#459“Olifanten”. Een handgeschilderde Indische gouache op zijde.
"Éléphants". Une gouache indienne peinte à la main sur soie.No longer availableDim. 43 x 89 cmEstimate: € 40 / 60 -
#579Mabef, ItalyEen beukenhouten veldezel.
#364“Pioenroos”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
#299“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage fluvial". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 55 / 65 -
#443Een bronzen profiel op groen marmeren sokkel.
#127Delvaux, BruxellesEen bruin lederen rugzak, model “Amitié”.
#623Kleine bonbonnière van veelkleurig Japans porselein. Onderaan gemerkt.
Quatre animaux, dont "Mecki" et "Micki" en plastique avec des vêtements, Une petite girafe avec "Knopf im Ohr" et un "Teddybär blau 7, Club Gift" en boîte.No longer availableEstimate: € 40 / 60