Similar lots by type
-
#67
Een Duitse baardmankruik van steengoed. Lichte beschadiging.
Cruche “baardman” en grès allemand. Petit dégât.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#473
Een lot meerkleurig Perzisch aardewerk, bestaande uit een drie verschillende vazen en een kaarsenhouder.
Lot de faïence polychrome persane comprenant trois vases et un bougeoir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#34
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas, een knobbelvaas, een klepkannetje met tinnen deksel en een schotel.
Lot de faïences de Delft comprenant un vase couvert, un vase de type “knobbelvaas”, une chope à couvercle en étain et un plat.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#479
Een balustervaas van Nankingaardewerk met een strijdveld in het decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en faïence de Nankin représentant un combat. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60/100 -
#80Alfred Richard
“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220/280 -
#351
Een kaasstolp van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt ‘Poppy’.
Cloche à fromage en faïence polychrome décoré de fleurs. Marque sous la base: “Poppy”.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#77
Een terrine van Doorniks plateel. Omstreeks 1900. In goede staat.
Terrine en pâte tendre de Tournai. Vers 1900. En bon état.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#637Sarreguemines
Een vaas van meerkleurig aardewerk in de vorm van een schelp, gedragen door twee barokke dolfijnen. Gemerkt.
Vase en faïence polychrome en forme de coquille portée par deux dauphins baroques. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120/140 -
#547
Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan één van de halzen. Met houten sokkels
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Marque sous la base. Restauration à l’un des cols. Socles en bois.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#323Gilliot et Cie.
Een schaaltje van meerkleurig aardewerk. Jaren ‘30. Onderaan gemerkt “Manufactures céramiques d’Hemixem”.
Petit plat en faïence polychrome. Années 30. Marque sous la base: “Manufactures céramiques d’Hemixem”.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#183
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een gestileerd bloemendecor. Vermoedelijk Boch. Vorm No. 568.
Vase en faïence polychrome à décor de fleurs stylisées. Probablement Boch. Forme N° 568.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#138
Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.
Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#438
Een paar zeshoekige buikvaasjes van Delfts aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van bloemen en bloemenmanden.
Paire de vases en faïence de Delft à la panse hexagonale. Décor polychrome de fleurs et de paniers aux fleurs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#531Michel Hereman
“Post-demonische wezens”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.
“Etres post-démoniques”. Groupe en terre cuite. Signé.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/140 -
#71
Vier Duitse bierkannen van meerkleurig steengoed, waarbij één met een afbeelding van de Dom van Keulen.
Quatre chopes à bière allemandes en faïence beige et bleue dont une représente la cathédrale de Cologne.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#157
Een lot steengoed, bestaande uit een bruin geglazuurde kruik, een kan, een pot en een fles.
Lot de grès. Une cruche brune, une verseuse, un pot et une bouteille.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#163
Een bierkruik van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. XVIIIe eeuw.
Chope à bière en faïence polychrome et au couvercle en étain. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#447
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#414
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een theepot, een visserskoppel, vier Delftse tegels, een schaaltje, een halsvaasje en een vaasje met verzilverd montuurtje.
Lot de faïences bleues et blanches comprenant une théière, un couple de pêcheurs, quatre carreaux de Delft, un petit plat, un vase à long col et un petit vase à monture en métal argenté.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#543
Een cachepot van meerkleurig Japans aardewerk op drie voetjes met pauwen en bloemen in het decor en met twee Fohondkoppen als handvatten.
Cache-pot en faïence du Japon polychrome sur trois pieds et décoré de paons et de fleurs. Anses en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#262Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Boom aan het meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Arbre au bord d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 88 cmEstimate: € 150/220 -
#542
Een paar ovale portretten. Olieverf op gemaroufleerd doek. XIXe eeuw.
Paire de portraits ovales. Huile sur toile marouflée. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#724
Een tweedeurskast van gefineerd hout met twee laden onder een marmeren blad en de deuren versierd met marqueterie.
Armoire à deux portes en bois de placage. Deux tiroirs en dessous de la tablette en marbre. Les portes marquetées.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#496
Een eikenhouten eettafel met bolpoten in H-verbinding. Omstreeks 1900.
Table en chêne sur des pieds boules à entretoise en H. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#592Marcel Hess
“Naakt voor de spiegel.” Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu devant le miroir”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#75
Een dameshorloge en armband bezet met markasiet, een armband, twee ringen en twee hangers en een broche van zilver bezet met fantasiestenen. 925 en 835 ‰.
Montre de dame et bracelet sertie de marcassite, un bracelet, deux bagues et deux pendentifs et une broche en argent sertis de pierres de fantaisie. Argent 925 et 835‰.No longer availableDim. 79,25 gEstimate: € 100/200 -
#232Jan VanrietPeriod: °1948
“Lopende naakten”. Gesigneerd en gedateerd 1992 buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
“Nus courants”. Litho. Signée, E.A. et datée 1992 hors plancheNo longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 120/140 -
#707
Een paar glazen dekselvazen met een decor van druivenranken.
Paire de vases couverts en verre à décor de vignes.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50/80 -
#561
Een schaaltje van roestkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine de couleur rouille. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 120/140 -
#139J. Swinnen
“Winters dorpszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue de village sous la neige”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 80/120 -
#481
Chinese wijze met waaier. Een beeldje uit koraal op houten sokkel. Hoogte zonder sokkel: 8 cm
Sage chinois à l’éventail. Statuette en corail sur socle en bois. Hauteur sans socle: 8 cm.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#449Vanderzanden
“Stilleven met bloemen en fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1982.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 30/50