#584Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.
#200Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18 kt yellow gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#297Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
#482Een Chinese gesculpteerde houten kamferkoffer met figuren in het decor.
#364“Van Kruisafname tot Herrijzenis”. Een lot van 6 etsen op papier.
"From Deposition to Resurrection". A lot of 6 etchings on paper.No longer availableDim. 12 x 8cmEstimate: € 40 / 60 -
#531Een blauw en witte Chinese tulpenvaas in drie niveaus.
#143Felix Zeh Scheibe-AlsbachPeriod: 1869-1937“Weldoeners in koets met tweespan en 2 putti”. Een meerkleurig, polychroom, porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gemerkt, model no. 11994, ontwerp door Felix Zeh.
"Benefactors in carriage with two horses and 2 putti." A multicolored, polychrome, porcelain group with various characters. Marked at the bottom, model no. 11994, designed by Felix Zeh.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#105Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.
#429Yoruba“Ibedji”. Een houten gesculpteerd vruchtbaarheidsbeeldje van de Yoruba, een figuur met afgesneden armen, waarvan 1 terug werd aangelijmd. Eind 20e eeuw.
"Ibedji". A wooden sculpted fertility figurine from the Yoruba, a figure with severed arms, one of which has been glued back. Late 20th century.No longer availableDim. 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#108Een 19e eeuwse likeurset met houten marqueterie doos en kristallen glazen, waarvan 2 manco. Bovenop het deksel met fineer ingelegd het woord ‘Liqueurs’. 1 dop is beschadigd.
A 19th-century liqueur set with a wooden marquetry box and crystal glasses, 2 of which are missing. The word 'Liqueurs' is inlaid on the lid with veneer. 1 stopper is damaged.No longer availableDim. 25.5 x 29 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#53Een lot bestaande uit twee porseleinen kandelaars met beeldjes en een centrale coupe met drie meisjes.
A lot consisting of two porcelain candlesticks with figurines and a centerpiece bowl with three girls.No longer availableDim. h 29.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#481Een lot van cloisonné brons, bestaande uit een Fo hond met godin, een grote koro en 2 vazen met figuratief en floraal decor. Allen onderaan gemerkt.
A lot of cloisonné bronze, consisting of a Foo dog with goddess, a large incense burner, and 2 vases with figurative and floral decoration. All marked at the bottom.No longer availableDim. 57 cmEstimate: € 800 / 1200