#705Een zesdelig Satsuma theeservies.
#779Een bierreclame voor Gordon - Scotch Ale uit 1970.
#679Een sierdolk in Muranoglas gegoten.
#778Twee documentatieboeken: ‘Superbikes’ en ‘Motorcycling’.
#414Een lot van twee koffiepotten en een koperen lamp.
#777‘Eugeen Van Mieghem 1875-1930 ANVERS; E. Joos. Kunstboek in originele verpakking.
#283Een paar boekensteunen in wit craquelé voorstellend een indiaan in een kano.
Une paire de serre-livres en craquelé blanc sous forme d’un indien dans un canoë.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 70 / 90
#488Paar lampen van porselein met een Imari decor. Mogelijk Kaiser.
#329Vlaamse School“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
#599Een eikenhouten buffetkast met een centrale paneeldeur onder een uitsparing, geflankeerd door twee laden en twee deuren, versierd met strikken.
#60Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van ± 0,40 ct. Met certificaat.
#628Een dekselvaas van Chinees polychroom porselein met pleine page decor van vogels en bloeiende struiken. Randschade aan de dekselknop. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décor plein page d’oiseaux et arbustes en floraison. Dégâts au couvercle. marque sous la base. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#396Een balustervormige piedestal van eikenhout.
#508Een Afrikaanse slagtand met een gesculpteerd decor van dieren. Eerste helft XXe eeuw.
Une défense africaine , décor d’animaux sculptés. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 120 / 180 -
#265Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Un bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 23,24 gEstimate: € 2000 / 2200