Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee gazelles van gesculpteerd Afrikaans ivoor.

Twee gazellen van gesculpteerd Afrikaans ivoor.

Deux gazelles en ivoire africaine.
Dim. h: 17 cm
SKU: 2509180697.
Category: ivoor.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #697
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #20

    Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.

    Fermoir en ivoire sculpté en forme d’un homme barbu. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #700

    “Man met jongen op schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor met gepolychromeerde details. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Homme sur une tortue”. Un netsuke en ivoire sculptée au détails polychromes. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #690

    “Man met bel”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor met gepolychromeerde details. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    Homme et sonnette “. Un netsuke en ivoire sculptée au détails polychrome. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #665

    “Man met mand”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Homme et panier”. Un netsuke en ivoire sculptée. marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #650

    “Man met pijp en paraplu”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Achteraan gesigneerd.

    ”Homme avec pipe et chapeau”. Un netsuke en ivoire sculptée. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #645

    “Man met schildpad”. Een Japanse gordelknoop van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Homme et tortue”. Un bouton de ceinture en ivoire sculptée . Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #593

    “Godheden bij drie geiten tegenover drie krijgers onder een wilg”. Een fijn uitgewerkte groep van Chinees ivoor op houten voetstuk. Gesigneerd. Tijdperk Xinhairevolutie.

    ”Dieux auprès de trois chèvres en face de trois guerriers sous un saule”. Un groupe en ivoire de Chine finement travaillé sur un socle en bois. Porte une signature. Période Révolutionnaire Xinhair.
    No longer available
    Dim. 30 x 36 x 20 cm
    Estimate: € 3200 / 3500
  • #670

    “Krijger”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Guerrier”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque à la base. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #625

    “Man met zak en waaier”. En netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Begin XXe eeuw.

    ”Homme avec un sac et un éventail”. Un netsuke en ivoire sculptée et partiellement polychrome. Marque sous la base. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #635

    “Boer met konijn”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.

    ”Fermier et lapin”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #603

    “Visser”. Een okimono van fijn gesculpteerd ivoor met vergulde details. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Pêcheur”. Okimono en ivoir finement sculptée au détails dorés. Premièr quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #652

    Een houten wandelstok met een handgreep van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vuist.

    Une canne en bois, le manche en ivoire sculpté en forme de poign.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #760

    “Twee kikkers” & “Kikker met wezen”. Twee netsuke’s van gesculpteerd ivoor. Beide gesigneerd onderaan. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Deux grenouilles” & “ Grenouille et être”. Deux netsukes en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 & 4 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #680

    “Man met manden”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Homme et paniers”. Un netsuke en ivoire sculptée. marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #750

    “Reizigers met paarden”. Twee netsukes van fijn gesculpteerd ivoor. Beide gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Voyageurs et chevaux”. deux netsukes en ivoire finement sculptée. Marquées. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 & 4 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #660

    “Aap op konijn”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Singe sur lapin”. Un netsuke en ivoire sculptée. Signature à la base. premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #720

    “Man met theepot”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Homme et théière”. Un netsuke en ivoire sculptée. marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #740

    “Man met taikostokken”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Homme aux bâtons taiko”. Un netsuke en ivoire sculptée . marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #710

    “Man met schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Homme et tortue”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #630

    “Oude wijze”. Een netsuke van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Gesigneerd onderaan. Eerste helft XXe eeuw. Beschadiging.

    ”Vieux sage”. Un netsuke en ivoire sculptée polychrome. Marque sous la base. Début XXème siècle. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #620

    “Vissen”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Poissons”. Un netsuke en ivoire sculptée. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #730

    “Man met taikostokken”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Homme aux bâtons taiko”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #633

    Een houten wandelstok met een ivoren handvat en punt.

    Une canne à pointe et manche en ivoire.
    No longer available
    Dim. l: 96 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #640

    “Drie oude wijzen bij een olifant”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Trois sages auprès d’un éléphant”. Un netsuke en ivoire sculptée. Porte une signature. premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 4,5 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #303

    Glazen vaas met een reliëfdecor in de geest van Montjoie.

    Un vase en verre à décor en relief dans l’esprit de Montjoie.
    No longer available
    Dim. H. 21# cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #540

    “Merrie met veulen”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.

    ”Jument et poulain”. Un netsuke en ivoire sculpté. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 3 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #534
    Reno

    “Mask” & “Red eye”. Gemengde techniek op board. Beide op de verso gesigneerd en gedateerd 2011.

    ”Masque” & “Oeil rouge”. Techniques mixtes sur carton. Signés et datés 2011 au verso.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #717

    Pillendoosje van ivoor en koper. Met een erotische voorstelling. Chinees werk.

    Une boîte à pilules en ivoire et cuivre. Représentation érotique. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. L. 7 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #258

    Diana van brons met marmeren sokkel. Art deco periode

    ”Diane en bronze et socle en marbre. Période Art Déco.
    No longer available
    Dim. 24 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #716
    Wiskemann

    Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal op dienblad. We voegen er twee kopjes en twee zoutvatjes met lepeltje aan toe.

    Un service à café en trois pièces sur un plateau. Nous ajoutons deux tasses et deux salières avec une petite cuillère.
    No longer available
    Dim. 58 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #173

    “De ontvoering van de Sabijnse maagden”. Een bronzen beeld.

    ”L’enlèvement des Sabines”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #617

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen en vogels en de deksels getooid met een tempelleeuw.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise aux décors bleu sur blanc de pivoines et oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #416

    Een ovaal bijzetkastje van gefineerd hout met twee laden en versierd met marqueterie.

    Une petite armoire en bois de placage à deux tiroirs et décoration de marqueterie.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #605

    “Reiziger”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd onderaan. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Voyageur”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #222
    Emile Nelis
    Period: 1853 - 1884

    “Vrouw in de schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Femme dans la grange”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 21 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #494

    “Zwart en wit”. Pendant op doek. Draagt een handtekening Zangs.

    ”Noir et blanc”. Pendant sur toile. Porte la signature : Zangs.
    No longer available
    Dim. 2x 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More