Similar lots by type
-
#600
Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.
Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#5
Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.
Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.No longer availableDim. 65,50 gEstimate: € 50/100 -
#208Frans Van Immerseel
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.No longer availableDim. 165 x 194 cmEstimate: € 300/500 -
#10
Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.
Bracelet en or jaune 18 ct et bague tricolore 18 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 120/150 -
#15
Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 120/150 -
#402
Een opgezette jachttroffee van een reebok.
Tête de cerf. Trophée de chasse empaillé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#20
Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.
Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 40/80 -
#135
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.No longer availableDim. 26,77 gEstimate: € 550/650 -
#375
Een lange moderne wandconsole.
Longue console moderne en bois noirci.No longer availableDim. b: 250 cmEstimate: € 100/120 -
#45
Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.
Lot d’or jaune 14 ct dont bagues et pendentifs.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 200/250 -
#30
Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.
Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#756
Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.
Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 180/240 -
#90S.T. Dupont Paris
Een vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#768
Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 80/120 -
#25
Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.
Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 80/150 -
#525
Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.
Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#490
Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#480
Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.
Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#440
Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.
Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#60Les must de Cartier
Een vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#145
Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.
Chaîne en or blanc 18 ct avec deux pendentifs en forme de patins.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 250/350 -
#14
Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 30/50 -
#784
Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.
Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#550
Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.
Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.No longer availableEstimate: € 150/250
Other lots in this auction
-
#590A. Rosskopf & Co Patent
Een zakhorloge remontoir dubbele kast genummerd en gedateerd. Expositions Internationales Barcelone - Liége. 1929 - 1930.
Remontoir à double boîtier. Numéroté et daté. Expositions Internationales Barcelone-Liège 1929-1930.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#453
Twee presenteervitrines met kevers.
Deux vitrines de présentation aux scarabées.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#392Louis Van De LeurPeriod: 1910-1988
“Stilleven met fazant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au faisan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 X 60 cmEstimate: € 80/120 -
#175
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier aux maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 14,66 gEstimate: € 300/400 -
#259Jules De Cort
“Binnenschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Péniche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 150/250 -
#121
Een classicistische buste van wit gesteente op een zwarte marmeren sokkel.
Buste classique en marbre blanc sur socle en marbre noir.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80/100 -
#352
“Vrouw in traditionele klederdracht”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
“Femme habillée traditionnellement”. Huile sur panneau. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#51
Een lot geslepen kristal bestaande uit een kleurloze vaas en een coupe rood gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Lot de cristal taillé comprenant un vase incolore et une coupe colorée rouge dans la masse. Probablement Val St-Lambert.No longer availableDim. H 18 en 10 cmEstimate: € 40/60 -
#178Minton
Een stel van drie grote schotels van zachte pasta met een blauw en wit pleine page decor van vogels en bloemen naar Japans voorbeeld. Onderaan gemerkt M&Co en “Mona”. 1 beschadigd.
Suite de trois grands plats en pâte tendre à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs en pleine page d’après les exemples japonnais. Marque M & Co et “Mona” au verso. 1 dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#201
“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200/1800 -
#685
Een geciseleerde en één gegraveerde zakhorloge remontoirs dubbele kast, genummerd.
Deux remontoirs, l’un ciselé, l’autre gravé. Double boîtier. Numéroté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#732
Twee etsen: - “Oude hoeve”. Ets. Gesigneerd ‘Dirk Baksteen’ en genummerd 81/100 buiten de plaat. - “De Van Straelenstoren”. Gesigneerd ‘J.Gorus’ buiten de plaat.
Deux eaux-fortes:-”Vieille ferme”. Eau-forte. Signée Dirk Baksteen et numérotée 81/100 hors planche.- “La Tour Van Straelen”. Signée Jaak Gorus hors planche.No longer availableEstimate: € 40/60