#606Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.
A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.No longer availableDim. h 43, Ø 74,5 cmEstimate: € 200 / 260 -
#94“Lezend meisje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd links onderaan.
"Reading girl." Oil on canvas. Indecipherably signed lower left.No longer availableDim. 40 x 26,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#211Een grote geelkoperen kerkkandelaar in renaissancestijl met 17 lichtpunten op 4 niveaus.
#95Een piêdestal in roze gevlamd marmer.
A pink veined marble pedestal.No longer availableDim. h 90 x Ø 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#466Een rechthoekige gebogen glazen vintage design salontafel.
A rectanguair curved glass vintage design coffee table.No longer availableDim. 36 x 120 x 60 cmEstimate: € 200 / 250 -
#360Gamages LondonEen polshorloge, model Limited Edition Yacht Timer Automatic 1210, in bijbehorende doos.
#537ToledoEen Spaanse sabel met twee bloedgeulen en beugel van koper met embleem. Gemerkt Madrid.
A Spanish sabre with two blood grooves. Brass guard with emblem. Marked Madrid.No longer availableDim. L: 92 cmEstimate: € 120 / 140 -
#288Capodimonte“Maria met kind en slang”. Een wit porselein beeld, onderaan gemerkt.
#615Armand Dayot “La Renaissance en France” en “Le Moyen Age”. Ed. Flammarion, Paris; In-folio oblong. 2 Vol. Evenals Jean de Hillerin e.a. “Styles de France, Meubles et ensembles”. Ed. Les Publications de France, Paris.
Armand Dayot "The Renaissance in France" and "The Middle Ages". Ed. Flammarion, Paris; Folio oblong. 2 Vol. Also Jean de Hillerin et al. "Styles de France, Furniture and Ensembles". Ed. Les Publications de France, Paris.No longer availableEstimate: € 100 / 150