Similar lots by type
-
#173Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#172Daum, FranceEen siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Avec marque.No longer availableOnline onlyDim. l: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#9Een vaas van groen en blauw geslepen kristal. Schilfer aan de rand.
Vase en cristal taillé vert et bleu. Petit éclat au bord.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 10 / 20 -
#171Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.
Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#25Twee mandjes van geslepen kleurloos kristal.
Deux corbeilles en cristal taillé incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 14 cmEstimate: € 20 / 25 -
#168Een fluitvaas van geslepen kleurloos kristal op een voet van brons en geel koper. XIXe eeuw. Restauratie aan de kelk.
Vase flûte en cristal taillé incolore sur piédouche en bronze et cuivre jaune. XIXe siècle. Réparé.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#164Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableOnline onlyEstimate: € 120 / 200 -
#73Een herdruk van een oude kaart van Zeeland.
Reédition d’une ancienne carte de Zélande.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 46 cmEstimate: € 20 / 30 -
#145“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Genummerd 2038/4580. Parijs, 1948.
“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Numéroté 2038/4580. Paris, 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#121Een theepot in de vorm van een huisje en een vaasje met druipglazuur. Beide Engels, waarbij het eerste gemerkt “Keele st. pottery Co. Ltd.”.
Théière en forme d’une petite maison et un vase en glaçure coulée. Travail anglais. La première à la marque “Keel St. Pottery Co Ltd”.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#36Twee terrines van Chinees meerkleurig porselein in de vorm van een kip en een eend.
Deux légumiers en porcelaine polychrome de Chine en forme d’une poule et d’un canard.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 200 -
#55Etienne Le Compte“Viskraam te Oostende”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marché aux poissons à Ostende”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 110 cmEstimate: € 200 / 240 -
#94Een lot van vier ingekaderde reproducties, waarbij Van Gogh, Emile Claus en Xavier De Cock.
Lot de quatre reproductions encadrées dont Vincent Van Gogh, Emile Claus et Xavier de Cock.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#44Een lampje, opgebouwd uit een beeldje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vogel op een houten sokkeltje. Sokkeltje beschadigd.
Petit lampe portée par une statuette en faïence polychrome en forme d’oiseaux sur socle en bois. Dégât au socle.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 clEstimate: € 30 / 40 -
#32Een paar reproducties van Griekse iconen.
Paire de reproductions d’icônes grecques.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 31 en 39 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#144“De Heilige Nicolaas”. Een Russische icoon met een rood koperen riza. Beschildering in slechte staat en, sporen van zilver.
“Saint Nicolas”. Icône russe à riza en cuivre rouge. Dégâts et usures.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#42Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#50Een comtoiseklok van gedreven geel koper, bovenaan versierd met een voorstelling van twee vogels bij de hoorn des overvloeds.
Comtoise en cuivre jaune repoussé, surmontée de deux oiseaux et une corne d’abondance.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120

