Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.

Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.

Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.
Dim. h: 54 & 81 cm
SKU: 2510220231.
Categories: Beeld, Hout, Online Only.
Auction day: 25 October 2022 19:00
Catalogue #231
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #568

    Een staande Thaise Boeddha van verguld brons.

    Un bouddha thaï debout en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #416

    Drie lage Chinese houten bankjes.

    Trois bancs bas chinois en bois.
    No longer available
    Dim. n: 93 & 134 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #317

    Een plaasteren kop van een leeuwin. Achteraan gedateerd 1949.

    Tête de lionne en plâtre. Daté 1949 au dos.
    No longer available
    Dim. 15 x 24 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #335

    “Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.

    "Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #685

    Een groot lot van 80 stuks Brugse en Brusselse kant, sommige met borduursel, waaronder grote en kleine onderleggers, sierdoekjes e.a. We voegen er paar haakwerkjes aan toe.

    Un grand lot de 80 pièces de dentelles de Bruges et de Bruxelles, certaines avec broderies, dont des grands et petits sous-verres, des nappes décoratives, etc. Nous ajoutons quelques pièces au crochet.
    No longer available
    Dim. Ø 70 cm en 115 x 40 cm en kleiner
    Estimate: € 150 / 200
  • #638

    Een antieke Shiva Nataraja van brons.

    Un ancien Shiva Nataraja en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #315

    Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.

    Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 54 x 122 x 58 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #558

    Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Un ancien bouddha assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #131
    Léon Bureau
    Period: 1866 - 1906

    “De houtsnip in de strikval”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd en met cachet van de ‘Societé des bronzes de Paris. Kleine vervorming aan de bek.

    « La bécasse dans le piège à collet ». Une statue en bronze patiné. Signé et avec cachet de la 'Société des bronzes de Paris. Petite déformation au niveau de la bouche.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #133

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    Etalon. Une sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de P. J. Mène. Socle abimé.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #511

    Een zilvergepatineerde metalen (bronzen?) koe. Gebruikssporen aan het patina.

    Une vache en métal argenté patiné (bronze ?). Signes d'utilisation à la patine.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #659

    Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.

    Un cheval en terre vernissée dans l'esprit des Tang.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #583

    Een gebeeldhouwd houten staande beer met zinken bakje in de voet. Kleine beschadiging aan een oortje.

    Un ours debout en bois sculpté avec un bol en zinc dans le pied. Légers dommages à une oreille.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #163

    “De Venus van Milo”. Een bruingepatineerd bronzen beeld.

    "La Vénus de Milo". Une statue en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #201

    Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van vrouwelijke naakten met bloemen. Op marmeren sokkels.

    Une paire de serre-livres en bronze en forme de nus féminins avec des fleurs. Sur des socles en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #695

    Een Japanse houten emmer.

    Un seau japonais en bois.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #161

    Een paar bronzen boekensteunen met duwende olifanten.

    Une paire de serre-livres en bronze avec des éléphants qui poussent.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 & 27,5 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #218

    “Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.

    “Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #1

    Een paar koperen beelden in de vorm van hanen.

    Une paire de statues en laiton en forme de coqs.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #700

    Tien verschillende ronde sierdoeken en 40 kleine sierdoekjes van naaldkant.

    Dix tissus décoratifs ronds différents et 40 petits tissus décoratifs en dentelle à l'aiguille.
    No longer available
    Dim. Ø 70 cm en Ø 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #233

    “Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.

    Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #443

    Een bronzen profiel op groen marmeren sokkel.

    Un profil en bronze sur un socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #113
    Rik Honsia
    Period: 1912 - 2004

    “De krijgsgevangene”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.

    "Le prisonnier de guerre". Une statue en bronze sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #697

    Twee gelakte houten fruitschalen met handgeschilderde decors. Jaren ‘70.

    Deux coupes à fruits en bois laqué aux décors peints à la main. années 70.
    No longer available
    Dim. 45 x 45 & 35 x 35 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #665

    Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.

    Table basse chinoise en bois laqué noir à décor en pierre dure de geishas sous verre.
    No longer available
    Dim. Ø 81 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #500

    Een 18 K geelgouden schakelhalssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.

    Un collier à maillons en or jaune 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 35,86 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #170

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct. en met een centrale beweegbare briljant van +- 0,26 ct.

    Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,58 ct et avec une taille mobile centrale en brillant de +- 0,26 ct.
    No longer available
    Dim. 4,45 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #584
    F. Van Hamme

    “La lumière luit dans la nuit”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1974.

    « La lumière luit dans la nuit ». Technique mixte sur panneau. Signé et daté 1974 au verso.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #147

    Een driedelig klokstel van albast en messing. Met slinger en sleutel.

    Un ensemble d'horloge en trois pièces d'albâtre et de laiton. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 48 & 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #247

    Een achthoekige Delftse dekselvaas met blauw op wit bloemendecor. Het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt.

    Un vase couvert de Delft octogonal à décor floral bleu sur blanc. Le couvercle orné d'un chien de Fo. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H:50cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #440

    Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een dubbel blad.

    Une broche en or jaune 18 carats en forme de double feuille.
    No longer available
    Dim. 6,43 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #78

    Twee snijwerkjes, bestaande uit een primitieve Christus van been en een verguld houten medaillon met voorstelling van een de Goede Herder.

    Deux sculptures, composées d'un Christ primitif en os et d'un médaillon en bois doré représentant le Bon Pasteur.
    No longer available
    Dim. h: 37 & 20 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #37

    “Veritable irrigateur systeme docteur Eguisier”. In houten kistje

    "Véritable irrigateur systeme docteur Eguisier". Dans un coffret en bois.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #21

    Een meerkleurig plaasteren missiespaarpot met knikkend hoofdje.

    Une tirelire de mission en plâtre multicolore avec une tête qui hoche.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #17
    Kern

    Een koetsklokje in kast van messing en glas.

    Une pendule de carrosse dans un coffret en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #53

    Collectie van vijf diverse waaiers, waarvan twee in omlijsting.

    Collection de cinq éventails différents dont deux encadrés.
    No longer available
    Dim. 37 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More