#113Een bronzen siervaas met hoogreliëfdecor van paarden.
Un vase en bronze à décor en relief de chevaux.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#595Een houten tuinbank.
#606MeshedPerzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
#355Een 18 karaats geel gouden ring bezet met in markies geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 1 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants taillés en marquise ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un saphir central de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 6,11 gEstimate: € 700 / 900 -
#477Een gebeeldhouwd houten wandsokkeltje met twee draakjes.
Un socle en bois sculpté à deux dragons.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#840Primex (Märklin)3 goederenwagons ( 4587, 440, 4581).
#848Een Duitse bajonet in schede. Tweede Wereldoorlog.
#488Een grote vol messingen kandelaar met een Habsburgse adelaar.
Un grand candélabre en laiton plein à décoration d’un aigle de Habsbourg.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#41Een houten speculaasvorm met voorstelling van een man op een haan.
Un moule à spéculaas en bois représentant un homme sur un coq.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#888Een cakeschaal van meerkleurig en verguld porselein met bijpassend mes, versierd met een bloemendecor. We voegen er een aardewerken pudding-/cakevorm aan toe.
Un plat à cake en porcelaine polychrome et dorée avec couteau assorti, décoration de fleurs. Nous ajoutons un moule à cake ou pudding.No longer availableDim. l: 38 & 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#545Een Edwardian armstoel, versierd met ingelegde biesjes.
Un fauteuil Édouardien, décoration de filets en bois clair.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#553“Koning te paard”. Een houten beeldje.
”Roi à cheval”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80