Other lots by Georgina von Etzdorf
-
#295Georgina von Etzdorf
Twee verschillende sjaals van rayon en polyester.
Deux châles différents en rayon et polyester.No longer availableDim. 150 x 24 en 150 x 19 cmEstimate: € 50/100 -
#535Georgina von Etzdorf
Drie verschillende sjaals van rayon en één met stof.
Trois châles différents en rayon et un en tissu.No longer availableDim. 150 x 27 en 150 x 20 en 85 x 15 cmEstimate: € 150/200 -
#555Georgina von Etzdorf
Twee verschillende sjaals van rayon, zijde en polyester.
Deux châles différents en rayon, soie et polyester.No longer availableDim. 160 x 30 en 140 x 19 cmEstimate: € 50/100 -
#335Georgina von Etzdorf
Een met takken versierde zwart, grijs en bruin fluwelen stola.
Etole en velours noir, brun et gris décoré de branches.No longer availableDim. 240 x 55 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#570
Een drie rijen parelsnoer met een 14 karaats wit en geel gouden slot bezet met saffier en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en kleine diamantjes.
Collier à trois rangées de perles et à fermoir en or blanc et jaune 14 ct serti de saphir et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 2 ct et de petits diamants.No longer availableDim. 27,60 gEstimate: € 900/1000 -
#196
Een gebeeldhouwde eikenhouten vierdeurskast in Renaissancestijl.
Armoire à quatre portes en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 170 x 165 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#425Longchamp
Een bruin lederen aktetas.
Mallette en cuir brun.No longer availableDim. 31 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#184Josef Schakewits
“Strandgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La plage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 260/300 -
#40
Een 18 karaats geel gouden halssnoer met hanger bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Collier en or jaune 18 ct et son pendentif serti de diamant ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 11,80 gEstimate: € 650/750 -
#257
11 boeken m.b.t. fauna e.d. Louis Figuier. “Les Insectes, ouvrage illustré de 595 figures dessinées d’après nature”. 3ième Ed. Hachette, Paris 1875. In-8°, paperback, sletig. Ad. Chatin. “Anatomie comparée des Végétaux Plantes Parasites”. Ed. Baillière & Fils, Paris 1892. In-8°, goede staat. Atlas met 113 platen in dezelfde band. En negen andere.
11 livres sur la faune e.a. Louis Figuier. “Les Insectes, ouvrage illustré de 595 figures dessinées d’après nature”. 3ième Ed. Hachette, Paris 1875. In-8°, paperback, usures. Ad. Chatin. “Anatomie comparée des Végétaux Plantes Parasites”. Ed. Baillière & Fils, Paris 1892. In-8°, bon état. Atlas avec 113 planches dans le même vol. Et neuf autres.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#473
Een lot boeken met betrekking tot Zuid-Afrika:- “De Zuid-Afrikaanse oorlog”. 1900.- “Bij de trekboeren van Zuid-Afrika”.- “Les exploits des Jeunes Boërs”. - 12 uitgaves van het “Suid-Afrikaanse Panorama”.
Un lot de livres en relation avec l’Afrique du Sud:- “De Zuid-Afrikaanse oorlog”. 1900.- “Bij de trekboeren van Zuid-Afrika”.- “Les exploits des Jeunes Boërs”.- 12 exemplaires du “Suid-Afrikaanse Panorama.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#654
Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. h: 280 cmEstimate: € 80/100 -
#714
Een lot van vijf antieke spoelen.
Lot de cinq bobines anciennes.No longer availableDim. l: 15 - 46 cmEstimate: € 50/60 -
#383
Een lotje met betrekking tot toerisme in Belgisch Congo.
Un petit lot en relation avec le tourisme du Congo belge.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#507
Een opgezette piranha.
Un piranha empaillé.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 25/30 -
#15The Bridge
Een bruin lederen zakagenda.
Agenda de poche en cuir brun.No longer availableDim. 15 x 11 cmEstimate: € 30/50