Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee Duitse bajonetten in schede. Tweede Wereldoorlog. K.98. (zwarte)

Twee Duitse bajonetten in schede. Tweede Wereldoorlog. K.98. (zwarte)

Deux baïonnettes allemandes dans leur fourreau. Deuxième Guerre Mondiale. K.98. (noir).
Dim. l: 40 cm
SKU: 2708190333.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #333
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #436

    Een rond bijzettafeltje op centrale poot.

    Un petite table sur pied central.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm Ø 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #714

    Een Friese staartklok met handbeschilderde wijzerplaat.

    Une pendule à queue frisonne à cadran peint à la main.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #492

    Een Gurkha-mes (kukri) in lederen schede.

    Un couteau Gurkha (kukri) et fourreau en cuir.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #510

    Een metalen designlamp met drie lichtpunten met glazen kappen.

    Lampe design en métal à trois lumières aux abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 183 cm
    Estimate: € 120 / 1890
  • #474
    Jeanne Hebbelinck

    Vier aquarellen met personages.

    Quatre aquarelles aux personnages
    No longer available
    Dim. 22 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #138

    Een paar cassolettes van geaderd wit marmer en verguld brons, versierd met zwanen. XIXe eeuw.

    Une paire de cassolettes en marbre blanc veiné et bronze doré, décoration de cygnes. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #430

    Een 18 karaats geel gouden ketting met schakels.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,50 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #99
    Emile Bulcke
    Period: 1875-1963

    “Bloemenvaas met asters.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vase à fleurs et asters”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 69 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #766
    Meshkin

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Un couloir persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 335 x 143 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #726
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 234 x 252 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #411

    Twee siervazen van verguld Brussels porselein met oren in de vorm van hermenfiguren en op de buik versierd met meerkleurige beeltenissen van Sint Nicolaas en Sint Augustinus in cartouches op rode fond.

    Deux vases en porcelaine de Bruxelles doré à anses sous forme de figures Hermes et des représentations de Saint Nicolas et Saint Augustin sur le ventre en cartouches sur fond rouge.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #118
    Riessner, Stellmacher & Kessel, Turn _ Teplitz, Bohemia

    Een art nouveau vaasje van meerkleurig porselein met verguld reliëfdecor. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase Art Nouveau en porcelaine polychrome à décor en relief doré. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More