#623DelvauxEen zwart lederen schoudertas. In doos.
Sac en cuir noir. Dans sa boîte.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#499Een in leder gegraveerde voorstelling in antiek Midden-Amerikaanse stijl.
#191Een paar Moriaankandelaartjes.
#474Benny Want“De verschijning”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
L'apparition . Huile sur toile. Signée et datée '94.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#314Jozef Tilleux“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage fluvial . Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#407“Egyptische oudheden”. Boek van museum Vleeshuis.
#736Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.
#770Een donkergepatineerde berkenhouten tafelvitrine. Patine te vernieuwen.
Vitrine de table en bouleau patiné foncé. Patine à renouveler.No longer availableDim. 53 x 60 x 60 cmEstimate: € 75 / 100 -
#579Een kristallen sac-à-perles.
#629Een gedreven messingen Ottomaanse gordeldoos. Tweede helft 19de eeuw.
Boîte de ceinture à cartouches ottomane en laiton repoussé. Deuxième moitié du 19e siècle.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 100 / 150