Other lots in this auction
-
#73
Zes porseleinen menustaanders van diverse vormen. Omstreeks 1900. Twee gemerkt Limoges, één van Baudour. Eén met soliflor vaasje.
Six présentoirs à menu en porcelaine de formes diverses. Vers 1900. Deux marqués Limoges dont un par Baudour. L'un avec un vase soliflore.No longer availableDim. 13,5 à 17 cmEstimate: € 60 / 90 -
#50
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 15,25 gEstimate: € 450 / 550 -
#41Jubilart, Brussels - Vestal
“Femme qui tire son bas”. Een sierschotel met afdruk van een werk van Henri de Toulouse-Lautrec. Portugese productie. Genummerd 21/1000.
Femme qui tire son bas. Plat décoratif avec estampe d'une oeuvre d'Henri de Toulouse-Lautrec. Production portugaise. Numéroté 21/1000.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 45 / 55 -
#283
Een lot kristal, bestaande uit een kleine kleurloze punchbowl met vergulde rand en dito lepel, een lange roze designvaas en een geslepen kleurloze art decovaas.
Un lot de cristal, composé d'un petit bol à punch incolore avec bord et cuillère dorés, d'un long vase rose design et d'un vase art déco incolore taillé.No longer availableDim. H:5-40cmEstimate: € 60 / 80 -
#302Paul Claes
“Zandvliet”. Potloodtekening. Gesigneerd en gedateerd.
Zandvliet. Dessin au crayon. Signé et daté.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#280
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 450 / 550 -
#10
Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#565
Drie verschillende vazen van rookbruin glas. Val Saint Lambert?
Trois vases différents en verre brun fumé. Val Saint Lambert?No longer availableDim. h: 25 & 26 cmEstimate: € 30 / 45 -
#88
“Paard”. Een bronzen beeld op granieten voetstuk.
Cheval. Une statue en bronze sur un socle en granit.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 160 -
#71
“Le Sauveteur”. Een beeld van zamak op rood houten sokkel.
Le Sauveteur. Une sculpture en régule sur un socle en bois rouge.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 75 / 100 -
#515
Een gebeeldhouwde houten offerkist in de vorm van een draak met daarop twee polychrome rijstgodinnen. Bali.
Un trésor en bois sculpté en forme de dragon surmonté de deux déesses polychromes du riz. Bali.No longer availableDim. H:42cmEstimate: € 100 / 120 -
#599
Een gedecoreerd houten juk met smeedijzeren beslag.
Un joug en bois décoré avec des garnitures en fer forgé.No longer availableDim. b: 163 cmEstimate: € 50 / 80