Other lots in this auction
-
#325
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en een druppelvormige robijn van +- 3 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct. et d'un rubis en forme de larme de +- 3 ct.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#602André CardinaelPeriod: 1985 - 2005
“Stilleven met appels.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nature morte aux pommes. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#558
Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.
Deux casquettes pakistanaises Mori nouées à la main.No longer availableDim. 167 x 98 & 177 x 102 cmEstimate: € 50 / 80 -
#636
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 156 x 98 & 70 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#627Viviou
“Geblinddoekt meisje”. Een buste van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Gesigneerd.
Fille aux yeux bandés. Buste en faïence émaillée blanche sur socle en bois. Signé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#216
Een gefineerd rond bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en een marmeren blad.
Table d'appoint ronde en placage de style Louis XV avec garnitures en bronze doré et une tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 320 / 380 -
#45
Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,55 ct.No longer availableDim. 6,24 gEstimate: € 200 / 300 -
#459
“Landschappen”. Een paar Japanse houtsneden, gekleurd. Enige slijtage.
Paysages. Une paire de gravures sur bois japonaises, teintées. Quelques usures.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#462Alicia Rymovicz
“Naakt.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nu. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 62 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#567
“Hoofden”. Een abstract werk, olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Têtes. Oeuvre abstraite, huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 180 / 240 -
#265
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,40 ct. en onyx.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,40 ct. et d'onyx.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 500 / 600 -
#51
Twee lampenvoeten van Limogesporselein.
Deux pieds de lampes en porcelaine de Limoges.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80