#580Een barmeubel met glazen front en met twee bijpassende krukken.
#518Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van deels gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Etre post-apocalyptique”. Sculpture en terre cuite partiellement polychromée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65 / 80 -
#445Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een donkerblauwe kleursteen van ± 5 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de couleur bleue foncée de ± 5 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 80 / 120 -
#324Roger SomvillePeriod: 1923 - 2014“Personages op het strand”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
“Personnages sur la plage”. Lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 56 x 73 cmEstimate: € 120 / 200 -
#149Jean Marie Tailliet“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nu couché”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#125Een 18 karaats wit gouden Amerikaase trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. J. SI.
Un abat-jour en verre et plomb. Marque au dessus. Années ‘60.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 30 / 50