#525Paar ballonvormige wandkandelaars.
#197Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200 / 220 -
#609Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#648Cloisonné tempel met zuiltjes.
#233Metalen kerstboom.
#187Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#618Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#601Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#623Gemberpot versierd met vogels.
#587Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#316Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#667Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#638Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#628Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#231Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#228Zilverkleurig metalen windlicht.
#633Vier gekleurde aardewerken potten.
#637Bulldog van composiet.
#545Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#590Lantaarn van brons en glas.
#576Ronde tafel in Empirestijl.
Table ronde de style Empire.No longer availableDim. Ø 83 cmEstimate: € 320 / 400
#232L. van den Bûssche“Stilleven met bloemen, fruit en een Imarilamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs, fruits et lampe Imari". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#118Een mahoniehouten likeurkeldertje, versierd met messingen inlegwerk en met monogram ‘RT’.
Cave à liqueur en acajou décorée d’incrustations de cuivre. Monogramme RT.No longer availableDim. H: 25 cm ; B: 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#528Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en rozen.
Un vase balustre en porcelaine chinoise avec décor polychrome de roses et floraisons.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#385Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#255Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 9,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#107Biblica“Atlas van de Bijbel.” Uitgegeven door Unibook. In oorspronkelijke doos.
"Atlas van de Bijbel". Edition Unibook. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#267Een eikenhouten neogothische engel. Vleugels hersteld.
Un ange en chêne néogothique. Les ailes ont étés restaurées.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#323Twee ‘Stereokijkers’ en een groot lot kijkkaarten.
Un stéréoscope et un lot d'images.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#411PerlamEen drageoir van meerkleurig en verguld Frans porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un drageoir en porcelaine française polychrome et dorure, décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 15 / 20 -
#454NoritakéEen Japans theeserviesje van meerkleurig porselein, bestaande uit een theepot, melkkannetje, suikerpot en vier kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt.
Un service à thé japonais en porcelaine polychrome, comprenant théière, pot à lait, sucrier et quatre tasses avec sous-tasses. Marque en dessous de la base.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
Un vase balustre et un vase à col en porcelaine polychrome chinoise, le premier avec un décor de signes auspicieux et le deuxième avec des personnages. Le premier porte une marque sous la base.No longer availableDim. h: 47 & 37 cmEstimate: € 60 / 80