Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee dezelfde sjaals in verschillende kleuren van rayon en polyester.
Georgina von Etzdorf

Twee dezelfde sjaals in verschillende kleuren van rayon en polyester.

Deux châles semblables de différentes couleurs en rayon et polyester.
Dim. 150 x 18 cm
SKU: 2210190165.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #165
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Georgina von Etzdorf

  • #295
    Georgina von Etzdorf

    Twee verschillende sjaals van rayon en polyester.

    Deux châles différents en rayon et polyester.
    No longer available
    Dim. 150 x 24 en 150 x 19 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #535
    Georgina von Etzdorf

    Drie verschillende sjaals van rayon en één met stof.

    Trois châles différents en rayon et un en tissu.
    No longer available
    Dim. 150 x 27 en 150 x 20 en 85 x 15 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #555
    Georgina von Etzdorf

    Twee verschillende sjaals van rayon, zijde en polyester.

    Deux châles différents en rayon, soie et polyester.
    No longer available
    Dim. 160 x 30 en 140 x 19 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #335
    Georgina von Etzdorf

    Een met takken versierde zwart, grijs en bruin fluwelen stola.

    Etole en velours noir, brun et gris décoré de branches.
    No longer available
    Dim. 240 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #666
    Sarouk

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 340 x 235 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #296

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.

    Suite de six chaises en chêne recouvertes de cuir aux clous en cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #172

    Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een bas-reliëf met een jonge vrouw in profiel. Glas gebarsten.

    Miroir en bois doré de style Louis XV décoré d’un bas relief représentant une jeune femme en profil. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 178 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #323
    Richard

    Een kartelklok van gelakt hout, versierd met verguld decor van rozen. In de stijl van de Neuchateloises.

    Cartel en bois laqué, décoration dorée de roses. Dans le style des Neuchateloises.
    No longer available
    Dim. 45 + 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #356

    Een verchroomd art deco serveerwagentje met twee glazen leggers en op wieltjes. Jaren ‘20.

    Charrette de service art déco en chrome à deux niveaux. Années 20.
    No longer available
    Dim. H: 65 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #628

    Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.

    Petite lanterne de vesibule à trois lumières et avec une coupe en albâtre.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6

    Een telefoonkastje van notenhoutfineer met drie laden.

    Petit meuble de téléphone en placage de noyer ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #516
    Mahal

    Handgeknoopt wollen tapijt. Centraal bloemenmotief op rode fond. Brede boord met herati op nachtblauwe fond. Slijtage.

    Un tapis en laine nouée main. Motif central de fleurs sur fond rouge. Large bord, herati sur fond bleu. Usures.
    No longer available
    Dim. 299 x 197 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #276

    Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.

    Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. Ø: 115 cm h: 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #557

    Chinese vaas van polychroom porselein met een famille rose decor. XXste eeuw. Op houten sokkel.

    Vase en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose. XXe siècle. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #681

    Een smeedijzeren lampenvoet, versierd met druivenbladeren en met een kap van meerkleurig glaspasta. Begin XXe eeuw.

    Pied de lampe en fer forgé décoré de vignes et à abat-jour en pâte de verre polychrome. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #283
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More