#371Een Chinees blauw-wit porseleinen vaas met koperen handvatten en voetje.
#688Een gesculpteerde houten maniok vijzel en stamper.
A wooden carved cassava mortar and pestle.No longer availableDim. 61 & 33 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 200 -
#388Een set van twee koperen Syrische parfumflesjes met sporen van polychromie.
A set of two copper Syrian perfume bottles with traces of polychromy.No longer availableDim. h 10 & 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#129Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964‘Zeegezicht (Lombaardzijde) (Nieuwpoortbad), olieverf op doek, gesigneerd J. Schaepherders en gedateerd 1946.
Seascape (Lombardsijde) (Nieuwpoortbad), oil on canvas, signed J. Schaepherders and dated 1946.No longer availableDim. 71 x 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#131Bottega VenetaEen licht paarse lederen handtas. Gemerkt en met originele stofzak. Made In Italy.
#211Een grote geelkoperen kerkkandelaar in renaissancestijl met 17 lichtpunten op 4 niveaus.
#613Een bronzen Chinese spiegel met reliëfdecor.
#394“Indonesische Krijgster”. Een schilderij op fluweel doek in gesculpteerd kader.
"Indonesian Warrior". A painting on velvet cloth in a sculpted frame.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#367Een Art-Deco bureaulamp van gietijzer, onderaan onleesbaar gemerkt. De schakelaar dient te worden vervangen.
An Art Deco cast iron desk lamp, marked illegibly at the bottom. The switch needs to be replaced.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#324G. Claes‘Landschap’, aquarel op papier, getekend G. Claes en gedateerd 1950.
#176Een grote houten gesculpteerde Indische poort, Rajasthan 1850-1860.
A large wooden carved Indian gate, Rajasthan 1850-1860.No longer availableDim. 270 x 170 cmEstimate: € 800 / 1200