Similar lots by type
-
#679
Een sierdolk in Muranoglas gegoten.
Une dague de décoration en verre Murano moulé.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#778
Twee documentatieboeken: ‘Superbikes’ en ‘Motorcycling’.
Deux livres: ‘ Superbikes’ et ‘Motorcycling’.No longer availableEstimate: € 22 / 25 -
#777
‘Eugeen Van Mieghem 1875-1930 ANVERS; E. Joos. Kunstboek in originele verpakking.
”Eugeen Van Mieghem 1875 - 1930”. Anvers. E. Joos. Un livre d’Art, dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 26 / 28 -
#779
Een bierreclame voor Gordon - Scotch Ale uit 1970.
Une publicité pour Gordon - Scotch Ale de 1970.No longer availableDim. 33,5 x 26 cmEstimate: € 22 / 24 -
#411
Twee documentatieboeken: ‘ Droomauto’s 1001 foto’s’ REBO productions. en ‘ VW BEETLE: Icon of style’; A. Sannia, Tectum publishers.
Deux livres de documentation: ‘ Droomauto’s 1001 foto’s’ REBO productions. ‘ VW BEETLE: Icon of style’; A. Sannia, Tectum publishers.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#283
Een paar boekensteunen in wit craquelé voorstellend een indiaan in een kano.
Une paire de serre-livres en craquelé blanc sous forme d’un indien dans un canoë.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 70 / 90 -
#414
Een lot van twee koffiepotten en een koperen lamp.
Un lot de deux moulins à café et une lampe en cuivre.No longer availableDim. h : 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#705
Een zesdelig Satsuma theeservies.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, en six pièces.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#496
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 345 x 92 cmEstimate: € 80 / 100 -
#253
Een lot bestek waarvan de handvaten zilver zijn. Bestaande uit taartscheppen, serveerbestekken, strooilepels, drie suikertangen en zes dessertvorkjes. 21 stuks. Met diverse keuren. Duitsland. Frankrijk.
Un lot de couverts aux manches en argent comprenant des pelles à tarte, couverts de service, cuillères, trois pinces à sucre et six fourchettes à dessert. 21 pièces. Poinçons différents. Allemagne et France.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#599
Een eikenhouten buffetkast met een centrale paneeldeur onder een uitsparing, geflankeerd door twee laden en twee deuren, versierd met strikken.
Un buffet en chêne à une porte pleine centrale flanquée de deux tiroirs et deux portes, décoration de noeuds.No longer availableDim. 140 x 100 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#154P. Martel
“Zicht op de Seine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la Seine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#231
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een traphal onder een koepel.
Une réplique d’une pièce de maîtrise formant dôme au double escalier.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#597
Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 120 / 200 -
#68
Een paar Vlaams aardewerken vazen, zwart met beige. Genummerd 2224 ‘Belgium’. Art Nouveau periode.
Une paire de vases en faïence flamande, noir et beige. Numérotés 2224, ‘Belgium’. Période Art Nouveau.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#111A. Collard
“Zittende dame”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
”Dame assise”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#509
“Meisjesportret”. Pastel op papier. Draagt signatuur.
”Portrait de jeune fille”. Pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#549
“Compositie met speelkaarten”. Een collage achter glas. Draagt handtekening: ‘Vladimir Menuklyn (?)’.
”Composition, jeu de cartes”. Un collage sous verre. Porte une signature: ‘ Vladimir Menuklyn’ (?).No longer availableDim. 94 x 69 cmEstimate: € 400 / 600 -
#178
Een neushoorn van brons.
Un rhinocéros en bronze.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 220 / 260 -
#172E. Bouillon
“Gerooid bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois arraché”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 89 cmEstimate: € 200 / 220