Other lots in this auction
-
#422Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Wijk te Antwerpen”. Een houtsnede. gemonogrammeerd in de plaat.
”Quartier d’Anvers”. Une gravure sur bois. Monogramme dans la planche.No longer availableDim. 14 x 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#405Dinh VanEen te herstellen schakelarmband van 18 karaats geel goud en staal. We voegen er een paar oorbellen en een armband van zilver en stof aan toe.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et acier. Nous ajoutons une paire de boucles d’oreilles et un bracelet en argent et tissu.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#280Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Bague en or blanc 18 ct en forme de fleur sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 2,76 gEstimate: € 350 / 450 -
#684Geometrische compositie op geschept papier.
Composition géométrique sur papier fait main.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#512Jaak SchaepherdersPeriod: 1890-1964“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#22“Pavillons arborés à la mer par la plûpart des nations”. Een handgekleurde gravure door D. Derveaux.
”Pavillons arborés à la mer par la plupart des nations”. Une gravure peint à la main par D. Derveaux.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 10 / 15 -
#744Twee reeksen van telkens zes geselepen kristallen glazen met gekleurde kelken. We voegen er nog twee enkele aan toe. Enkele met kleine schilfer.
Deux séries de six verres en cristal à calices en couleurs. Nous ajoutons deux exemplaires. Un avec éclat.No longer availableDim. H. 22 & 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#604“Meisjeskopje”. Olieverf op paneel. In de geest van Daumergue.
”Tête de jeune fille”. Huile sur panneau. Dans l’esprit du travail par Daumergue.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#429Een gedreven rood koperen spiegel. XIXe eeuw.
Un miroir en cuivre rouge repoussé. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#274“Fantasielandschap bij fontein.” Naaldwerk in kader.
”Paysage de fantaisie et fontaine”. Tapisserie sous verre.No longer availableDim. 71 x 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#58Een Madonna met kind met gewaden en met twee vaasjes. Onder drie glazen stolpen. Brussel, omstreeks 1900. Eén stolp met barst.
Une Vierge à l’Enfant en habits et deux petits vases. Sous cloches. Bruxelles, +- 1900. Une cloche fissurée.No longer availableDim. H. 47 & 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#132Robert DetrixhePeriod: °1935“Spelende kittens”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘R. D.
”Chaton qui joue”. Huile sur panneau. Monogramme ‘R.D.’No longer availableDim. 11,5 x 11,5 cmEstimate: € 120 / 150

