Other lots by Jodan
Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#386
Een massief eikenhouten ronde klaptafel met 3 poten.
A solid oak round folding table with 3 legs.No longer availableDim. 74 x Ø90cmEstimate: € 50 / 75 -
#254Jules van AelPeriod: 1912-1997
“Gildekamersstraat te Antwerpen”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
#176
Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.
#158Emile Laporte
Een beeldengroep in gepatineerd brons ‘Pro Patria’, gesigneerd Emille Laporte met gieterijstempel ‘Siot Decauville’.
#687Mori Bochara
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
A hand-knotted oriental rug made of wool.No longer availableDim. 113 x 76 cmEstimate: € 30 / 50 -
#305
Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#30
Een akoya parelhalssnoer met zilveren slot.
#631
Een lot van 6 biscuit wijwatervaten met verschillende uitwerkingen. Meeste gemerkt en genummerd achteraan.
#615
Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#165Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979
“Vlaams dorpszicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#337
A lot of three books, each containing a bundled year of 'De Stad Antwerpen', part 1 from March 1929 to March 1930, part 2 from March 1930 to March 1931, and part 3 from March 1931 to March 1932.No longer availableDim. h 38 x b 29 cmEstimate: € 60 / 80