Similar lots by type
-
#399Een houten kamerknecht.
Valet de chambre en bois.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 15 / 25 -
#705Een tweezijdig schap van gesculpteerd eikenhout in drie niveaus. XIXde eeuw.
Etagère double face en chêne sculpté à trois niveaux. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 200 / 240 -
#792Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout, langs weerskanten versierd met een leeuwenkop.
Porte manteaux mural en chêne sculpté. De chaque côté décoré d’une tête de lion.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#646Een mahoniehouten kaptafel in Engelse stijl met en roze marmeren blad en met een bijpassende wandspiegel.
Coiffeuse en acajou de style Edward VII à tablette en marbre rose et avec miroir assorti.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#800Een mahoniehouten bijzettafeltje in Engelse stijl met een glazen blad.
Table d’appoint en acajou de style anglais à tablette en verre.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#736Een console in art decostijl met gefineerd in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260 / 280 -
#602GrundigEen gefineerd houten muziekmeubel. Model: Grundig Musikschrank No. 8042 W/3d. Jaren ‘50.
Meuble à musique en bois de placage. Modèle Grundig Musikschrank N° 8042 W/3d. Jaren ‘50.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 100 / 120 -
#386Twee boekenkasten in Engelse stijl, de hoekstijlen in de vorm van gedraaide zuiltjes.
Deux bibliothèques de style anglais. Sur les coins des colonnettes tournées.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 100 / 160 -
#726Twee buffetkasten van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Opzetten ontbreken.
Deux buffets en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Sans parties supérieures.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#625De CoeneEen barmeubel van gefineerd hout met bovenaan glazen schuirfaampjes en onderaan een deurtje, versierd met een ingelegd ruitmotief. Jaren ‘50.
Meuble bar en bois de placage. Le dessus à deux portes glissantes en verre, le dessous à une porte décorée d’une losange incrustée. Années 50.No longer availableDim. b: 125 cmEstimate: € 150 / 200 -
#761Een buffet van gefineerd palissanderhout met vier deuren en sobere messingen monturen. We voegen er een gelijkaardige tafel aan toe. Jaren 50.
Buffet en placage de palissandre ouvrant à quatre portes. Montures sobres en laiton. Nous ajoutons une table semblable. Années 50.No longer availableDim. B 223 cmEstimate: € 100 / 120 -
#807Twee robuuste vierkante salontafels en een rond met een tussenblad.
Deux tables de salon carrés robustes et une ronde à tablette d’entretoise.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#626De CoeneEen lange buffetkast van gefineerd hout, met twee gebogen deuren aan de zijkant en de twee middelste deuren versierd met een ingelegd ruitmotief. De poten bovenaan getooid met een kapiteel. Jaren ‘50.
Long buffet en bois de placage ouvrant à deux portes galbées des deux côtés. Les deux portes de milieu décorées d’une losange incrustée. Les montants surmontés d’un chapiteau. Années 50.No longer availableDim. b: 240 cmEstimate: € 200 / 300 -
#744Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl. Begin XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#820Een mahoniehouten bijzettafeltje in Engelse stijl met een lade en bovenaan een glazen beschermblad.
Table d’appoint en acajou de style anglais ouvrant à un tiroir. Tablette en verre.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#376Een mahoniehouten theetafeltje met een getorste poot, eindigend in drie voluten. XIXe eeuw.
Table à thé en acajou sur pied central torsadé terminant en trois volutes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 62 cmEstimate: € 200 / 250 -
#740Een voetbankje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl en bekleed met naaldwerk. XIXe eeuw.
Banquette en noyer sculpté de style Louis XVI, recouvert de tapisserie. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 54 cmEstimate: € 20 / 25 -
#636Een mahoniehouten slaapkamer in Edward VII-stijl, bestaande uit een tweepersoonsbed, twee nachtkastjes, een garderobe met twee spiegeldeuren, drie stoelen en een kaptafel. XXe eeuw.
Chambre à coucher en acajou de style Edward VII comprenant un lit double, deux tables de chevet, une garde-robe à deux portes aux miroirs, trois chaises et une coiffeuse. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#766Een naaitafeltje van gesculpteerd notenhout en wortelfineer. Victoriaans.
Table à ouvrage en noyer sculpté et placage de ronce. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#823Een vouwstoel van gesculpteerd notenhout met gecanneerde zit en rug.
Chaise pliante en noyer sculpté aux siège et dossier cannés.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#676Een tweeledige vitrinekast van gesculpteerd eikenhout in de geest van Lodewijk XV.
Vitrine à deux corps en chêne sculpté dans le goût Louis XV.No longer availableDim. H 190 cmEstimate: € 200 / 240 -
#725Een staande klok van gesculpteerd eikenhout.
Horloge de vestibule en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 200 / 300 -
#616De CoeneEen eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.
Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#198Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#38Twee ballerina’s en een dame met parasol van meerkleurig porselein. De eerste twee gemerkt van Unterweissbach.
Deux ballerines et une dame à l’ombrelle en porcelaine polychrome. Les premières marquées Unterweissbach.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#371BaccaratEen servies van coupes van kleurloos kristal in vier verschillende afmetingen. 43 stuks. Gemerkt. We voegen er dertien ongemerkte kristallen likeurglaasjes aan toe.
Service à verres ou coupes sur pied en cristal taillé incolore. Quatre tailles différentes. 43 pièces. Marque sous la base. Nous ajoutons treize goûtes sans marque.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#649Muurversiering van metaal in de vorm van een ramskop.
Ornement mural en métal en forme de tête de bélier.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#234Armand De Pauw“Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#665Tien kleine en grote sjaaltjes van verschillende merken.
Dix petits et grands châles de marques différentes.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#57Een driedelig klokstel van roze geaderd en zwart marmer in art decostijl.
Garniture de cheminée en marbre rose veiné noir d’époque art déco.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#220Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,00 ct. en citrine.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,00 ct et de citrine.No longer availableDim. 21,30 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#420Swatch SwissNegen verschillende kleurrijke horloges in originele doosjes.
Neuf montres à bracelet de différentes couleurs dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#644Een lot Belgisch Thulin aardewerk, bestaande uit vijf verschillende vaasjes, een kannetje, een schaaltje en een coupe.
Lot de faïences Thulin belges comprenant cinq vases décoratifs, un plat, une coupe et une petite cruche.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#696Een rond bijzettafeltje in Empirestijl op centrale voet met een grijs marmeren blad
Table d’appoint ronde de style Empire sur pied central et à tablette en marbre gris.No longer availableDim. Ø: 82 cmEstimate: € 360 / 400 -
#91Een lamp van donkergepatineerd zamak in de vorm van een conquistador.
Lampadaire en régule. La lampe en forme de torche portée par un conquistador.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#521Boris“The mistress of fire”. Bronzen beeldje van een danseres. Onderaan gemerkt.
“The mistress of fire”. Statuette d’une danseuse en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 80 / 120

