Similar lots by type
-
#594Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#761Val St. LambertEen asbak en een pique-fleurs van geslepen kristal, resp. roze en blauw gedubbeld. Kleine schilfers aan de asbak.
Cendrier et pique-fleurs en cristal taillé respectivement doublés en rose et en bleu. Petits éclats au cendrier.No longer availableDim. Ø: 15 & 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#301Een coupe van geslepen blauw Boheems kristal op drie voetjes.
Coupe en cristal de Bohème taillé bleu. Sur trois petits pieds.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#367Val St. LambertEen schaal van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt.
Plat en cristal taillé doublé rouge. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 100 / 160 -
#615Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400 / 450 -
#683Een coupe van geslepen kleurloos Boheems kristal op voet.
Coupe en cristal taillé de Bohème incolore sur piédouche.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#513Val St. LambertEen siervaas van geslepen rood en kleurloos kristal op voet.
Vase sur piédouche en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#804Val Saint-Lambert e.a.Een lot diverse glazen: 10 grote champagneglazen met ribbelmotief, een gedeelte servies van Val Saint-Lambert zonder merk: 11 grote wijnglazen, 4 kleine wijnglazen, 10 likeurglazen en een borrelglas. We voegen er nog 6 champagne coupes, 7 grote wijnglazen, 6 witte wijnglazen, 8 gekleurde wijnglazen en een karaf met twee gekleurde borrelglaasjes aan toe.
Lot de verres divers: 10 verres à champagne ornés de côtes, une partie de service de Val Saint-Lambert sans marque: 11 grands verres à vin, 4 petits verres à vin, 10 verres à liqueur et une goutte. Nous ajoutons 6 coupes à champagne, 7 grand verres à vin, 6 verres à vin blanc, 8 verres en couleurs et une carafe avec 2 gouttes colorées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#759Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
Grand lot varié de cristaux et de verres.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#251Een coupe met deksel van geslepen blauw en kleurloos Boheems kristal. Op losse voet.
Coupe couverte en cristal de Bohème taillé bleu et incolore. Sur base amovible.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#184William-Louis AngusPeriod: 1823 - 1916“Personages tijdens een plechtigheid”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Personnages durant une cérémonie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#442Chanman“Oosterse danseres.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Danseuse orientale”. Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 39 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#289Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005“Stilleven met aardewerk en appels”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux faïences et pommes”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#180Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. GH.
Bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct. G/H.No longer availableDim. 24,38 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#39Een lot van vijf kaders met decoratieve foto’s. Bijgevoegd een aquarel van een Provence-roos.
Cinq cadres aux photographies décoratives. Nous ajoutons une aquarelle d’une rose de Provence.No longer availableDim. 40 x 63 cmEstimate: € 40 / 50 -
#748Een antieke pop met papier mâché hoofd met schouders. Oude klederdracht. XIXde eeuw. Zonder merken.
Poupée ancienne à la tête en papier mâché aux épaules. Vêtement ancien. XIXe siècle. Sans marques.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#530SABAEen elektrodynamische luidspreker in bakelieten kast. Type DWP 20. Bouwjaar 1933.
Haut-parleur électrodynamique en bakelite. Type DWP 20. Année 1933.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#309“Het laatste avondmaal.” Ingekaderd reliëf.
“La dernière cène”. Relief encadré.No longer availableDim. 34 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#647Een gebeeldhouwde hardhouten olifant.
Eléphant en bois dur sculpté.No longer availableDim. 87 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#345Een Engelse tafel van mahoniehout met gedraaide poten. In twee delen verdeelbaar.
Table anglaise en acajou aux pieds tournés. Peut se diviser en deux.No longer availableDim. 186 x 104 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#533Paar grote vazen Chinees porselein.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#512“Geometricology”. Acryl op board. Draagt monongram ‘M ‘64.’ rechts boven.
“Geometricology”. Acryl sur carton. Porte un monogramme M46 en haut à droite.No longer availableDim. 30,8 x 21,9 cmEstimate: € 200 / 300

