Similar lots by type
-
#557Een reeks van zeven beelden van gebeeldhouwd en gepolychromeerd ivoor op hout die de zeven Japanse geluksgoden (Shichi Fukujin) voorstellen. Onderaan gesigneerd. Op houten display.
Une série de sept statues en ivoire sculpté polychrome, représentant sept Dieux de bonheur (Shichi Fukujin). Signature à la base. Sur display en bois.No longer availableDim. h: ± 14 cmEstimate: € 300 / 500 -
#631“Keizer en Keizerin”. Een paar beelden van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Met houten sokkels. Omstreeks 1930.
”Empereur et Impératrice”. Une paire de statues en ivoire sculpté et polychrome. Signature à la base. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#823Een fotokadertje en een een Chinees brievenkokertje van fijn gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw.
Un cadre-photos en un porte-lettres chinois en ivoire finement sculptés. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#535Een lot van acht ivoren biljartballen.
Un lot de huit balles de billard en en ivoire.No longer availableDim. Ø 6 cmEstimate: € 80 / 120 -
#468Twee wasstempels en een fijn gesculpteerde vrouwenbuste van ivoor. Eén stempel met zilver.
Deux tampons en cire et un buste féminin en ivoire sculptée. Un tampon à finition en argent.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#107Een vergulde en gepolychromeerde voorstelling van Maria met kind met ivoren hoofdje en handje. Drie handjes en het hoofd van Christus manco.
Une représentation de Marie et l’Enfant Jésus polychrome et dorée, main et tête en ivoire. Trois mains manquantes ainsi que la tête du Christ.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#354Een antieke kaartset met ivoren speelchips in een zwartgelakte houten doos, versierd met messingen inlegwerk. Tijdperk Napoleon III.
Un jeu de cartes antique et jetons en ivoire dans une boîte en bois laqué noir, incrustations en laiton.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#507Een gesculpteerd Afrikaans ivoren borstbeeldje. Begin XXe eeuw.
Un buste en ivoire africaine sculptée. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#483“Horen, zien & zwijgen”. Drie gesculpteerde beeldjes van wrattenzwijnivoor.
”Singes de la sagesse”. Trois statues sculptées en ivoire de phacochère.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#425“Toi et Moi”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee cognac kleurige diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or jaune 18 ct sertie de deux diamants cognac ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 450 / 550 -
#141Royal DuxEen art nouveau siervaas van porselein, versierd let een jonge vrouw en bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase Art Nouveau en porcelaine, décoration d’une jeune femme et de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#712Een serie van zes stoelen van gebeeldhouwd eikenhout bekleed met roze fluweel. Renaissancestijl.
Une série de six chaises en chêne sculpté et revêtement en velours rose. Style Renaissance.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#515Twee platte schoteltjes en twee diepe schoteltjes van Chinees porselein met famille-jaunedecors. Onderaan gemerkt.
Deux petits plats et deux petits plats creux en porcelaine de Chine aux décors famille jaune. Marques sous les bases.No longer availableDim. Ø: 13 & 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#576Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 270 x 180 cmEstimate: € 30 / 50 -
#110Een 18 karaats geel goud broche bezet met camee.
Une broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 9,86 gEstimate: € 100 / 150 -
#894Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#550Een speeltafel met gedraaide poten en een draaiend en openklapbaar blad.
Une table de jeu à pieds tournés et tablette tournante et rabattable.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 60 / 100 -
#815Steiff“Molly”. Pluchen hond met merk.
”Molly”. Un chien en peluche. Marque.No longer availableDim. 20 x 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#335Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,63 gEstimate: € 350 / 450 -
#789P. Gauguin“Amazones”. Een zeefdruk. Met stempel buiten de plaat. Genummerd 17/25.
”Amazones”. Une sérigraphie. Avec tampon hors planche. Numérotée 17/25.No longer availableDim. 66,5 x 43,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#299Jules Bovée“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 80 / 100

