Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee fluitspelers van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkels. We voegen er twee kleine hangconsoletjes aan toe.
Twee fluitspelers van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkels. We voegen er twee kleine hangconsoletjes aan toe.
Twee fluitspelers van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkels. We voegen er twee kleine hangconsoletjes aan toe.
Jean Ferville

Twee fluitspelers van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkels. We voegen er twee kleine hangconsoletjes aan toe.

Deux joueurs de flûte en bronze sur socle en marbre rouge. Nous ajoutons deux petites consoles à suspendre.
Dim. h: 19 & 21 cm
SKU: 1212170697.
Category: Uncategorized.
Auction day: 13 December 2017 19:00
Catalogue #697
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #70

    Een 18 karaats geel gouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp.

    Croix flamande en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne.
    No longer available
    Dim. 5,45 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #265

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,93 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #270

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en met roze saffieren en een centrale roze kwarts van ± 34 ct.

    Bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs roses et une quartz rose centrale de ± 34 ct.
    No longer available
    Dim. 17,20 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #275

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 ct. serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. et saphirs rose ayant un poids total de ± 5 ct.
    No longer available
    Dim. 10,85 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #280

    - Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2200
  • #50

    Een gedrukt miniatuur in een massief gouden omlijsting. Gemerkt 900‰ (21 ct). In rood lederen houdertje.

    Miniature imprimée dans un encadrement en or jaune au poinçon de 900‰ (21 ct). Dans un étui en cuir rouge.
    No longer available
    Dim. 3 x 4 cm, Bruto: 17,91 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #80

    Een 18 karaats geel gouden ketting met druppelvormige hanger bezet met een diamant van ± 0,20 ct. en een gele saffier van ± 2 ct.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme de goûte serti d’un diamant de ± 0,20 ct et d’un saphir jaune de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 5,30 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #210

    Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met en gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.

    Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,75 ct.
    No longer available
    Dim. 10 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #230

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en een robijncabochon van ± 10 ct.

    Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct. et un rubis cabochon de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 7,50 g
    Estimate: € 2300 / 2400
  • #85

    Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.

    Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.
    No longer available
    Dim. 12,45 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #105

    Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,85 ct.

    Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,85 ct.
    No longer available
    Dim. 3,88 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #35
    Balmain

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 4,80 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #175

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants avec un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 4,93 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #190

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 9,76 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #115

    Een 18 karaats roze gouden armband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,25 ct.

    Bracelet en or rose 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,25 ct.
    No longer available
    Dim. 14,52 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #20

    Een lot van vier verschillende horloges van roestvrij staal.

    Lot de quatre montres différentes en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #200

    Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 46,33 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #15

    Een lot van dertien verschillende horloges met lederen polsband.

    Lot de treize montres différentes à bracelets en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #75

    Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.

    Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.
    No longer available
    Dim. 3,42 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #150

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 6,66 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #120

    Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct. en een witte en een grijze parel.

    Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct et d’une perle grise et une perle blanche.
    No longer available
    Dim. 11,58 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #65
    Gamet

    “Damesportret”. Een miniatuur van zilver als hanger beschildering op glas en bezet met markasiet. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Miniature en argent en pendentif. Peinte sur verre et entourée de marcassite. Signée.
    No longer available
    Dim. 5 x 3,5 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #140

    Een 18 karaats geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.

    Bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,80 ct.
    No longer available
    Dim. 12,80 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #10

    Een lot van dertien verschillende horloges van roestvrij staal.

    Lot de treize montres différentes en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #657

    Twee diepe borden van Chinees porselein met famille rose decor van bloeiende theerozen in een vaas. Zeer verticale marli. Op de vleugel vier gewafelde uitsparingen en bloemen. Achteraan de vleugel vier gestileerde ranken in grisaille. Tijdperk Qianlong.

    Deux assiettes en porcelaine chinoise, décor famille rose et fleurs de thé dans un vase. Marli verticale. Quatre découpes verticales sur les rebords, fleuris. A l'arrière quatre rangées en grisaille stylisées. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Dim. 21,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #745

    Een mahoniehouten regulateur met schelp als kroon.

    Régulateur en acajou coiffé d’une coquille.
    No longer available
    Dim. 73 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #768

    Een eikenhouten rekje met een wapenschild met zes meerkleurig en verguld porseleinen miniatuurkruikjes van Limoges.

    Une petite étagère en chêne avec un écusson et six cruches en porcelaine de Limoges polychrome aux dorures.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #677

    Een beeldje van een Boeddha van speksteen.

    Une statue de Bouddha en stéatite.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #155

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune serti brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 4,92 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #470

    Een driedelig kamerscherm.

    Paravent à trois ventaux.
    No longer available
    Dim. 150 x 120 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #417
    Dresden

    Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein, bestaande uit twee ballerina's en een groepje in de vorm van een dansend XVIIIe eeuws koppel. Allen gemerkt.

    Trois statues en porcelaine polychrome, comprenant deux ballerines et un groupe en forme d'un couple dansant du XVIIIième siècle. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #388

    Twee verschillende vaasvormige lampvoeten van groengepatineerd koper.

    Deux pieds de lampe en forme de vase en cuivre à patine verte.
    No longer available
    Dim. h: 43 & 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174
    Delen

    “Wandelaarster in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd XIXe eeuw.

    "Promeneuse dans le bois". Huile sur toile. Signée, XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 66 x 50,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #333

    Een lot handgeschilderde soldaatjes uit de Napoleontische periode. Met drie diorama’s onder glas.

    Un lot de petits soldats napoléoniens peints à la main. Comprenant trois dioramas sous verre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #181

    Een pendule van verguld brons en albast in eclectische stijl, versierd met bloemen en strikken, gedragen door twee kariatiden en de slinger in de vorm van een bloemenmand.

    Une pendule en bronze doré et albâtre, style éclectique, décoration de noeuds et fleurs, portée par deux cariatides, et le balancier est en forme d’un panier à fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #655

    Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More