Other lots by Severin
-
#12J Severin
“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30/40 -
#124J. Severin
“Stilleven met fruit en bloemen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs et fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#44
“Parties de la maison Hilwerve.” XVIIde eeuwse gravure van de tuin van het Rubenshuis. Schade en restauratie.
”Parties de la maison Hilwerve”. Une gravure du XVIIème siècle représentant le jardin de la maison Rubens. Dégâts et restaurationsNo longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#583
“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
”Nu agenouillé”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Henri Laurens.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 320/360 -
#250
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een hartvormige robijn van ± 8 ct. en een druppelvormige diamant van ± 0,40 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un rubis en forme de coeur de ± 8 ct et d’un diamant en forme de goutte de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 2000/2300 -
#382
Een houtgravure met boerentafereel. Gemerkt 2/15 en getekend Alphonse Mora.
Une gravure sur bois représentant une scène de fermiers. Marquée 2/15 et signée Alphonse Mora.No longer availableDim. 40 X 29 cmEstimate: € 26/30 -
#408
Een paar albasten Art - Deco boekensteunen in de vorm van uiltjes.
Une paire de serre-livres en forme de hiboux en albâtre. Art Déco.No longer availableDim. H: 18 cmEstimate: € 55/65 -
#456
Een handgeknoopte wollen loper.
Un couloir en laine noué main.No longer availableDim. 345 x 77 cmEstimate: € 60/100 -
#586
Een grote kussenkast van gefineerd hout, versierd met gebeeldhouwde Corinthische kapitelen en op bolpoten. XVIIIe eeuw.
Une grande armoire à coussins en bois de placage, décorée de chapiteaux et au pieds en boule.No longer availableDim. 226 x 211 x 86 cmEstimate: € 800/1000 -
#103H. Kelck
”Vrouw met een kruik aan een bron”. Bronzen beeldje met marmeren voetstuk. Gesigneerd.
”Femme et une cruche auprès de la source”. Une statue en bronze, socle en marbre.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 100/140 -
#190
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 6,12 gEstimate: € 500/600 -
#361
Een lot van drie presse-papiers van Muranoglas in oplopende groottes.
Un lot de trois presse-papiers en verre Murano de taille différentes.No longer availableDim. h: 7, 8 & 10 cmEstimate: € 30/50 -
#740
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 143 x 106 cmEstimate: € 60/80 -
#440
Een vaasje en een fluitvaasje op voet van kleurloos kristal. Het eerste met een gesatineerd decor van een vrouwelijk naakt. Beide gemerkt onderaan.
Un petit vase et un vase flûte sur pied en cristal incolore. Le premier au décor satiné d’un nu féminin. Marques sous la base.No longer availableDim. h: 15 & 24 cmEstimate: € 20/25