#354Karel Moers“Portret met schip”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
”Portrait et navire”. Huile sur panneau. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#183“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et d’un cabochon de rubis de ± 6 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 700 / 800 -
#388Een hoge vaas van kleurloos glas.
#760Een navigatielantaarn van rood en geel koper. Gemerkt van Tavernier te Oostende.
Une lanterne de navigation en cuivre rouge et jaune. Marque Tavernier, Ostende.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#134Een op perkament opgestelde pachtovereenkomst. Engeland, 1769.
#870Primex (Märklin)Goederenwagon (4587).
Un wagon de marchandise (4587).No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#249Een paar brede bloemenstillevens. Olieverf op doek. In de geest van de XVIe eeuw.
Une paire de natures mortes de fleurs. Huile sur toile. Dans l’esprit du XVIème siècle.No longer availableDim. 60 x 180 cmEstimate: € 650 / 700