#519Mori YomoudEen Pakistaans handgeknoopt wollen tapijt.
#249“Napoleon en Josephine”. Een paar miniatuurtjes op paneel.
#79A. De Racourt“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1918.
#213Een extra grote aardewerken jardinière, weelderig gedecoreerd met strikken en goudkleurige medaillons met de beeltenis van een voorname dame.
An extra large earthenware jardinière, extravagantly decorated with ribbons and gold-colored medallions depicting the portrait of a noble lady.No longer availableDim. h 34 x Ø 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#508Een bronzen beeld van een zittende panter.
A bronze statue of a sitting panther.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 550 / 650 -
#671Een lot van negen hoofdzakelijk Vlaams aardewerken bloempotten.
A lot of nine mainly Flemish earthenware flower pots.No longer availableDim. h 23 x Ø 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#330Delvaux BruxellesEen beige stoffen handtas met lederen afwerking en met bijpassende spiegel.
A beige fabric handbag with leather finishing and a matching mirror.No longer availableDim. 30 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#124G. Claassen“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
#31Een polychroom aardewerken cachepot met deksel. ‘Ars Derutae’ Italy.
A polychrome earthenware cachepot with lid. 'Ars Derutae' Italy.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 35 / 45