Other lots in this auction
-
#496Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
Deux carpettes de prière en soie. Nouées main.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#498Een Duitse antieke pop met een porseleinen hoofd met schouderstuk. Open mond. Bruine open paperweight-ogen. Originele kleding. Genummerd 470 en T3 (?).
Poupée ancienne allemande à la tête en porcelaine aux épaules. Bouches ouverte. Yeux bruns “paper-weight” ouverts. Vêtements d’origine. Numérotée 470 et T3 (?).No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#222Alexander ClarysPeriod: 1857 - 1920“Koeien in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 300 / 500 -
#515NeutrowoundEen oude radio in metalen kast, model ‘Super Six’. Bouwjaar 1926.
Ancienne radio en métal, modèle “Super Six”. Année 1926.No longer availableDim. b: 86 cmEstimate: € 120 / 200 -
#386Een antieke houten kolenbak met koperbeslag en met schep.
Bac à charbon ancien en cuivre, avec pelle.No longer availableDim. 35 x 33 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133Russische icoon met centraal de Moeder Gods van het Teken, met daar rond o.m. de Moeder Gods van Kazan en De Onthoofding van Johannes de Doper. XIXde eeuw.
Icône russe représentant la Mère de Dieu du Signe, entourée e.a. par La Mère de Dieu de Kazan et la Décapitation de Jean le Baptiste. XIXe siècle.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#451Een staande Thaise Boeddha van brons.
Bouddha debout en bronze. Travail Thaï.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 350 / 550 -
#251Een coupe met deksel van geslepen blauw en kleurloos Boheems kristal. Op losse voet.
Coupe couverte en cristal de Bohème taillé bleu et incolore. Sur base amovible.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005“Stilleven met aardewerk en appels”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux faïences et pommes”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#84Michiel Van Cuyck“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#100Een 18 karaats geel gouden halsketting bezet met schakels en bolletjes.
Collier en or jaune 18 ct formé de maillons et de petites boules.No longer availableDim. 30 gEstimate: € 800 / 1000 -
#40Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 350 / 450

