Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee diverse sokkeltjes, het ene in Lodewijk XVI-stijl met vergulde monturen, het andere in Engelse stijl met getorste zuiltjes en twee kleine laden.

Twee diverse sokkeltjes, het ene in Lodewijk XVI-stijl met vergulde monturen, het andere in Engelse stijl met getorste zuiltjes en twee kleine laden.

Deux socles, l’un de style Louis XVI à montures dorées, l’autre de style anglais aux colonnettes torsadées et deux petits tiroirs.
Dim. H. 87 & 76 cm
SKU: 2909150787.
Category: Uncategorized.
Auction day: 30 September 2015 19:00
Catalogue #787
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #590
    Rodania Sapphire

    Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.

    Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #585
    Emporio Armani

    Een herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.

    Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #803

    Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.

    Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.
    No longer available
    Dim. H. tot. 102 cm cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #605
    Besancon Duny Mawi

    Drie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.

    Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #460

    Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.

    Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #580
    Jean Delatour

    Een roestvrij stalen herenhorloge.

    Montre homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #540
    Swatch

    Een automatische horloge. Swiss made.

    Montre automatique. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #555
    Rodania Chronograph

    Een herenhorloge met lederen armband. (gedragen).

    Montre homme à bracelet en cuir. Portée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #600

    Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.

    Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #510
    Pontiac & Lunette

    Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.

    Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #570
    Festina

    Een roestvrij stalen herenhorloge.

    Montre homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #595

    Een lot van 10 verschillende horloges.

    Lot de 10 différentes montres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #610
    Rolex Perpetual

    Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).

    Montre homme des années 50 (verre à réparer).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #449
    Vic Gentils

    “Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.

    “Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.
    No longer available
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #776

    Een schildersezel van bruin gelakt hout.

    Chevalet.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #206

    Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.

    Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #560
    Storm

    Een roestvrij stalen dameshorloge.

    Montre de dame en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #565
    Swatch Irony

    Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.

    Montre en acier inoxydable. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #435

    Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.

    Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. ± 182 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #445

    Een lot fantasiejuwelen allerlei.

    Lot de bijoux de fantaisie.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #530
    Swatch

    Drie verschillende horloge. Swiss made.

    Trois montres diverses. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #575
    Swatch Irony

    Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.

    Montre en acier inoxydable. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #763

    Drie hindoeïstische danseressen van messing.

    Trois danseuses hindous en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #735

    Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).

    Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #719
    Delphine Blésin

    Vier ovale tekeningen van bloemenranken. Potlood op papier. Allen gesigneerd en gedateerd. Einde XIXe eeuw.

    Quatre dessins ovale aux guirlandes de fleurs. Crayon sur papier. Chaque pièce signée et datée. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #289
    Flori Van Acker

    “Ville de Bruges. Exposition de la Toison d’Or. Juin-Septembre 1907”. Ingelijste affiche. Deze tentoonstelling vond plaats in het kader van de inhuldiging van de haven van Zeebrugge.

    “Ville de Bruges. Exposition de la Toison d’Or. Juin-Septembre 1907”. Affiche encadrée. Cette exposition fût organisée lors de l’inauguration du port de Zeebruges.
    No longer available
    Dim. 160 x 120 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #42

    “Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Marine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 25 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #706

    Een paar armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met roze fluweel.

    Paire de fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV recouverts de velours rose.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #720

    Een paar armstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met rieten zit en rug.

    Paire de fauteuils en bois à patine blanche de style Louis XV. Siège et dossier cannés.
    No longer available
    Dim. h: 109 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #554
    Armand Apol

    “Winterlandschap”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 24/150. Naar een werk van Valerius De Saedeleer.

    “Paysage d’hiver”. LItho. Signée et numérotée 24/150 hors planche. D’après un oeuvre par Valérius de Saedeleer.
    No longer available
    Dim. 52 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #153

    “Moeder met kroost”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt van Volkstedt - Rudolstadt. We voegen er een herderinnetje van Sitzendorf aan toe.

    Mère et ses gosses. Statuette en porcelaine polychrome. Marque de Volkstedt-Rudolstadt sous la base. Nous joignons une statuette d’une bergère et son mouton à la marque de Sitzendorf.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #771

    Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. En enkele andere boeken.

    Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. Et quelques livres dépareillés.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #199
    P. Gillis

    “Terugkeer naar de stal.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1913.

    “Retour à l’étable”. Huile sur toile. Signée et datée 1913.
    No longer available
    Dim. 80 x 95 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #603

    “Chinese krijger”. Een beeld van ivoor op sokkel. (speer hersteld). Eerste helft XXste eeuw.

    “Guerrier chinois”. Sculpture en ivoire sur socle en bois. Première moitié du XXe siècle. Lance réparée.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #12

    “Watervallen te Coo”. Olieverf op paneel.

    “Cascades de Coo”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #816

    Een ovale spiegel van verguld hout in empirestijl.

    Miroir ovale à cadre doré. Style Empire.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More