#150
Une broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#345
Un pendentif en or jaune 18 ct en forme de panier sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 7,78 gEstimate: € 100 / 150 -
#814
Een schommelstoel van geplooid beukenhout in de manier van Thonet.
#629
Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
#27Steiff
Een lot van vier pluchen dieren, bestaande uit een konijn, een dolfijn en twee hondjes. Allen gemerkt.
#556Kerman Lavar
#85
Twee maal 50 ecu van 1987. Goud 900‰.
#58
Een paar bierpullen met muziek en met tinnen deksels. gemerkt Thorens, Zwitserland
#337Kaiser
Twee windhonden en een moeder met kind van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt. Het tweede op houten voetstukje.
#775
Een lot van acht verschillende kannetjes van Lusterware.
#272Christine Fonteyne-PoupaertPeriod: 1897-1968
“Bloemenstilleven”. Pastel. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Pastel. Signé.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#525