#579Mabef, Italy
Een beukenhouten veldezel.
#280
Een parelhalssnoer met verschillende kleuren en bezet met 18 K geelgouden slot.
Un collier de perles de différentes couleurs et muni d'un fermoir en or jaune 18 carats.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#123Philibert Delecluse
« Portrait de Pierre Klees en tant que président de la Société royale belge des ingénieurs et des industriels ». Huile sur toile. Signée et datée 2000.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#589Georges Casimir
#70
Een 18 karaats wit en geelgouden broche bezet met granaat.
Une broche en or blanc et jaune 18 carats sertie de grenat.No longer availableDim. 13,47 gEstimate: € 450/550 -
#472З.Х.
#474Jan CobbaertPeriod: 1909-1995
#587
Twee verschillende messingen koetslampen.
#450
“Le Bijou de Joséphine”. Een replica van de Talisman van Karel De Grote, in 801 geschonken door Kalief Haroen al Rachid. Later in het bezit van Keizerin Joséphine, echtgenote van Napoléon I. Het origineel bevindt zich in het Museum te Reims. Verguld metaal, bezet met granaten, parels, smaragden, amethist en aventurine. Certificaat van Les Editions D’Art St-Honoré.
« Le Bijou de Joséphine ». Une réplique du talisman de Charlemagne, offerte en 801 par le calife Haroen al Rachid. Possède plus tard l'Impératrice Joséphine, épouse de Napoléon Ier. L'original se trouve au Musée de Reims. Métal doré, serti de grenats, perles, émeraudes, améthyste et aventurine. Certificat des Editions D'Art St-Honoré.No longer availableEstimate: € 600/800 -
#525
Une statue de pirate en plastique polychrome, provenant de l'ancienne aire de jeux couverte "Pirateneiland" à Anvers.No longer availableDim. H: 190 cmEstimate: € 200/240 -
#209
Een gipsen borstbeeld.
Un buste en plâtre.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 40/50 -
#630
Een broche en halssnoer van granaat.
Broche et collier en grenat.No longer availableEstimate: € 50/80