Other lots in this auction
-
#658
Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een lantaarn.
Lampadaire en bois polychrome représentant un Maure tenant la lampe.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 300/500 -
#352
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Een ingekaderde gravure, titelblad van een antieke atlas.
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Gravure encadrée. Frontispice d’un vieux atlas.No longer availableDim. 44,5 x 26,5 cmEstimate: € 80/100 -
#156
Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
Console demi-lune en acajou. Travail anglais.No longer availableDim. b: 121 cmEstimate: € 200/240 -
#515Neutrowound
Een oude radio in metalen kast, model ‘Super Six’. Bouwjaar 1926.
Ancienne radio en métal, modèle “Super Six”. Année 1926.No longer availableDim. b: 86 cmEstimate: € 120/200 -
#599
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360/400 -
#547
Een hoge beursvormige vaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen en goud. Op de hals twee vergulde draken in reliëf. Canton, XIXde eeuw.
Haut vase boursiforme en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches entourés de motifs floraux en vert, rose et or. Sur le col deux dragons dorés en relief. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 1000/1200 -
#532
“Personages op het strand” & “Dames op de pier”. Olieverf op paneel. De tweede gesigneerd.
“Personnages sur la plage” et “Femmes sur la jetée”. Huile sur panneau. Le second signé.No longer availableDim. 37,5 x 37,5 & 34 x 46,5 cmEstimate: € 160/200 -
#264Henri Joseph Pauwels
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 53 cmEstimate: € 60/100 -
#67
Lot zilver en verzilverd metaal, met o.m. een serveerbestek, sterlingzilver, keuren van Birmingham, theelepels, messenleggers, voorsnijbestek.
Lot d’argent et de métal argenté dont un couvert de service en argent sterling, poinçons de Birmingham, des cuillères à thé, des porte-couteaux et un couvert à viande.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#2Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 25/35 -
#234
“De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Karel Ooms.
“La lecture défendue”. Huile sur toile. D’après Karel Ooms.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#648
Een opgezette kop van een reebok.
Tête empaillée d’un chevreuil.No longer availableDim. h: 55 x 25 cmEstimate: € 120/200