#162‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.
#280SheafferTwee 14kt 585 Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen.
#737Een drievoudig vaasje van polychroom aardewerk versierd met personages en met opschrift St. Brevin-les-Pins. Quimper, genummerd 871-7.
A triple vase of polychrome earthenware decorated with characters and inscribed St. Brevin-les-Pins. Quimper, numbered 871-7.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#537ToledoEen Spaanse sabel met twee bloedgeulen en beugel van koper met embleem. Gemerkt Madrid.
A Spanish sabre with two blood grooves. Brass guard with emblem. Marked Madrid.No longer availableDim. L: 92 cmEstimate: € 120 / 140 -
#202Een tafelspiegel met schildpadimitatie.
A table mirror with tortoiseshell imitation.No longer availableDim. 45 x 42 cmEstimate: € 180 / 200 -
#253De Porceleyne Claeuw Defts BlauwEen Delfts blauw-wit aardewerken tabakspot met messing deksel. Decor met rokende Indiaan en opschrift “TONCA”. Onderaan gemerkt “De Porceleyne Claeuw”.
A Delft blue and white earthenware tobacco jar with brass lid. Decorated with smoking Native American and inscription "TONCA". Marked "De Porceleyne Claeuw" at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#378Een comtoise klok met Dinanderie en gepolychromeerde elementen, opschrift op de wijzerplaat Touzé à Carrouge.
A Comtoise clock with Dinanderie and polychrome elements, inscription on the dial Touzé à Carrouge.No longer availableDim. h 42 x b 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#156Een Franse vitrinekast in Boulle-stijl met koper ingelegd en verguld koperen beslag.
#577Een gesculpteerde houten kariatidekruk, vermoedelijk Luba, DRC.
A carved wooden caryatid stool, possibly Luba, DRC.No longer availableDim. 49,5 x 33 cmEstimate: € 180 / 220 -
#200Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18 kt yellow gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#64Jules van AelPeriod: 1912-1997“Vlucht naar Egypte”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Flight to Egypt." Mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 36 cmEstimate: € 80 / 120