#104E. Hirtz‘Stilleven met haas, fazant en asperges’, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1884.
#677David ÂudinetEen ei-lamp in gevlamd glas, gesigneerd Audinet David, Verrerie d’art Bourboule.
An egg-shaped lamp in flamed glass, signed by Audinet David, Verrerie d’art Bourboule.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#352“De Pijproker”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.
"The Pipe Smoker". Oil painting on panel. After the 17th century.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#381Drie Japanse Imari borden.
#176Een grote houten gesculpteerde Indische poort, Rajasthan 1850-1860.
#30Een paar 18 k witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
A pair of 18k white gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.14 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 150 / 200 -
#461Een lot van 4 bronzen beeldjes van een Komainu wakende leeuw, een olifantje, een Lokeshvara en een Bodhisattva te paard.
#197Een grote art deco pendule van gelakt metaal en verguld brons. Versiering met gelakt leliemotief. Aan weerskanten ramskoppen met ringen. Voetstuk oop vier voluutpootjes en versierd met een lauwerkrans. Bovenaan een baldakijn en een kegel. Wijzerplaat met een gelakt engeltje. Einde XIXde eeuw.
#415Een notenhouten speeltafel met klapblad.
A walnut game table with drop leaf.No longer availableDim. 78 x 80 x 41,53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#254Jaak GorusPeriod: 1878 - 1938Drie etsen met diverse voorstellingen, gesigneerd. We voegen er twee gravures van Walter Vaes aan toe, deze laatste niet gesigneerd.
Three etchings with various compositions, signed. Additionally, we include two engravings by Walter Vaes, the latter not signed.No longer availableDim. 122 x 59 cmEstimate: € 100 / 120