#162‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.
#380OrisEen roestvrij stalen herenhorloge, ‘17 jewels’. Handopwindbaar. Gebruiksporen.
#607Twee Art Deco beelden, één crackleware gesigneerd ‘Lejan’ van een dame met windhond; linksonder gerestaureerd. De andere een polychrome dame met ‘Scotty dog’, schade aan de polsen en hond; achteraan onleesbaar gesigneerd.
Two Art Deco sculptures, one crackleware signed 'Lejan' of a lady with a greyhound; restored at bottom left. The other one depicting a polychrome lady with a 'Scotty dog', with damage to wrists and dog; signed illegibly at back.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1Hutchenreuter“Arend.” Polychroom beeld van Duits porselein. Onderaan gemerkt.
"Eagle." Polychrome figure of German porcelain. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 44,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#439“Ruwe Zee”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Rough Sea." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 58 x 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#694Een rond houten barkastje met gesculpteerde details, 2 deurtjes en geslepen glas.
A round wooden bar cabinet with sculpted details, 2 doors, and beveled glass.No longer availableDim. 78 x Ø 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#520Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met gezamenlijk gewicht van 0,39 ct. en 0,84 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black diamonds with a total weight of 0.39 ct. and 0.84 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#395“Push-up”. Een sculptuur uit één stuk hout gesneden met een sleutelgat. Draagt een monogram onderaan.
"Push-up". A sculpture carved from a single piece of wood with a keyhole. Bears a monogram at the bottom.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#497Een Chinees porseleinen bloempot. Blauw-wit met foohonden in het decor.
A Chinese porcelain flower pot. Blue and white with foo dogs in the decoration.No longer availableDim. 42 x Ø 48 cmEstimate: € 300 / 400