Similar lots by type
-
#752
Een oud metalen wandplaatje met opschrift “Lloyd Belge - Anvers”. Omstreeks 1950.
Une plaquette murale ancienne avec l’écriture “Lloyd Belge - Anvers”. Vers 1950.No longer availableDim. 20 x 28,5 cmEstimate: € 26/30 -
#679
Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse voorstelling, een haardijzer en twee messingen vuurbokken in barokke stijl.
Taque en fonte à décor biblique avec landier et deux chenets en laiton. Style baroque.No longer availableDim. 90 x 74 cm & h; 65 cmEstimate: € 100/120 -
#267
Een paar verstelbare metalen wandlampen.
Une paire de lampes murales en métal réglable.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#249
“Portret van een jonge vrouw”. Potlood op papier. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Portrait d’une jeune fille”. Crayon sur papier. Pas de signature. XIXième siècle.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 120/140 -
#226
Een grote Venetiaanse luchter
Un grand lustre vénitien.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200/220 -
#224
“Salomé en Johannes de Doper”. Olieverf op koper. Einde zeventiende eeuw.
”Salomé et Jean le Baptiste”; Huile sur cuivre. Fin XVIIième siècle.No longer availableDim. 20,5 x 13,5 cmEstimate: € 200/300 -
#547
Een zittende Guan Yin met ruyi. Monochroom wit porselein in de geest van het blanc de Chine.
Un Guan Yin assis et ruyi. En porcelaine blanche monochrome dans l’esprit du Blanc de Chine.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 160/180 -
#179Edward PortieljePeriod: 1861 - 1941
“Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Intérieur”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 400/500 -
#182Johannes Pieter De FreyPeriod: 1770 - 1834
“De dag des oordeels”. Inkt op papier. Een voorontwerp. Gesigneerd en gedateerd 1786.
”Le jour du jugement”. Encre sur papier. Un croquis. Signée et datée 1786.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 600/750 -
#282P.L. Mastraeten
“Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.
”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 400/600 -
#391
Een paar koperen kandelaars.
Une paire de chandeliers.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#218Bob MauPeriod: 1926-2006
Een houten front van een speelhuisje met een deurtje en een raam, beschilderd door Bob Mau (o.m. van de reeks Kari Lente). Gesigneerd links onder.
Un front en bois d’une maisonnette de jeu avec une porte et une fenêtre peint par Bob Mau (série Kari Lente). Porte une signature en bas à gauche.No longer availableDim. 231 x 122 cmEstimate: € 400/600 -
#291
Een vol messingen tafelkandelaar in, gedragen door drie kariatiden. Ca. 1850.
Un candélabre de table en laiton massif porté par trois cariatides. Vers 1850.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65/75 -
#180
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,53 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct à pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 1,53 ct.No longer availableDim. 17,28 gEstimate: € 1600/1700 -
#357
Een paar jardinières van blauw en wit porselein met vergulde accenten. Onderaan gemerkt. Engels werk.
Deux jardinières en porcelaine bleue et blanche, accents dorés. marque sous la base. Travail anglais.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60