#682Luc KaisinPeriod: 1901 - 1963
“Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 300 / 500 -
#456
Oosters karpet van wol met beige fond. Handgeknoopt. Slijtage
Une carpette d’Orient en laine à fond beige. Usures.No longer availableDim. 215 x 120 cmEstimate: € 20 / 30 -
#352Willem
“Grote markt Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Grand marché à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#196
Een mahoniehouten tweedeursvitrine, versierd met fraai houtsnijwerk.
Une vitrine à deux portes en acajou, décoration de gravures sur bois.No longer availableDim. 215 x 156 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#405Dinh Van
#789
Twee metalen vuurbokken in de vorm van heraldische leeuwen, gemonteerd als lampen.
Deux chenets en métal sous forme de lions, montés en lampes.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 90 / 110 -
#476
Beloutsj bidkleed van wol.
#442
Een antieke rood koperen brasero.
#128
Een buste van Beethoven van donkergepatineerd plaaster.
Un buste de Beethoven en plâtre à patine.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#369
“Havendorpje”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Village portuaire”. Huile sur panneau. Pas de signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 20 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#765
Een gebeeldhouwd houten stoeltje. Kuba, D.R. Congo.
Une chaise en bois sculpté. Kuba, R.D. Congo .No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#802
“Le Peintre et ses symboles”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Le Peintre et ses symboles”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 99 x 76 cmEstimate: € 100 / 150