Similar lots by type
-
#387
Drie miniatuur dekselvaasjes en een dito fluitvaasje van veelkleurig porselein met een Imaridecor met een vogel in een uitsparing omgeven door guirlandes en bloementuilen.
Trois vases miniatures à couvercle et un vase flûte idem en porcelaine multicolore à décor Imari d'un oiseau dans un renfoncement entouré de guirlandes et de bouquets de fleurs.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 60/80 -
#390
Een in hart geslepen amethyst. 3.04 ct. Met certificaat.
Une améthyste taillée en cœur. 3,04 carats Avec certificat.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#481
Een paar dekselvazen van veelkleurig porselein met een Imari-decor. Dekselknoppen in de vorm van grote Fo-honden. Op vergulde bronzen sokkels in rococostijl.
Paire de vases à couvercle en porcelaine multicolore à décor Imari. Fretels en forme de grands chiens de Fo. Sur des socles en bronze doré de style rococo.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 120/200 -
#177Val Saint-Lambert
Een grote coupe op voet van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Une grande coupe sur piédouche de cristal taillé et doublé rouge. Marquée.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 160/200 -
#681
Een antieke messingen koffiepot.
Une cafetière ancienne en laiton.No longer availableDim. h: 33,5 cmEstimate: € 35/40 -
#652
Een lot veelkleurig Cantonporselein met een kop en schotel, twee diverse schaaltjes en een dekselpotje. Alle met typische versiering van personages, bloemen en vlinders in uitsparingen.
Lot en porcelaine de Canton multicolore comprenant une tasse et une soucoupe, deux plats divers et un bocal à couvercle. Le tout à décor typique de personnages, fleurs et papillons en découpes.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#191Val Saint-Lambert
Een paar kleine vazen met vierkante voetstukken van geslepen kristal, in de massa deels blauw gekleurd en met een vergulde en gegivreerde fries op de buik. Gemerkt onderaan en met label.
Une paire de petits vases à bases carrées en cristal taillé en partie bleu dans la masse et présentant une frise dorée et dorée sur la panse. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#458
Een Chinees porseleinen dekselvaas met een blauw op wit tuindecor.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor de jardin bleu et blanc.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50/80 -
#527
Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 250/400 -
#666
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje en een kleedje met drie mirhabs.
Un tapis oriental en laine noué à la main et une robe à trois mirhabs.No longer availableDim. 253 x 79 & 178 x 75 cmEstimate: € 40/60 -
#392Yves RhayéPeriod: 1936 - 1995
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Paysage". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 19 cm (55 x 37 cm)Estimate: € 100/150 -
#597
Een paar spreukentableaus, opgebouwd uit telkens negen handbeschilderde tegels.
Une paire de panneaux de sorts, chacun composé de neuf tuiles peintes à la main.No longer availableDim. 33 x 33 cmEstimate: € 120/200 -
#258
Een Belgisch officierssabel. Eind XIXe eeuw. Bijgevoegd twee foto’s van de officier, eigenaar van het sabel.
Un sabre d'officier belge. Fin XIXème siècle. Nous joignons deux photos de l'officier, propriétaire du sabre.No longer availableDim. L: 100cmEstimate: € 100/120 -
#675
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.No longer availableDim. 46 x 46 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#614
“Symbolisch abstract.” Gemengde techniek. Draagt monogram W.H.
"Abstrait symbolique." Technique mixte. Porte un monogramme WH.No longer availableDim. 29 x 29 cmEstimate: € 120/180 -
#260
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 800/900 -
#76
Een gefineerd bjzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en een bloementuil in marquetterie. Met lade en uitschuifbaar blad.
Guéridon en placage de style Louis XV, décoré de bronzes et d'un bouquet de fleurs en marqueterie. Avec tiroir et plateau extensible.No longer availableDim. 44 x 64 cmEstimate: € 170/200 -
#693
Een uitgebreid lot verzilverd metaal, bestaande uit schalen, sauskommen, een cocktailshaker, een pepermolen, enz.
Lot en métal argenté, composé de plats, de saucières, d'un shaker, d'un moulin à poivre, etc.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#494
“Abstract”. Olieverf op doek.
"Abstrait". Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120