Other lots in this auction
-
#573
“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening. Russische school.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé. Ecole russe.No longer availableDim. 120 x 79 cmEstimate: € 600/800 -
#254E. Muller
“De kleine roker”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met restauratieverslag.
Le Petit Fumeur. Huile sur toile. Signée. Avec rapport de restauration.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#290
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,32 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,32 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 250/300 -
#563
Een Pakistaans wollen Morikarpet.
Une carpette Mori en laine.No longer availableDim. 294 x 185 cmEstimate: € 80/120 -
#98Hildebert
“Mijnwerker”. Gepatineerd gips. Gesigneerd.
Mineur. Plâtre patiné. Signé.No longer availableDim. 48 x 44 cmEstimate: € 60/80 -
#255
Een 14 K wit en geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,10 ct.
Un pendentif en or blanc et jaune 14 kt serti de diamants d'un poids combiné de 0,10 ct.No longer availableDim. 5,92 gEstimate: € 300/350 -
#231G. Toleb
“Zittend naakt met kind in de schouder”. Een bronzen groepje. Gesigneerd.
Nu assis avec enfant à l'épaule. Un groupe en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 320/360 -
#682Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Etsen. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd resp. 71/150 en 22/100. Evenals twee etsen met paarden in één lijst: “Rust” en “In de schaduw” (12 x 14 cm), buiten de plaat gesigneerd.
“Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Eau-forte. En dehors de la planche signée et numérotée 71/150 et 22/100. Ainsi que deux eaux-fortes avec chevaux dans un seul cadre : « Repos » et « À l'ombre » (12 x 14 cm), signées à l'extérieur de la planche.No longer availableEstimate: € 120/230 -
#37
Een zuilvormig metalen bureaulampje.
Une lampe de bureau colonne en métal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 20/30 -
#276
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60/100 -
#320
Een 18 K witgouden ring bezet met een ruwe robijn van +- 8 ct. en vier diamantbaguettes en twee princesses met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis brut de +- 8 ct. et de quatre baguettes de diamants et de deux princesses d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 9,16 gEstimate: € 1350/1450 -
#66
Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.No longer availableDim. 36,5 X 81,5 X 82 cmEstimate: € 80/120