#610
#369
“Dame in het koren” & “Arbeidersgezinnen”. Resp. Gustaaf De Bruyn en Eugène Laeremans. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Femme dans le champ” & “Familles d’ouvriers”. Resp. Gustaaf De Bruyn et Eugène Laeremans. Tout deux signés hors planche.No longer availableDim. 24 x 16 &20 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#268
Een wapenschild van groengepatineerd plaaster met negen gestileerde voorstellingen van beroepen. Gemonogrammeerd ‘B’ en gedateerd 4.10.69.
Un écusson en plâtre patiné vert représentant neuf métiers. Monogramme ‘B’ et daté 04/10/69.No longer availableDim. 40 x 42 cmEstimate: € 50/80 -
#378Val St. Lambert
Een vierdelig toiletstelletje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
#277
#773
Een set van zes koperen steelpannetjes van oplopende grootte.
#411
#179Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Rivierlandschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 200/240 -
#62Jos Van de Wal PernéPeriod: 1877 - 1941
“Kerkinterieur”. Een zeefdruk. In de plaat gesigneerd.
#247
“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.
#629
Een rechthoekige vergulde spiegel met een schelp in de kuif.
Un miroir rectangulaire doré coiffé d’un coquillage.No longer availableDim. 96 x 66 cmEstimate: € 120/200 -
#313Longwy
een servies met blauw en wit decor ‘Kioto’, bestaande uit tien kleine borden, tien diepe borden, zes grote b borden, een schotel op voet, twee sauskommen, een grote en een kleine terrine, twee ovale en een ronde schotel, een aspergeschaal en een slakom.
Un service ‘Kioto’ en blanc et bleu comprenant dix petites assiettes, dix assiettes creuses, six grandes assiettes, un plat sur pied, deux saucières, une grande terrine, une petite terrine, deux plats ovales, un plat rond, un plat à asperges et un saladier.No longer availableEstimate: € 200/240