Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee Duitse bajonetten in schede. Tweede Wereldoorlog. K.98. (zwarte)

Twee Duitse bajonetten in schede. Tweede Wereldoorlog. K.98. (zwarte)

Deux baïonnettes allemandes dans leur fourreau. Deuxième Guerre Mondiale. K.98. (noir).
Dim. l: 40 cm
SKU: 2708190333.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #333
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #88

    Vier ingelijste Delftse aardewerken tegels met blauwe en witte decors van zeilboten en andere.

    Quatre carreaux de Delft encadrés, décors bleu et blanc de voiliers.
    No longer available
    Dim. 17 x 17cm x 4.
    Estimate: € 100 / 150
  • #309

    “Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.

    ”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.
    No longer available
    Dim. 39 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #357
    Val St. Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    Une paire de candélabres hexagonaux en cristal taillé incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #187

    “Leeuwinnen”. Een groep van zamak op een sokkel van grijsgeaderd zwartmarmer en albast. Tijdperk art deco.

    ”Lionnes”. Un groupe en régule sur socle en marbre noir veiné et albâtre. Période Art Déco.
    No longer available
    Dim. l: 84 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #243

    Een lot Sterling zilver, bestaande uit een suikerstrooier, een zoutvaatje met deksel en twee zoutbakjes en een mosterdpotje met blauw glazen recipiënten.

    Un lot d’argent Sterling, comprenant un saupoudroir à sucre, une salière à couvercle et deux pots à sel et un pot à moutarde, récipients bleu.
    No longer available
    Dim. ± 300 gram
    Estimate: € 75 / 100
  • #690

    Een eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Empire.

    Une armoire à deux portes en chêne. Période Empire.
    No longer available
    Dim. 92 x 120 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #257

    Een lot van vijf stukken koraal, een woestijnroos, twee nautilusschelpen en een groep zeepokken.

    Un lot de cinq pièces de corail, une rose du désert, deux coquillages Nautiles et un groupe de Sessiles.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #886

    Twee hoekstoeltjes met gedraaide stijlen en rieten zit en met bijpassend tafeltje.

    Deux petites chaises en coin, montants tournés et assises en roseau avec une table assortie.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #821

    10 boeken, religie, filosofie e.d. De Genoude. “La Sainte Blble” Deel 1 (O.T.). Pourrat Paris 1834. Geïllustreerd, In-4. Enz. enz.

    10 livres, religion, philosophie, e.a. De Genoude. “La Sainte Bible”. Partie 1. (Ancien Testament). Pourrat Paris 1834. Illustrée, In-4. Etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #476

    Een Chinees hardhouten salontafel.

    Une table de salon en bois dur.
    No longer available
    Dim. 140 x 69 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #825
    Steiff

    Drie pluchen dieren. Een beer, een ezel en een zeehond. Gemerkt

    Trois animaux en peluche: un ours, un âne et phoque. Marques.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #397

    Een scribaan van gefineerd hout, versierd met ingelegde fruithouten biesjes en messingen marquetterie. Inclusief twee glazen inktpotjes. XIXe eeuw.

    Un scriban en bois de placage, décoration d’incrustations en bois fruitier et marqueterie en laiton. Deux encriers en verre compris. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 34 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 160
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More