Other lots in this auction
-
#343
Set champagne-emmer, ijsemmers en shaker van kristal met vergulde rand.
Garniture comprenant un seau à champagne, des seaux à glaçons, un shaker en cristal incolore aux bords dorés.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#2Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#654Henri Joseph Pauwels
“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#658
Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een lantaarn.
Lampadaire en bois polychrome représentant un Maure tenant la lampe.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 300 / 500 -
#351
Ice mould. Victoriaans tin.
“Ice mould”. Etain d’époque Victoria.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#65Christofle
Een bestek van verzilverd en verguld metaal. 82 stuks. Waaronder telkens negen stuks van messen, lepels, vorken, dessertlepels - dessertvorken en koffielepeltjes. Acht stuks kleine mesjes en zes stuks gebakslepeltjes. Sla-en groentenbestek. Taartschep, suikertang, sauslepel, botermesje en zes messenleggers.
Couvert en métal argenté et doré. 82 pièces. Chaque fois neuf couteaux, fourchettes, cuillères et fourchettes à dessert et cuillères à café. Couvert à salade et à légumes. Pelle à tarte, pince à sucre, cuillère à sauce, couteau à beurre et six porte-couteaux.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#6
Een kleine antieke houten slee.
Petit traîneau ancien en bois.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#4Alphonse StengelinPeriod: 1852 - 1938
“Liggende koe”. Een steendruk. Gemonogrammeerd buiten de plaat.
“Vache couchée”. Lithographie. Monogrammée hors planche.No longer availableDim. 9 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#313
Italiaanse aardewerken coupe met metalen montuur.
Coupe en faïence italienne à monture en métal.No longer availableDim. 33 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#511
Een paar vazen van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels en bloemen in uitsparingen omgeven door een bloemenmotief in groen, roze en geel. Oren in de vorm van fo-hondenkoppen. Canton, XIXde eeuw.
Paire de vases en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux et de fleurs dans des cartouches entourés d’un motif de fleurs en vert, rose et jaune. Anses en forme de têtes de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#148
Een album met wenskaarten, fantasiekaarten e.d. uit het begin van de XXste eeuw. Veelal gefrankeerd en uit heel uiteenlopende landen. Ongeveer 400 stuks.
Album aux cartes de voeux, cartes de fantaisie etc. du début du XXe siècle. En majorité aux timbres oblitérés et provenant de nombreux pays. ± 400 pièces.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#670Ligne Roset
Een verstelbare designbank uit de jaren ‘90. Naar ontwerp van Christian Werner.
Canapé design “Prado” des années ‘90, réglable. D’après un modèle de Christian Werner.No longer availableDim. 80 x 170 cmEstimate: € 300 / 400