#283Een paar boekensteunen in wit craquelé voorstellend een indiaan in een kano.
#679Een sierdolk in Muranoglas gegoten.
#777‘Eugeen Van Mieghem 1875-1930 ANVERS; E. Joos. Kunstboek in originele verpakking.
#414Een lot van twee koffiepotten en een koperen lamp.
#705Een zesdelig Satsuma theeservies.
#779Een bierreclame voor Gordon - Scotch Ale uit 1970.
Deux ouvrages de référence: ‘Corvette milestones’ M. Mueller et ‘Sports car color history: Corvette 1953 - 1962.’ M. Mueller.No longer availableEstimate: € 24 / 26
#347Copeland Late SpodeEen serie van zes schotels met diverse wilde vogels versierd. Onderaan gemerkt en genummerd.
#161Een fazant van messing op onyxen voet. Art deco.
#563Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
#792Een lot van vijf partituurboeken voor piano, prachtig geïllustreerd.
#586Een handgeknoopt wollen Bocharatapijt.
#201Een Accordiola Swingmaster accordeon, met Cassotto. In originele koffer.
#172E. Bouillon“Gerooid bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#719PanamarenkoAffiche P.M.M.K. Litho. Gesigneerd.
Une affiche P.M.M.K. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 71 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#280Een 18 karaats wit gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
#743Een Chinese buikvaas met een rood en blauw decor van fabeldieren. Kraag beschadigd.
#316Een gebeeldhouwd salongarnituur in Louis-Philippestijl, bestaande uit twee fauteuils en een zitbank. Bekleding versleten en poot van de zitbank beschadigd.
Un ensemble de salon sculpté style Louis Philippe, comprenant deux fauteuils et un canapé. Le revêtement est usuré et un pied de canapé est endommagé.No longer availableEstimate: € 200 / 300