Other lots in this auction
-
#769Marie-France GarnichPeriod: °1944“Personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#17Een lot van vijf hoornvazen van Brussels porselein, waarbij er twee een koppel vormen. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant un couple. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 14 - 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#43Een antieke baardmankruik van steengoed. Gebruiksletsels bovenaan.
Une cruche ‘Baardman’ en grès. Dégâts d’usure au dessus.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 160 -
#268Baccarat, FranceEen glasservies van geslepen kristal. Gemerkt. Volledig voor 12 personen (1 champagnefluit manco).
Un service de verres en cristal taillé. Marque. Complet pour douze convives. Il manque une flûte à champagne.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#893Een adelaar en een kat van geslepen kleurloos kristal en een hond van roze en kleurloos Italiaans glas.
Un aigle et un chat en cristal incolore taillé et un chien en cristal rose et incolore italien.No longer availableDim. h: 7 - 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#404Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène de campagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#291Twee gebeeldhouwd houten ornamenten, waarbij één in Lodewijk XV-stijl met en schelp.
Deux ornements en bois sculpté, dont un style Louis XV avec une coquille.No longer availableDim. l: 30 & 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#412Edgard HeirmanPeriod: 1919-2004“Knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Saules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#830Een aardewerken buis, beschilderd met een decor van een pauw in een park en gebruikt als paraplubak. Bijgevoegd vier oude wandelstokken.
Un tube en faïence, décoration d’un paon dans un parc peint, utilisation comme bac à parapluies.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 80 / 100 -
#890Een lot eikenhouten meubeltjes, bestaande uit een gedraaid handdoekenrekje, een plantenstaander en een bedtafel.
Un lot de petits meubles en chêne, comprenant une étagère à serviettes, un porte-plantes et une table de lit.No longer availableDim. h: 30, 78 & 98 cmEstimate: € 40 / 50 -
#250Een 18 karaats roze gouden geweven halssnoer met afneembare hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Un collier tissé en or rose 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 22,22 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#851Een roodkoperen scheepslantaarn (mastlicht). Gemonteerd op elektriciteit. Begin XXe eeuw.
Une lanterne navale en cuivre rouge ( lumière de mât). Montée à l'électricité. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 50

