#196KashmirHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyDim. 74 x 92 cmEstimate: € 35 / 50 -
#188Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableOnline onlyDim. 204 x 103cmEstimate: € 40 / 60 -
#42Val Saint LambertEen lot van twee kleurloze kristallen vazen van Val Saint Lambert, beide gemerkt met sticker.
#201Een wortelhouten fineer salontafeltje met onderaan cannage tableau en met leeuwenpoten. Fineerschade aan het blad.
#14Een lot van een zwaard en een dolk, decoratief.
#207Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#226Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
#241Een art-deco craquellé beeldje van een circusolifant, gemerkt Fontinelle. Kleine schade aan het glazuur aan de slurf.
#98Een paar Boheems kristalglazen bekers.
#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
A brass comb holder and dustpan.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20