Other lots in this auction
-
#212Maurice Wyckaert“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#89Marieke Baümler“Contemplatie”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
”Contemplation”. Techniques mixtes sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#444Auguste DansePeriod: 1829-1929“De schilder”. Een ets. Postume uitgave van het prentenkabinet. Met papierstempel.
”Le peintre”. Une eau-forte. Edition posthume. Avec tampon papier.No longer availableDim. 19,5 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#38Chr. Lammerer, RegensburgEen oude rode studentenkepie in originele doos.
Un képi d’étudiant rouge dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#384Sam Herciger“Oosterse wijze.” Pastel en potlood op papier. Gesigneerd.
”Sage oriental”. Pastel et crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#392Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.No longer availableDim. 53 x 42,5 cm x 3Estimate: € 60 / 80 -
#292Een paar houten spiegels, ingelegd met been en parelmoer.
Une paire de miroirs incrustés d’os et de nacre.No longer availableDim. 64 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#334Guido Vanderheyden“Serie van drie Nô-maskers”. Litho’s. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
”Une série de trois masques Nô”. Trois lithographies. Signées et numérotées hors planche.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 150 / 200 -
#286Een eikenhouten ééndeursvitrine met gesculpteerde versieringen. Omstreeks 1800.
Une vitrine en chêne à une porte, décorations sculptées. +- 1800.No longer availableDim. 205 x 80 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. VS2.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct VS2.No longer availableDim. 8,67 gEstimate: € 700 / 900 -
#66Een gietijzeren kauwgomballenautomaat. In werkende staat.
Un dispensaire à boules de gomme en fonte.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 60 / 100 -
#271Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van vogels en bloemen. Zonder deksels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs et d’oiseaux. Sans les couvercles.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120

