#623Een meerkleurig Imari porseleinen kommetje met 2 Imari schoteltjes. Vermoedelijk 18-19e eeuw.Bijgevoegd vaasje met floraal decor en opening in de bodem.
#625Een paar gesculpteerd houten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met figuratief gobelin decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.
#603Een lot van 2 fossielen bestaande uit een Ammoniet en een stenen werktuig.
#187‘Jockey te paard.’ een bronzen beeld op metalen sokkel.
'Jockey on horseback.' A bronze sculpture on metal base.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#600Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
A polychrome wooden sculpture of Saint Anthony on a wooden base.No longer availableDim. 145 - 170 cmEstimate: € 300 / 500 -
#631Een set van twee Chinees porseleinen mirafiore vazen.
#633Delphine Boël“Dying is easy, It's living that scares me to death”. Een meerkleurig design sierbord. Verso gemerkt, gedateerd 2009, met divers opschrift.
"Dying is easy, It's living that scares me to death." A multicolored decorative plate. Marked on the back, dated 2009, with various inscriptions.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#242T. Maes‘Pittoresk dorpszicht’, olieverf op doek, gesigneerd T. Maes.
'Picturesque village view', oil on canvas, signed T. Maes.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#300ElyseeEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen in originele doos. 14kt 585.
A set of a fountain pen and a ballpoint in original case. 14 kt 585 marked.No longer availableEstimate: € 100 / 150