Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee documentatieboeken m.b.t. antiek en zilver.

Twee documentatieboeken m.b.t. antiek en zilver.

Deux livres documentaires concernant les antiquités et l’argent.
SKU: 1003200371.
Category: Boek.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #371
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #425

    “Meesters der schilderkunst”. Een reeks in acht delen, uitgegeven door Soubry. Eerste deel dubbel.

    “Meesters der schilderkunst”. Série en huit volumes. Ed. Soubry. Volume 1 double.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #381

    “Tijd”. Een documentatieboek over oude klokken en horloges.

    “Temps”. Livre documentaire traitant les montres et les horloges.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30

Other lots in this auction

  • #454

    “Abstracte vrouwenfiguur” Een zeefdruk. Gesigneerd, gedateerd ‘72 en genummerd 2/30 buiten de plaat.

    “Personnage féminin abstrait”. Sérigraphie. Signée, datée ‘72 et numérotée 2/30 hors planche.
    No longer available
    Dim. 54 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #673

    Een vaas van Imari porselein met een decor van draken en vegetatie. Japan, XIXde eeuw. Op een koperen voetstuk.

    Vase en porcelaine d’Imari à décor de dragons et de végétation. Japon, XIXe siècle. Sur base en cuivre.
    No longer available
    Dim. H. 37,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #796

    Een wandkapstok.

    Porte manteaux mural.
    No longer available
    Dim. 188 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 204 x 204 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #348
    Porcelaine d’Auteuil, Paris

    Een reeks van zes jachtborden met verschillende decors op het plat naar ontwerp van Jacques Lobjoy. Onderaan gemerkt.

    Suite six assiettes à gibier aux décors différents d’après Jacques Lobjoy. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #274

    “Het overspel.” Olieverf op paneel. XIXde eeuw. Vlaamse School.

    “L’adultère”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Ecole flamande.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #762

    Twee Imari bordjes, een Japans dessertservies met een schotel, borden, koppen en schoteltjes, met de hand beschilderd, een gedeelte Japans theeservies met deels handgeschilderd decor en zes Europese dessertbordjes met ajour-rand en handgeschilderde rozelaars op het plat. Begin XXste eeuw.

    Deux assiettes Imari, un service à dessert japonais, un plat, des assiettes, des tasses et soucoupes, un service à thé partiellement peint à la main, six assiettes à dessert européennes aux bords ajourés et des rosiers peints à la main dans le centre. Début XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #675

    Een opgezette kop van een reegeit.

    Tête empaillée d’une chevrette.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #54

    “Uit het ballingsleven tijdens de oorlog”. Een borduurwerk uit 1917.

    “Uit het ballingsleven tijdens de oorlog”. Broderie de 1917.
    No longer available
    Dim. 44 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #588

    Een grote pop met porseleinen hoofd en papier mâché lichaam. Open mond en werkende blauwe slaapogen. Gemerkt A.M. 390 16. Oorspronkelijke kleding, enige slijtage, duimpje ontbreekt.

    Grande poupée à la tête en porcelaine et au corps en papier mâché. Bouche ouverte et yeux dormants bleus en état de marche. Marque A.M. 390 16. Vêtements d’origine, usures, une pouce manque.
    No longer available
    Dim. L. 88 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #20

    Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met drie kleine diamantjes oude slijp en half edelstenen.

    Chaîne en or jaune 18 ct sertie de trois petits diamants de taille ancienne et de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Dim. 6,60 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #694

    “Goudfazanten”. Een Chinees borduurwerk op zijde.

    “Faisans dorés”. Broderie chinoise sur soie.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 57,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More