“Hoeve”, “Boereninterieur” en “Landschap”. Aquarel op papier. We voegen er een paar dorpszichten en vier landschappen aan toe. Potlood op papier, waarvan twee gesigneerd.
“Ferme”, “Intérieur campagnard” et “Paysage”. Aquarelle sur papier. Nous ajoutons une paire de vues de village et quatre paysages. Crayon sur papier, dont deux signés.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#619Anne VerrasselEen reeks van drie architecturale studies voor een woning. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
Suite de trois études architecturales. Aquarelle sur papier. Signées et datées ‘96.No longer availableDim. 34 x 99 cmEstimate: € 60 / 80 -
#649Hilde Hendrickx“Dame met rozen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame aux roses”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 110 x 75 cmEstimate: € 100 / 150 -
#542Theo Idserda“Haven van Nieuwpoort”. Twee aquarellen. Gesigneerd.
“Le port de Nieuport”. Deux aquarelles. Signées.No longer availableDim. 68 x 88 cmEstimate: € 200 / 300 -
#623“Vrouwenportret”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening en ‘48
“Portrait de femme”. Technique mixte. Porte une signature et ‘48.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#56Gerard CoxPeriod: 1902-1982“Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 119 cmEstimate: € 120 / 180 -
#357Leon AbryPeriod: 1857 - 1905“Soldaten bij de open haard”. Aquarel op papier.
“Soldats devant l’âtre”. Aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#642Tony-Luc Blickx“Winterlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#614L. Ad Cock“Zittende vrouwenfiguur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Femme assise”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 58 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#749“Familiescène aan de haard”. Pastel op papier.
“Scène de famille devant l’âtre”. Pastel sur papier.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#214“Portret van een adellijke dame”. Pastel op papier. XIXe eeuw.
“Portrait d’une dame de qualité”. Pastel sur papier. XIXe siècle.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#114“Dame met parasol”. Een Oriëntalistische aquarel op papier.
“Dame à l’ombrelle”. Aquarelle orientaliste sur papier.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#194“Heiligentafereel”. Gouache op papier. XIXe eeuw. Vochtsporen.
“Scène de la vie d’un saint”. Gouache sur papier. XIXe siècle. Traces d’humidité.No longer availableDim. 18,5 x 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#675Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Dorpszicht”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 22 cmEstimate: € 160 / 200 -
#659Pieter Pas“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 30 / 50 -
#564Helleu“Portret van een jonge vrouw”. Zwart en rood krijt op papier. Gesigneerd.
“Portrait de jeune femme”. Craie rouge et noire sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 22,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#674Frans Croes“Heidezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.
“Vue de bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1986.No longer availableEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#776Een klein buffet met twee deuren van gefineerd hout in art-decostijl.
Petit buffet ouvrant à deux portes en bois de placage de style art déco.No longer availableDim. B 122 cmEstimate: € 100 / 150 -
#531Twee vazen van Satsuma aardewerk, waarvan één omstreeks 1900. Beide onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence de Satsuma dont un vers 1900. Les deux avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 31 & 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#79Hilde Hendrickx“Ronde van Frankrijk Alpe d’Huez”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Tour de France Alpe d’Huez” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#440Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 200 / 300 -
#309“Fantastisch circus” en “De drie “G’s”. Een houtsnede en een ets. Onduidelijk gesigneerd.
“Cirque fantastique” et “Les trois grands G”. Gravure sur bois et eau-forte. Illisiblement signées.No longer availableDim. 38 x 28 en 29 x 19,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#360Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 53,80 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#599“Hindoe godheid”. Een Tibetaanse tangka in gouache en goudverf op doek. XIXde eeuw.
“Divinité hindou”. Tangka en gouache et peinture or sur toile. Tibet, XIXe siècle.No longer availableDim. 146 x 83 cmEstimate: € 200 / 300 -
#367LaliqueEen siervaasje en -schaaltje van gesatineerd kristal, versierd met vogeltjes in reliëf. Gemerkt.
Vase décoratif et petit plat en cristal satiné décoré d’oiseaux en relief. Avec marque.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 220 / 260 -
#380Een lot van drie roestvrij stalen herenpolshorloge.
Lot de trois montres à bracelet homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#758Een secretaire met opzet in Chippendalestijl.
Secrétaire de style Chippendale. Partie supérieure aux tiroirs.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#451Een zeshoekige vaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikkendecor. Onderaan gemerkt.
Vase hexagonal en porcelaine polychrome de Chine. Décor aux neuf pêches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#588Een kom van meerkleurig Japans porselein. Arita, XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine polychrome du Japon. Arita, XIXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 80 / 120

