#733Een barometer - Thermometer van Limogesporselein met messingen monturen.
#266Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
#531Twee ivoren netsukés. “Ambachtslui”. Onderaan gemerkt.
#477Een gebeeldhouwd houten wandsokkeltje met twee draakjes.
Un socle en bois sculpté à deux dragons.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#154“Wandelaars in een besneeuwd bos”. Olieverf op doek. XIXde eeuw. Zonder signatuur. Kleine perforatie bovenaan.
#626Mahal Shah Abbas. Een groot tapijt van wol. Handgeknoopt.
#778“Fallus”. Een wit marmeren kunstwerkje op arduinen sokkel.
#130Twee ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 8,46 ct.
Deux améthystes ovales ayant un poids total de ± 8,46 ctNo longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#34G. Coussement“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. In oorspronkelijke lijst, omstreeks 1830. Letsels.
”Vierge à l’Enfant”. Un projet de statue en bois fait en plâtre. Anvers, XIXème siècle. Utilisation comme décoration de façade.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 200